Zápis do prázdninového semestru - kurzy v červenci a srpnu 2023 - poslední volná místa

18.05.2023 10:00
 

Vážení a milí přátelé ateliéru Malování kreslení!

Dovolujeme si Vám oznámit, že jsme zahájili ZÁPIS DO PRÁZDNINOVÉHO SEMESTRU  (příměstské tábory pro děti od 5 let, příměstský plenér pro mládež od 12 let, večerní kurzy přípravky pro mládež, večerní škola Kresby, malby a figury pro dospělé i seniory a Letní malířský plenér pro dospělé na konci srpna). Ceny kurzů jsme ponechali loňské, navýšení cen ubytování a stravy jsme museli promítnout akorát do letního plenéru, ale zase jsme našli skvělé místo a průvodcem po malbě v plenéru bude opět Váš oblíbený lektor Aldin Popaja, který se Vám bude po celých 2,5 dne věnovat:-)

Nabídka kurzů je velmi bohatá, svého učitele u nás v ateliéru najdou jak úplní začátečníci, se kterými postupujeme krůček za krůčkem (úterky od 18 do 21 hod nebo čtvrtky 18-21 hod), tak pokročilí malíři (středy 18-21 hod), i ti, kteří se chtějí připravovat na talentové zkoušky (pondělní lekce od 18 do 21 hod). Místečka na táborech i ve večerní škole Ildara Youssoupova se začínají pomalu zaplňovat a nyní je ten správný čas rezervovat si místo.

  • rozvrh lekcí
  • rezervace místa - info@malovanikresleni.cz nebo telefonicky +420 777 422 022
 

Budete-li chtít s výběrem správné lekce či lektora pomoc, napište nám – těšíme se na komunikaci s Vámi a třeba brzy na viděnou v ateliéru!

Za celý tým ateliéru Malování a kreslení Vám přejeme hoooodně inspirace a radosti, nejen v malování! :-)

 

 

Zimní semestr 2016 - ZÁPIS ZAHÁJEN - výtvarné kurzy, kroužky a malířské dílničky

 

Semestrální výtvarné kurzy pro dospělé - TEL: 777 422 022 - ZÁPIS OTEVŘEN - rezervujte si své místo včas!!

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Napište nám

Těšíme se na komunikaci s Vámi! :)