OMLOUVÁNÍ LEKCÍ - výtvarný ateliér, Balbínova 28, Praha 2, telefon pro omluvenky: 608 913 518 

 • telefon pro omluvenky / recepce ateliéru: 608 913 518
 • mail pro omluvenky: recepcemalovani@gmail.com
 • omluvit příští lekci lze i osobně na recepci  

Chodíte k nám na pravidelný kurz do ateliéru Malování kreslení v Praze, ale nemůžete dorazit na některou z Vašich lekcí? Omluvte včas svou nepřítomnost (nejpozději do 9 hod dne kurzu) a lekci si nahraďte v jiném termínu. Je to jednoduché!

Abyste si lekci mohli omluvit i z pohodlí domova nebo během pracovních aktivit, vytvořili jsme pro Vás možnost omluvení přes rezervační systém. Stačí pár kliknutí a je to :)

 

OMLUVIT MOU NEPŘÍTOMNOST

PŘIHLÁSIT DO https://www.rsmalovanikresleni.cz/

 

CO  V REZERVAČNÍM SYSTÉMU NAJDU? JAK SE DO „RS“ PŘIHLÁSÍM?
 • přehled termínů mého kurzu
 • omlouvání lekcí
 • informace o platbě
 • harmonogram mého kurzu
 • seznam doporučených pomůcek
 • poznámky k jednotlivým lekcím
PROČ SE OMLUVIT?
 
 • omluvené lekce můžu nahradit s jinou skupinou
 • 2 řádně omluvené lekce si můžu převést do dalšího semestru (formou slevy z kurzovného na příští semestr - na vyžádání)

 

Jak omlouvání lekcí funguje?

Vaši přítomnost na semestrálním kurzu vždy zaznamenáváme do papírové třídnice, kterou máme na recepci. Při každé návštěvě ateliéru se nám tedy nezapomeňte nahlásit, uděláme Vám do třídnice křížek. V případě, že si lekci omluvíte, píšeme do třídnice OML. Pokud na lekci nedorazíte, ani ji včas neomluvíte, kolonku proškrtáváme a bohužel není možnost ji dále nahradit. Pokud se tedy na některou lekci nemůžete dostavit, dejte nám to vědět předem.

 • V rezervačním systému najdete přehled všech Vašich lekcí, jednoduše tedy zjistíte, kolik lekcí Vám ještě zbývá do konce semestru.
 • Případně se můžete zastavit v našem ateliéru a omluvit si lekci osobně na recepci.

 

Jak je to s náhradami?

V den náhrady Vám v ateliéru vyškrtneme omluvu a poznamenáme nahrazovací datum. Stejně tak vše zaneseme i do rezervačního systému.

 

Fungují náhrady úplně ve všech kurzech?

Nahrazování lekcí funguje ve všech kurzech, které během semestru běží ve dvou a více termínech. Tedy, Vaši omluvenou lekci z kurzu Kresby a malby v pondělí 10:00 můžete nahradit třeba v lekci Kresby a malby ve středu 20:00, nebo v kterémkoli jiném volném kurzu Kresby a malby.

V případě, že navštěvujete kurz, který běží jen v jednom termínu - třeba kurz Módní tvorby a ilustrace - počítáme obvykle s tím, že na konci semestru přidáme ještě jednu nahrazovací lekci navíc. Další možností je, že Vám poradíme, který kurz je tomu Vašemu náplní nejbližší a doporučíme Vám náhradu v něm.

 

Nebudu se moct zúčastnit několika následujících lekcí, co s tím?

Čeká Vás pracovní cesta na několik týdnů nebo jste dlouhodně nemocní? Víte, že všechny omluvy nestihnete vybrat do konce semestru? Dejte nám to vědět co nejdříve, určitě vymyslíme variantu, abyste o lekce nepřišli nebo nabídneme aslespoň kompromisní řešení.

 

Co když lekci nestihnu nahradit do konce semestru?

V případě, že byste do konce semestru nestihli nahradit úplně všechny omluvy, lze se před koncem Vašeho kurzu domluvit na převodu maximálně 2 omluvených lekcí do dalšího semestru, a to za předpokladu, že se zaregistrujete na plný počet lekcí následujícího semestru. Odečteme tedy tyto 2 lekce z ceny a uhradíte jen 17 lekcí, místo 19.  Lekce nepřevádíme automaticky, vždy je potřeba se předem domluvit - před regitrací na další semestr, resp. při registraci.

 

Co dalšího musím vědět?

Student si může v rezervačním systému omluvit pouze nadcházející lekci, a to nejpozději do devíti hodin ráno v den konání lekce. Potřebujete-li omluvit více lekcí najednou (např. kvůli dovolené), omluví Vám je kolegové na recepci nebo na emailu: info@malovanikresleni.cz

 

Napište nám

Těšíme se na komunikaci s Vámi! :)