Jazykové kroužky pro děti - cizími jazyky hravě a se štětcem v ruce

Výuka cizích jazyků ve spojení s výtvarnou činností je netradiční metodou, která spojuje pro účastníky jazykových kurzů příjemný pocit z kreativní činnosti s učením se cizího jazyka. Výuka probíhá formou "výtvarného kroužku s programem Kurzu kresby a malby pro děti", účastníci se věnují konkrétní výtvarné technice či tématu a k tomu je jim přirozenou cestou obohacována slovní zásoba, procvičována konverzace a schopnost vyjadřovat své myšlenky v cizím jazyce.

 

 • Kde? Výtvarný ateliér Malování kreslení, Balbínova 28, Praha
 • Jak? 19 lekcí / 90 min
 • Kolik? členský příspěvek B (5700 Kč), veškeré pomůcky v ceně
 • Přihláška? Rezervujte si své místo včas na emailu info@malovanikresleni.cz, telefonicky na 777 422 022 nebo pomocí přihláškového formuláře níže.

Přihláška do Kroužku malování v cizím jazyce

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Jazykové kroužky - výtvarná výuka v cizím jazyce

Jak u nás výuka probíhá?

Výuku cizího jazyka vyučujeme přirozenou hravou cestou v rámci lekcí Kresby a malby pro děti. Výuka je vedena v anglickém, německém, francouzském či ruském jazyce, děti jsou rozděleny do skupin dle věku a zkušeností. Postupně rozvíjíme slovní zásobu i výtvarné dovednosti. Děti se během semestru seznámí s širokou škálou témat a výtvarných technik, rozvíjí schopnost práce s barvami, kompozicí a prostorem na obrazu.

.

 

Proč zvolit výuku právě u nás?

 

 • máme vlastní metodu a koncepci výuky
 • formou výtvarné hry budujeme pozitivní vztah k učenému jazyku
 • výuka probíhá v malých skupinkách po 3 - 6 účastnících
 • profesionální prostředí malířského ateliéru

 

Výuka probíhá v semestrálních blocích. Celý semestr má 19 lekcí, jedna lekce trvá 90min. Veškeré pomůcky jsou k dizpozici v ateliéru.

Jako atelier dbáme na pečlivý výběr našich lektorů, klademe důraz na vlastní uměleckou činnost lektorů, osobní zkušenost se nedá vyčíst, zároveň přijímáme lektory empatické, inteligentní a s pozitivním přístupem nejen k malování a kreslení. Vztah učitel a žák je základ, na kterém stavíme. Věříme, že příjemná tvůrčí atmosféra v atelieru je důležitým prvkem, který přispívá k probouzení Vaší kreativity. Charakter složení předmětů a zaměření se řídí podle individuálního uměleckého programu vedoucího lektora, naši lektoři jsou výrazné osobnosti a čas strávený po jejich boku může být pro Vás velmi inspirativní.

 

 • v rámci výuky vycházíme také z principů metody Montessori
 • možnost flexibilního nahrazování hodin /základní pomůcky k dispozici
 • malé skupinky (4 - 6 dětí) umožňující vysoce individuální výuku

Napište nám

Těšíme se na komunikaci s Vámi! :)

Ohlasy účastníků našich lekcí

"B. dnes byla na ukázkové hodině a byla nadšená ! (což se u dcery děje na kroužkách velmi zřídka)  ráda by k vám do ateliéru chodila..." Jana W.

*

"rádi bychom přihlásili V. opět k Vám do kurzu malování a kreslení, je u Vás moc spokojena, děkujeme" Kateřina B.

*

"....moc Vám děkujeme za přípravu D. k přijímacím zkouškám, bez Vás by se na svoji vysněnou školu nedostala. Byla bych ráda, aby u Vás pokračovala v dalším semestru kreslení! Ještě jednou díky Vám a Tomášovi" Monika D.

*

"Včera byla Emička na zápisu do základní školy, kde měly děti za úkol nakreslit malý obrázek, aby měla paní učitelka představu, jak drží děti tužku. Všechny děti se přirozeně pustily do sluníček, domečků, a tak. Ema prý nakreslila "mořskou vílu na útesu" :-)
Mějte hezký víkend, díky za všechno, vím totiž, že Váš ateliér a slečna lektorka žaneta máte na mořské víle obrovský podíl :-)" Kateřina Č.

*

"Hezký den, prosíme vás zdvořile o zařazení naší dcery do kurzu malování/kreslení pro děti v Ateliéru na Vinohradech (Balbínova ul.). Předem moc děkujeme a budeme se těšit. Máme s vámi tu nejlepší zkušenost. Naše dcera k vám chodila ke slečně Kristýně v loňském roce a byla nadšená!! Moc děkuji a přeji krásný a šťastný nový rok..."