Návštěvní kniha - aneb jak se Vám u nás líbilo!

Vážení studenti, na této stránce vítáme Vaše komentáře k našim výtvarným kurzům, ateliérům a lektorům. Svěřte se se svými zážitky během Vašich kurzů, popište, jak probíhá či probíhala Vaše výuka u nás, pochlubte se svými úspěchy na poli výtvarného umění... Pomozte nám pro naše budoucí studenty vytvořit obrázek toho, jak to u nás funguje. Věříme, že právě slovní doporučení od našich stávajících studentů je velmi cenné pro ty, kteří k nám cestu zatím hledají :-)

Děkujeme za Vaši přízeň a krásné komentáře - je radost Vaše malířské příběhy sdílet dál! Hodně inspirace!

Návštěvní kniha - Malování kreslení

Plenér na Sázavě

Jitka 22.08.2018
Dobrý den.
Stejně jako v loňském roce jsem byla velmi spokojená. Prostředí je v krásném počasí úžasné, lidé kolem jak by smet. Jirka Houska byl bezvadný. Dozvěděla jsem se mnoho nového a těšilo by mě u něho pracovat i v ateliéru v Balbínově. Byl to nádherný víkend. Děkuji Jitka

Plenér

Jana 01.07.2017
PLENÉR Šumava, Benešova hora, červen 2017 – čtyři nádherné slunné dny uprostřed šumavské přírody v příjemném areálu Penzionu rodiny Vlčkovy
.
Facit : spokojenost, nadšení a chuť malovat líp!

Přihlásila jsem se jako „přespolní“ účastnice z důvodu, že kromě krátkého setkání v ateliéru s Lenkou a Aldinem jsem nikoho neznala a tušíc, že tam nikdo starší než já (79) nebude. Nebyl, a co… : charismatický Aldin, půvabné asistentky ateliéru Lenka s Monikou i všichni ostatní byli moc milí, přátelští, společná posezení po „práci“ a školeních úžasně spontánní, až jsem docela litovala, že musím v nejlepším (navíc bez doušku vína!) odjet přenocovat o pár kilometrů dál. –
Vstřebávala jsem podněty a rady trpělivě a opakovaně mi podávané lektorem Aldinem během tzv. malovacích bloků ráno i odpoledne a obsah jeho večerních odborných přednášek byl pro mne důležitým přínosem. Rovněž tak Aldinova individuální hodnocení obrázků všech přede všemi, často trochu shovívavá a tím povzbuzující, byla pro mne užitečná. Pokusím se aspoň něco, o čem jsem se tu poučila, zúročovat při svém občasném „malování pro radost“, vyvarovávat se chyb, trochu se posouvat. A za rok…?
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Návštěvní kniha ateliéru

Malování aktu se sklenkou vína

Zuzana 09.01.2019
Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?
V ateliéru se mi moc líbilo, jsem zastánce systematické práce (ve všem je potřeba se pravidelně cvičit), nešlo mi to tak dobře, jak bych si přála, protože to byla nárazová lekce, ale sklenka vína mi pomohla zbavit se alespoň částečně ostychu a lektor dokázal povzbudit a poradit.

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Prostředí bylo velice příjemné, všichni se chovali opravdu velmi přátelsky, ačkoliv jsme se nikdy předtím neviděli.
• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Lektor byl sympatický a velice přátelský, s lidským přístupem ke svým žákům. Dal mi cenné rady a upozornil mě na věci, které lze zlepšit.
• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Jen tak dál!

Rádi bychom se Vás také zeptali, jak jste se o našem ateliéru a kurzech dozvěděli? Našli jste si nás sami, vyskočila na Vás naše reklama, či Vám byl kurz doporučen známým?
Lekci jsem dostala jako dárek k narozeninám od svých přátel. Myslím, že je zaujala hlavně možnost tvořit se sklenkou vína :-) Vybrali moc dobře.

