Aktuality o výtvarné soutěži "Můj vysněný den"

15.06.2011 19:36

V průběhu příštího týdne odborná porota (složená z lektorů naší školy) vybere ty nejlepší, nejzajímavější, nejsympatičtější obrázky, které do naší výtvarné soutěže poslali dívky i kluci z pražských základních škol. Jedná se o první ročník výtvarné soutěže pořádané naší školou a jsme rádi, že k nám přišla více než stovka obrázků!!

Slavnostní vyhlášení proběhne 27. června v pondělí před prodejnou Zlatá loď v 15:00 a samozřejmě jste všichni vítáni. Dojde k předávání cen odměněným a doufáme, že budou děti rádi! Právě pro ně jsme přeci tu soutěž organizovali!

Veškeré obrázky již nyní naleznete na našich stránkách na Facebooku (facebook.com/kurzymalovani) nebo na našich stránkách. Informace naleznete zde.

Kontaktujte nás! :)

Výtvarný ateliér Malování kreslení, z.s.
Balbínova 28, Praha 2

+420 777 422 022
info@malovanikresleni.cz

Portrét aneb jak nakreslit správně tvář s lektorem Martinem Mulačem - říjen 2017