Rozvrh výtvarných ateliérů Praha Vinohrady, Balbínova 28 / Praha Žižkov, Čajkovského 35

Máte chuť začít malovat? Rezervujte si svoji lekci ještě dnes! Níže najdete rozvrh lekcí semestrálních kurzů ve Výtvarném ateliéru Malování kreslení, z.s. v Praze na Vinohradech nebo na Žižkově. V rámci semestrálních kurzů docházíte do ateliéru jednou týdně ve vybraném čase. V případě, že byste potřebovali pomoci s výběrem vhodného kurzu, termínu nebo lektora, neváhejte nás kontaktovat!


Těšíme se na komunikaci s Vámi! Udělejte první krůček a ostatní nechte na nás...

 

PONDĚLÍ

   
 
     
dospělí 17:30 - 19:30 manga Kateřina Ostaševski Žižkov PŘIHLÁSIT
  18:30 - 20:30 kresba a malba MgA. Tamara Schreiberová Žižkov PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00  kresba a malba  Mgr. Jana Řezníčková, Dis. Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 kresba a malba II. MgA. Jakub Romanov Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 keramika MgA. Volha Safronavá Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 příprava na talentovky AVU... MgA. Tomáš Prchal Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:15 - 22:15 kresba a malba II. MgA. Jakub Romanov Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:15 - 22:15 portrét MgA. Jakub Romanov Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:15 - 22:15 hravá arteterapie Mgr. Natália Vargová Vinohrady PŘIHLÁSIT
           
mládež 15:45 - 17:45 kresba a malba mládež + přípravka na talentovky SŠ  Mgr. V. Strecká / MgA. T. Prchal Vinohrady PŘIHLÁSIT
           
děti 14:45 - 16:15 kresba a malba MgA. Jan Heres  (7-9 let) Vinohrady PŘIHLÁSIT
  15:45 - 17:15 kresba a malba Kateřina Ostaševski (7-9 let) Žižkov PŘIHLÁSIT
  16:15 - 17:45 keramika MgA. Volha Safronavá Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:30 - 18:00 kresba a malba Bára Picková (7-9 let) Vinohrady PŘIHLÁSIT
  17:00 - 18:30 počítačová grafika MgA. Tamara Schreiberová Žižkov PŘIHLÁSIT
  18:00 - 19:30 kresba a malba Bára Picková (10-12let) Vinohrady PŘIHLÁSIT

 

Úterý

           
dospělí 13:30 - 15:30 kresba a malba pro seniory MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:00 - 18:00 kresba a malba MgA. Jirka Houska Vinohrady PŘIHLÁSIT
  15:45 - 17:45 kresba a malba II. MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
  17:45 - 19:45 keramika Nela Britaňáková Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 kresba a malba MgA. Ildar Youssoupov Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 kresba a malba MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 drawing painting in English MgA. Jana Valouchová Žižkov PŘIHLÁSIT
  18:00 - 19:30 dějiny umění Mgr. Eva Andrejsová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 21:00 grafika MgA. Veronika Strecká Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:15 - 20:15 akvarel MgA. Tamara Schreiberová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:15 - 20:15 kresba a malba MgA. Jirka Houska Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:00 - 22:00 keramika Dávid Valovič Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:15 - 22:15 figurální kresba Ing. Jiří Pekárek, PhD. Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:15 - 22:15 kresba a malba II. MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
           
mládež 15:45 - 17:45 kresba a malba mládež MgA. Tamara Schreiberová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:00 - 18:00 kresba a malba mládež MgA. Jirka Houska Vinohrady PŘIHLÁSIT
           
děti 14:45 - 16:15 kresba a malba Dita Janková Vinohrady PŘIHLÁSIT
  15:45 - 17:15 keramika Nela Britaňáková Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:15 - 17:45 kresba a malba Gabriela Kyselová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:15 - 17:45 komiks Bára Picková  Vinohrady PŘIHLÁSIT

 

Středa

dospělí 10:30 - 12:30 kresba a malba pro seniory MgA. Tomáš Prchal Žižkov PŘIHLÁSIT
  10:30 - 12:30 kresba a malba pro seniory II. MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
  13:30 - 15:30 kresba a malba pro seniory III. MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:45 - 18:45 kresba a malba MgA. Jirka Houska Vinohrady PŘIHLÁSIT
  17:45 - 19:45 keramika MgA. Volha Safronavá Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 kresba a malba Ing. Bc. Tamara Shmidt Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 21:00 sochařská dílna MgA. Kateřina Venclíková Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 21:00 módní kresba a ilustrace BcA. Zlata Ruttkayová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 21:00 módní návrhářství MgA. Anna Tran Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:30 - 20:30 beaux-arts MgA. Oskar Felber Vinohrady PŘIHLÁSIT
  19:00 - 21:00 kresba a malba MgA. Jirka Houska Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:15 - 22:15 experimentální malba Ing. Bc. Tamara Shmidt Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:15 - 22:15 kresba a malba MgA. Jakub Romanov Žižkov PŘIHLÁSIT
           