Malování na trička, Malování akvarelem

Lydie 18.12.2018
Srdečně zdravím celý ateliér Malování kreslení.
Účastnili jsme se již druhého kurzu, první byl Malování na trička. V ateliéru se nám velmi líbilo, prostředí je sice menší, ale inspirativní a lektorky pokaždé dokázaly žáky usadit tak, aby měli dostatek prostoru a zároveň byli v kontaktu s lektorem.
Obě dvě lektorky byly vynikající a díky nim se děti hodně naučily a upevnily si sebevědomí a chuť dále tvořit. Lektorku z Malování na trička musím navíc pochválit za skvělou angličtinu a schopnost vést kurz dvojjazyčně tak, aniž by děti z jedné či druhé skupiny o něco přicházely. Byl to koncert! (Jsem bývalá tlumočnice, tak vím, o čem mluvím). Lektorka z Malování akvarelovými barvami byla také vynikající, děti se naučily postup práce, něco o barvách a štětcích a různé možnosti tohoto výtvarného projevu. Navíc stíhala věnovat se i každému individuálně, poradit i pochválit. Děti byly nadšené a stáledoma malují barvami. Tímto bych oběma dámám chtěla poděkovat za sebe i za ně.
Kurz jsme našli na internetu, důležitá pro nás byla profesionalita a možnost výuky o víkendu (1 dítě dojíždí z okraje Prahy).
I nadále plánujeme účast v dalších kurzech, podle časových možností zatím víkendové, později i pololetní kurz. Nabídka je zajímavá, určitě si vybereme. Chceme zkusit také malbu akrylem.
Přeji hodně úspěchů a těším se na brzké setkání.
Lydie

Tiffany pro začátečníky i pokročilé

Dáša 14.12.2018
Pozdravení adventního času,

kurz byl báječný, paní lektorka skvělá, věnovala se nám a hodně jsem se naučila. Ráda bych se zúčastnila spolu s dcerou vitráže pro zrcadlo. Dívala jsem se na termíny pro príští rok, ale časově nám nevyhovuje bohužel ani jeden. Je možné vypsat ještě jiný termín?

Přeji usměvavý den,

Dáša

Paličková

Markéta 10.12.2018
Milí přátelé,
2.12.jsem byla na kurzu paličkování.Tento kurz jsem dostala k narozeninám od syna a snachy .Prostředí ateliéru bylo velmi sympatické.Paní učitelka Hanka byla skvělá a měla svatou trpělivost i přesto,že jí nebylo vůbec dobře.Paličkování se mi vždy líbilo,mám ráda veškeré ruční práce,tak jsem se těšila, že se naučím něco nového.Mýlila jsem se.Paličkování se mi zdá velice těžké, vůbec mi nešlo,i když mě moc bavilo a snažila jsem se.Krajkářka ze mě nebude,ale kurz byl fajn a jsem ráda,že už vím,co paličkování obnáší. Velmi milé bylo,že jsme si mohly uvařit čajík nebo kafíčko,jediné malinké mínus bych dala možnosti otevřít okno.Paní učitelka Hanka předvedla skvělý sportovní výkon,abychom mohly vyvětrat.Moc Vám děkuji za hezký den a přeju krásné Vánoce plné pohody.
Markéta

Paličkování

Irena 10.12.2018
Dobrý den,
já jsem byla moc ráda, že jsem se mohla kurzu zúčastnit a splnit si tak svůj sen. Dokonce jsme začaly i dřív, jak jsme byly nedočkavé. Zlákala jsem i sousedku. Šlo mi to od ruky. Rychle jsem to všechno pobrala. Takže lektorka byla dobře vybraná. Fakt je ten, že bylo málo času na to, co bych potřebovala všechno vědět. Ale už mám ty nejzákladnější informace a dokonce jsem si pořídila herduli, paličky, špendlíčky atd. a dokud jsem to nezapomněla, tak jsem honem začala. Já si krásně odpočinula, protože se mi do hlavy nehrnuly žádné jiné myšlenky - jen to paličkování a to bylo super. :)
Ateliérek byl v pohodě. Já nic okolo nevnímala a jen jsem paličkovala. S lektorkou jsme ještě šly na metro, tak jsme si o paličkování popovídaly.
Pro mě krásně strávená první adventní neděle. :) Jo a dozvěděla jsem se o vás z internetu - zadala jsem si kurz paličkování a nějak jsem si vás našla.

