Kurz kresby a skicování  - NOVINKA ! - začínáme 8.10.2022 (vhodné i pro mládež)

 

Semestrální Kurz kresby a skicování (16 lekcí, 120min) je určen pro širokou veřejnost, věk studentů nemá horní hranici, spodní hranice se určuje podle osobní konzultace mezi lektorem, Vámi a Vašim dítětem. Kurz je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty, náplň kurzu je možno po dohodě s lektorem individuálně upravovat.

Náplň kurzu je zaměřena na základy kresby a pokročilé techniky kresby, navazující na tradiční pojetí výuky studiem podle skutečnosti a volné tvorby, která vychází z vlastní představivosti. Během kurzu jsou studenti seznámeni se základními i pokročilými kresebnými technikami a tématy (probírá se kresba tužkou, úhlem, rudkou, ale ochutnáme též kresbu pastelkami, pastelem a tuší). Postupně budeme kresbu zjednodušovat a propracujeme se až ke skicování. Skicovat budeme v ateliéru reálné zátiší, ale též vyzkoušíme skicy v plenéru - ve městě.

 

  • Kde? Výtvarný ateliér Malování kreslení, Balbínova 28, Praha 2
  • Jak? 16 lekcí / 120 min
  • Kolik?  členský příspěvek A ( 7 200Kč - dospělí), členský příspěvek B (5 600 Kč - mládež do 18 let)
  • Kdy?   NE 15.00 - 17.00
  • Přihláška? Rezervujte si své místo včas na emailu info@malovanikresleni.cz, telefonicky na 777 422 022 nebo pomocí přihláškového formuláře níže.

 

Napište nám

Těšíme se na komunikaci s Vámi! :)