Sekce Lektoři se aktualizuje

18.05.2011 17:17

Těší mě, že Vám mohu napsat, že sekce věnovaná našim lektorům je aktualizovaná. Doufáme, že jsme nastolili přehlednější systém a snažíme se Vám přinést o Vašich (našich) lektorech co nejvíce informací. Při rozkliknutí na bližší informace se Vám nyní u lektora zobrazí i zodpovězený dotazník. Každému jsme zaslali "základní" otázky života - můj největší dětský a současný sen, co mě přivedlo k umění, můj umělecký a životní vzor, nejzajímavější zážitek ze studia, jak jsem se dostal do tohoto výtvarného ateliéru, čeho bych chtěl v životě dosáhnout a samozřejmě ta nejdůležitější - kdybych se mohl na jeden den převtělit do opačného pohlaví, co bych dělal?

Postupně k lektorům přidáváme i ukázku jejich tvorby a alespoň jednou za měsíc Vám přineseme s vybraným umělcem velký rozhovor! Vše pro Vás, abyste se o Vašich mentorech dozvědeli co nejvíce! Možná i to, čeho byste se báli zeptat.

Na sekci Lektoři můžete přejít po kliknutí zde.

Odpovědi na dotazníky naleznete zatím u těchto lektorů: Jaroslav Balík, Jitka Nesnídalová, Nina Hedwic, Tomáš Kubík, Václav G. Procházka a Zuzana Ištvanová.

Kontaktujte nás! :)

Výtvarný ateliér Malování kreslení, z.s.
Balbínova 28, Praha 2

+420 777 422 022
info@malovanikresleni.cz