Ještě jednou díky moc

Irena

Kurz vodou ředitelné olejomalby pro začátečníky

Jana 06.12.2018
Hezký den,

workshop se nám moc líbil a pokud v budoucnu budme uvažovat o dalším workshopu nebo kurzu, tak se určitě rádi nejdříve obrátíme na Vás.
Přístup lektora a i Váš ateliér byl super a nemám připomínky.

Váš kurz jsem zvolila, protože jsem k Vám cca před pěti lety chodila na kurz kreslení mandaly a byla jsem také spokojená.

S přátelským pozdravem

Jana

První krůček do světa barev

Michala 03.12.2018
Hezký den,

kurz první krůčky jsem absolvovala minulý týden a byla jsem absolutně nadšena.
Šla jsem domů s pocitem, že něco umím a že mohu na svých nových dovednostech budovat.

Den byl plný inspirativních poznatků a já si to moc užila.

Lektorka byla zkušená a podávala přesné informace, více bych asi nedokázala vstřebat a zároveň to nebylo přehnaně teoretické.

Dozvěděla jsem se o vás díky zaměstnavateli - to, že přijímáte EDENRED benefity je práve ku prospěchu mému a snad i vašemu.

Děkuji,
Michala

Čínská tušová malba

Dáša 15.11.2018
Dobrý den, paní Hrdinová,

zúčastnily jsme s dcerou tento víkend semináře o tušové malbě. Byli jsme malá skupinka, což bylo fajn, mohly jsme se ptát a lektorka se nám věnovat, což se nám pak i na základě našeho přání stalo ke konci semináře a byl to největší zážitek a požitek. Děkujeme. Ocenily bychom větší prostor pro názorné předvádění jednotlivých technik, třeba na tabuli nebo někde nad stolem výš. Pro nás to bylo nové a poprvé.

Bavilo nás to a těšíme se na další semináře.

Přeji příjemný den,

Dáša

Keramický kurz s Ivou

Aleša 07.11.2018
1) s výukou jsem spokojená velmi, neboť Iva má velmi dobrý přístup k účastníkům výuky.
S každým jedná individualně a dle jejich možností. Mnohdy se srdečně zasmějeme.
2) probíhající semestr má přátelské klima, což je důležité, neboť 2 hodiny jsou supr. Úsměv a pohoda nadevše.
3) můj keramický vývoj jde vzhůru a to díky naší lektorce, které nám pomáhá a směřuje nás tím správným směrem. Ze svých výrobků mám mám vždy obrovskou radost a jsem na sebe pyšná.
Kromě těchto bodů, bych také ráda poděkovala všem pracovníkům dílny, protože jejich ochota a vstřícnost je neuvěřitelná. Administrativní zázemí je důležité.
Já osobně jsem nadšená a každé úterý šťastná, že můžu jít na keramiku.
Naprosto mě to naplňuje. Děkuji a přeju všem “Ať se daří”
Děkuji
Aleša

Krajinomalba

Veronika 29.10.2018
Dobry den,
na kurz jsem sla se svou maminkou, ktera rada maluje a tak jsem chtela stravit prijemny a kreativni den. Moc dekuji panu lektorovi, protoze se to povedlo. Maminka byla spokojena a me workshop inspiroval v pokracovani... prihlasila jsem se od unora na semestr malby a kresby. Budu navstevovat stejneho lektora.
Byla jsem spokojena a za to dekuji.
Bydlim na Balbinove, kolem atelieru jiz dlouho chodim a bylo jen otazkou casu kdy ho navstivim. ;-).
Hezky den
Veronika

Zentangle

Natálie 18.10.2018
Dobrý den,
atmosféra kurzu byla velmi příjemná, dali jsme si společně i kávu a oběd. Lektor je sympatický a ochotný pomoci a poradit. Ve vašem ateliéru už jsem byla asi pětkrát. Našla jsem ho náhodou na internetu, když jsem hledala nějaké výtvarné kurzy. Určitě si zas nějaký kurz vyberu.
S pozdravem
Natálie

Ebru - malování na vodní hladině

Patricie 11.10.2018
Dobrý den,

Mně I dceři se kurz velice líbil a obě si ho moc rády zopakujeme!!