mládež 15:45 - 17:45 drawing painting for youth Ing. Bc. Tamara Shmidt Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:45 - 18:45 kresba a malby mládež MgA. Jirka Houska Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:15 - 18:15 přípravka na talentovky SŠ MgA. Oskar Felber Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:45 - 18:45 kresba a malby mládež Tamara a Adam Žižkov PŘIHLÁSIT
           
děti 14:30 - 16:00 keramika MgA. Elena Gergová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  15:45 - 17:15 streetart graffiti David Cerný Žižkov PŘIHLÁSIT
  16:00 - 17:30 keramika MgA. Volha Safronavá Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:15 - 17:45 kresba a malba Gabriela Kyselová (4-7let) Vinohrady PŘIHLÁSIT

 

Čtvrtek

dospělí 10:30 - 12:30 kresba a malba pro seniory MgA. Tomáš Prchal Vinohrady PŘIHLÁSIT
  10:30 - 12:30 kresba a malba pro seniory II. MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
  13:30 - 15:30 kresba a malba pro seniory MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
  15:45 - 17:45 kresba a malba MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 kresba a malba MgA. Aldin Popaja Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 beaux-arts MgA. Jana Valouchová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 21:00 komiks a ilustrace MgA. Gabriela Kyselová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:15 - 20:15 olejomalba: šerosvit Tomáš Mlejnek Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 19:30 dějiny umění Mgr. Eva Andrejsová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:00 - 20:00 keramická dílna Lucia Kopčáková Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:00 - 22:00 keramická dílna Lucia Kopčáková Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:15 - 22:15 figurální kresba MgA. Jana Valouchová Vinohrady PŘIHLÁSIT
  20:15 - 22:15 přípravka architektura Ing. Jiří Pekárek, PhD. Vinohrady PŘIHLÁSIT
           
mládež 16:00 - 17:30 street art David Černý Vinohrady PŘIHLÁSIT
           
děti 15:45 - 17:15 kresba a malba MgA. Jana Valouchová (7-9 let) Žižkov PŘIHLÁSIT
  16:30 - 18:00 kresba a malba Bára Picková (5-8let) Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:30 - 18:00 keramická dílna děti Lucia Kopčáková Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:15 - 17:45 komiks Tomáš Mlejnek  Vinohrady PŘIHLÁSIT

 

Elena Gergová

 

Pátek

mládež 15:45 - 17:45 kresba a malba mládež MgA. Tomáš Prchal (12-18let) Vinohrady PŘIHLÁSIT
           
děti 14:15 - 15:45 tvoření pro rodiče a děti MgA. Elena Gergova Vinohrady PŘIHLÁSIT
  16:00 - 17:30 kresba a malba MgA. Elena Gergova Vinohrady PŘIHLÁSIT

 

Neděle

dospělí 10:30 - 12:30 kresba a malba MgA. Tomáš Prchal Vinohrady PŘIHLÁSIT
  13:00 - 15:00 kresba a malba II. MgA. Tomáš Prchal Vinohrady PŘIHLÁSIT
  13:00 - 15:00 příprava na talentovky AVU... MgA. Tomáš Prchal Vinohrady PŘIHLÁSIT
  18:30 - 20:30 kresba a malba MgA. Petr Raška Vinohrady PŘIHLÁSIT
           
mládež 10:30 - 12:30 kresba malba mládež MgA. Tomáš Prchal Vinohrady PŘIHLÁSIT
           
děti 10:30 - 12:00 kresba a malba MgA. Schreiberová / MgA. Ďuričová Vinohrady PŘIHLÁSIT

 

Rádi byste se zapojili do lekcí, i když semestr už začal? Ano, je to možné! :) 

Neváhejte nás kontaktovat na email info@malovanikresleni.cz, nebo nám zavolejte na číslo + 420 777 422 022, povíme Vám, v kterých lekcích máme ještě místo a rádi Vás do kurzu zapojíme. 

Právě probíhá zápis

Kontaktujte nás, těšíme se na komunikaci s Vámi! :)

Výtvarný ateliér Malování kreslení, z.s.
Balbínova 28, Praha 2

+420 777 422 022 
info@malovanikresleni.cz