S pozdravem,
Patricie

Dílnička pro děti - Hedvábná vitráž

Žaneta 11.10.2018
Dobrý den,
Lucinka navštívila tento kurz i s babičkou z daleké Moravy a obě přišly úplně nadšené. Strašně se jim lekce líbila. Lucinka byla překvapená, že si ji lektorka pamatovala z předcházející lekce ( působí to kladně na děti). Dokonce zapomněly fén, ale nestrádaly, jelikož si účastníci lekce vzájemně pomáhali.
O Vašich kurzech jsem se poprvé dozvěděla na internetových stránkách a od této doby se na ně dívám a získávám informace kdy a jaké kurzy jsou před námi.

Přeji Vám hezký den
Žaneta

Akrylová malba pro začátečníky

Lada 10.10.2018
Dobrý den paní Hrdinová,

kurz akrylová malba pro začátečníky byl pro mě velkým přínosem. Sice se jednalo spíš o „rychlokurz“ nebo setkání s profesionálním malířem, protože do několika hodin se nedaly zahrnout všechny nápady, techniky, styly, barvy a možnosti, které malba (akrylem) nabízí. Spíš šlo o krátké seznámení, které bude pokračovat u mne určitě semestrálním kurzem někdy v blízké budoucnosti.
Prostředí bylo velice příjemné, malovali jsme v prostorách Nové galerie, kde probíhala výstava Pauča, jen jsem se bála o jeho obrazy při manipulaci s barvami. ☺ Ale prostředí bylo autentické.
Lektor, pan Raška, byl vstřícný, všem pomohl s výběrem námětu a po celou dobu kurzu radil a konzultoval.
Práce šla dobře, jen, vzhledem k tomu, že jsem zvolila větší formát, jsem se „nevešla do limitu“ a obraz nestihla dokončit.
Ke zlepšení kvality moc nemám co říct, možná některé barvy v krabici byly už prázdné nebo vyschlé, tak před kurzem by mohl někdo projít a tyto vyřadit…

Kurz jsme objevila u vás v ateliéru, kde jsem si kupovala barvy a plátno, víceméně náhodou, takže jsem si vás našla sama.

Váš ateliér a služby budu doporučovat.

Přeji krásný den Vám i celému týmu,

Lada

Sochařský portrét

Bohumil 01.10.2018
Vzhledem k tomu, že mám trochu vztah k řemeslné práci, dostal jsem to jako dárek k narozeninám. Byl jsem velice příjemně překvapen s profesionálním přístupem lektorky Kateřiny i modelky Julie, která byla modelem pro moji budoucí sochu. Práce v atelieru mě velice bavila a vzhledem k příjemnému prostředí, jsem si dárek opravdu užíval. Výsledkem mé práce je dílo, které obdivuje spousta mých známých a přátel. Pro mne to byl zážitek, kde se člověk odreaguje od všedních starostí. Rád doporučím.
Přeji vám mnoho úspěchů a spokojených zákazníků jako jsem já.
S pozdravem Bohumil

Kurz vodou ředitelné olejomalby pro začátečníky

Lenka 26.09.2018
Dobrý den,

ráda vám chválím tento kurs. Prostředí dobré, lektor milý, povzbuzující. Bez jakékoliv zkušenosti s olejem jsem měla nevhodnou předlohu- zvyklá kreslit na hedvábí nebo papír, předlohu symbolickou s mnoha drobnými linkami, takže jsem s tím hodně zápasila. Zjistila jsem tak, že tato technika vyžaduje úplně odlišná témata. Také u stojanu komplet jiný pocit.

Zdravím Vás
Lenka

Ochutnávka grafických technik

Diana 23.09.2018
Dobry den Nino,
Ten wokshop byl moc dobrý a už jsem ji zúčastnila podruhé. Poznala jsem novou techniku, nové lidé. Martin Mulac je opravdu profesionální grafik a vynikající lektor. A přemýšlím ze bych někdy zopakovala ten kurz potřetí.
A vás ateliér a atmosféra jsou příjemné a inspirující. Děkuji Vám a Martinovi.
S pozdravem, Diana

P.S. Jenom bych přála o hodinku víc toho času. Nestačil mne.

Keramická mozaika - keramika a porcelán

Martina 18.09.2018
Dobrý den,

zúčastnila jsem se 8.9. kurzu Mozaika. O ateliéru Malování a kreslení jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, která již u Vás několik kurzů absolvovala. Hledala jsem kurz mozaika a ona mi dala kontakt na Váš ateliér.

Místo, kurz i atmosféra se mi líbily. Paní Štorkánová nám v rámci časových možností kurzu vysvětlila jak mozaiku vytvářet, poradila i vhodné barevné a tvarové kombinace + své "vychytávky" z praxe.
Vzhledem k tomu, že bylo uvedeno: materiál v ceně, pro příště by mě potěšilo, kdybycho dostali "na cestu domů" i malý kelímek či sáček se směsí na přípravu spárovací hmoty. Z časových a technologických důvodů nebylo možné mozaiku spárovat na místě.

Celkově kurz hodnotím velmi kladně a jsem ráda, že jsem se zúčastnila.

Děkuji, s pozdravem
Martina

Vitráž - Tiffany pro začátečníky i pokročilé

Kristina 13.09.2018
Dobrý den, děkuji za workshop Tiffany, který se mi moc líbil. Lektorka byla výtečná a názorným způsobem nás dovedla k požadovanému cíli. Moc děkuji. Bylo to příjemné a inspirativní.

S pozdravem,
Kristina

Mozaika

Kateřina 12.09.2018
Dobrý den,

kurz byl skvělý a lektorka Magdaléna také. Byla jsem u Vás už podruhé, jsem velmi spokojena.

S přáním hezkého dne

Kateřina

Kurz kresby a malby pro mládež II.

Jiří 03.09.2018
Děkuji moc. Anička je u Vás moc spokojená a když se dívám na obrazy s nějakým odstupem, tak je vidět, jaký je rozdíl v technice i výrazu u obrazů, které od sebe dělí jeden rok .. A jsme rádi, že si našla krásného koníčka, který jí baví.

S pozdravem
Jiří

Malířský plenér na Sázavě

Jan 20.08.2018
S akcí jsem zcela spokojen, níže odpovědi na dotazy:

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Hezká příroda, pohodové i když starší prostory. Snížení komfortu (např. tma ve sprše, wc, splachování kbelíkem) mi vůbec nevadilo. Fajn bylo, že nebyli komáři.

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Snažil se mne v krajinomalbě posunout, při každé schůzce nad obrázkem mi dal vhodnou radu. Ochotný, empatický, odborník. Zajímavé byly i večerní teoretické přednášky.

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Nenapadá mne nic

Kresba a malba pro mládež

Renata 19.06.2018
Vážená paní ředitelko,

chtěla bych Vám velice poděkovat za všechno, co jste pro mého syna ve Vašem atelieru udělali.
V září to byl kluk, který docela hezky kreslil a dnes kreslí překrásné, kultivované kresby a olejomalby. Pan Tomáš je naprosto úžasný a vše co náš syn umí, umí jen díky němu.
I ostatní zaměstnanci jsou vždy vstřícní, ochotní a báječní.

Mnohokrát děkuji za všechno
Renata

Malování aktu se sklenkou vína

Kateřina 11.06.2018
Dekuji za email. Moje prvni malirska zkusenost a bylo to skvele, protoze jsem opravdu dokazala namalovat neco, co jsem se domnivala, ze nesvedu.

Prijemna atmosfera, lidi i vyucujici.

S pozdravem,
Kateřina

Kaligrafie - výroba razítka se jménem

Alena 11.06.2018
Dobrý den,
Kurz se mi velmi líbil a příjemné je i prostředí.
Absolvovala jsem již těchto kurzů u vás více a všechny splnily očekávání. Proto se ráda vracím. :-)
S pozdrvem,
Alena

Intuitivní automatická kresba

Marcela 06.06.2018
Dobrý den,

byl to fajn a prímový den se zajímavým zážitkem. Po letech jsem se
dostala k tvoření, tak jsem měla ze sebe radost.

Lektorka byla milá a laskavá.

Děkuji za hezký zážitek.

Srdečně Vás zdravím

Marcela

Malování aktu se sklenkou vína

Ladislav 04.06.2018
Chtěl bych celému týmu poděkovat za profesionální přístup a jednání. Malování u Vás je vždy vzpruhou a postoupením dál, při skvělém vedení kurzu erudovaným lektorem a profesionálem na svém místě. Moc děkuji za možnost navštěvovat Ateliér a děkuji všem za vedení a pomoc. Těším se na další malování. Ladislav

Olejomalba aneb jak namalovat vodní hladinu

Dana a Natálka 25.05.2018
Dobrý den,
prostředí ateliéru se dceři - Natálce moc líbilo, lektor byl velmi milý, ochotný.
Do budoucna bychom uvítali možnost účasti na kurzu olejomalby i pro mladší účastníky.
Dceři je 12 let a byl problém takový kurz najít. Myslím, že její věk průběh kurzu nijak nenarušil.
Děkujeme a srdečně zdravíme,
Dana a Natálka

Čínská tušová malba

Jane 21.05.2018
Dobry den,
I did enjoy my one day workshop.
My teacher was patient & learned a lot from her.
When I return to czech,I plan to take more class at your atelier ...
Thank you for a great day,
Jane

Kamenná mozaika

M. 17.05.2018
Dobrý den,
odpovídám na zprávu, ve které žádáte o zpětnou vazbu.
Kurz kamínkové mozaiky se mně velmi líbil. Velikost a vybavení ateliéru odpovídalo počtu zúčastněných osob. Lektorka byla znalá problematiky, velmi přátelská a ochotná, erudovaně odpovídala na dotazy, srozumitelně nás uvedla do problematiky. Jako připomínku bych uvedla, že jsem před lekcí neměla vůbec představu, v jaké velikosti a jaký typ návrhu si mám připravit (zda se bude jednat o barevné skleněné kamínky?, přírodní kámen? atd.). Workshop byl příjemně stráveným odpolednem, motivujícím zážitkem k dalšímu tvoření. Uvítala jsem i možnost vyzvednout si kachel v neděli. S pozdravem M.

Jarle Thorsen itel global group

StephenPaF 11.05.2018
Jarle Thorsen SiteTalk Reviews, Jarle Thorsen Unaico, Jarle Thorsen Swietokrzyskie, Jarle Thorsen Unaico SiteTalk, Jarle Thorsen GLOBAL POWER PTE LTD

Portrét - aneb jak nakreslit správně tvář

Iva 02.05.2018
Dobrý den,
workshop Portrét jsem si užila a chtěla bych tímto poděkovat lektorovi a celému zázemí.
Lekce pro mě byla poučná - základy "měření" a přenášení proporcí byl za začátku pro nás všechny kámen úrazu, ale p.učitel byl trpělivý, za což mu děkuji. A také vtipný. Prostředí na mě působilo velmi příjemně - útulně. Sešly jsme se 3 neznámá "děvčata" a troufám si říci, že jsme si "padly do oka", což ještě více napomohlo dobré atmosféře.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Iva

Kresba malba pro seniory s Aldinem Popajou

Anna L. 30.04.2018
S kurzem, který navštěvuji jsem moc spokojená. Máme šanci se opravdu něco
naučit a přístupnou formou. Těším se z každého "výtvoru" , který tvoříme.
S pozdravem Anna

Malování na sklo

Anna 26.04.2018
Dobrý den,

Zde je zpětná vazba od dcery ke kurzu malby na sklo.

Prostředí má velice ráda – již delší dobu chodí na pravidelný kurz, slavila u vás své narozeniny, absolvovala několik různých kurzů. Opravdu k vám chodí velice ráda. I na mě prostředí působí velmi hezky, inspirativně.

Paní lektorka je skvělá – jak říká dcera – shodou okolností vedla i Violčinu oslavu. Opravdu velmi příjemná.

Možná sem to již psala, ale třeba by bylo dobré dětem na konci kurzu dát seznam pomůcek, které pro tvorbu potřebovaly – např. jaké barvy přesně (v tomto případě na sklo) – a také kdy je další příležitost pro stejný kroužek nebo i podobný a možná i pro rodiče nějaká zpětná vazba o tom, jak sám lektor vidí tvorbu dítěte – jak to dítě nadchlo, jak mu to šlo, jak se třeba aktivně zapojilo, co mu nešlo nebo nebavilo – i pro nás je dobré vědět, kam dítě případně směrovat.

Ještě jednou děkuji a těšíme se na další kroužek – dcera přijde na Ebru a již teď se moc těší.

Anna

Přednáška: Astrální cestování a lucidní snění

M 24.04.2018
Dekuji, moc se mi to u vás libilo. Jak jsem sesel dolu po schodech, tak jsem tim klidem uplne zapomnel, ze jsem vlastne v centru rusnyho velkomesta.

Přednáška: Astrální cestování a lucidní snění

Alena 23.04.2018
Dobrý den,
přednáška, která se u Vás 19.4. konala mě nadchla! Lektor byl velmi charismatický člověk a vše skvěle vysvětlil než se pustil do hloubějšího povídání. Předčilo to mé očekáváni a interakce s ostatními a lektorem prostřednictvím diskuse byla také skvělá. Měli jsme tak šanci vše lépe pochopit a představit si. Ateliér je velmi zajímavě řešen, působil na mě ovšem prázdně. Ráda se k Vám vrátím na další zajímavé přednášky.
S pozdravem a přáním pěkného dne,
K. Alena

Malování na sklo

Tom s mamkou 19.04.2018
Dobrý den, paní Mainerová,

děkuji moc za zprávu.
Tak jako pokaždé, i tentokrát se synovi i mně ve Vašem ateliéru moc líbilo.
Paní lektorku už známe, je moc fajn a útulné prostředí na nás působí vždy velmi
příjemně.
Tři hodiny v ateliéru nám skoro ani nestačily, syn by rád maloval i déle :-)
Už víme, že barvičky na sklo musíme koupit i domů.

Moc zdravíme z Pardubic a těšíme se na další shledání.
Tom s mamkou

Akrylová malba pro začátečníky

Sylva 13.04.2018
Dobrý den, moc jsem si to s dcerama uzila, bezva relax. Chystaji se k vam na primestsky tabor( uz mame rezervaci na posledni tyden v srpnu), ja uvazuji o kurzu od zari.

Atmosfera a prostredi inspirujici, klidne a kreativni. Pan Raska dobre poradil, ale zaroven nechal kazdemu “volnou ruku”. Cetl z knizek, ukazoval ruzne postupy, styly :))


PS: Myslim, ze malovani ci kresleni, kde se zapoji kreativni hemisfera v mozku, chybi nam vsem, hlavne pak politikum :))) rozdat jim stetce a palety a vsem by se ulevilo:))

Dekuji,

S pozdravem
Sylva

Přednáška: Astrální cestování a lucidní snění

Alexandra 09.04.2018
Dobrý den, prostředí bylo úžasné, obrazy nádherné, inspirativní! A co se týče přednášky, tak také na jedničku!

S pozdravem A.

Lapač snů

Marta 03.04.2018
Dobrý den,

děkuji za tento workshop, byly jsme moc spokojené. Všechno bylo v naprostém pořádku.

Přeji krásné velikonoční svátky,
Marta

Olejomalba technikou Boba Rosse

Blanka 29.03.2018
Dobrý den,
já byla naprosto spokojená, lektorka - člověk na svém místě, příjemná tvůrčí atmosféra. Obrázek se mi snad podařil, ještě mi u Vás schne... Ráda objevuji různé techniky a technika Boba Rosse mi docela sedla. Nemám žádný velký talent, ale tvoření mě moc baví a vnitřně naplňuje. Budu ráda, pokud se k vám na nějaký další kurz dostanu... láká mě jich hned několik :)
Blanka

Olejomalba technikou Boba Rosse

Soňa 29.03.2018
Dobrý den paní Nino,

kurz byl velmi příjemný, ovšem pro začátečníka s olejem poněkud obtížnější, lektor to má "v ruce", řekne Vám co a jak, případně se svolením do obrazu "sáhne", ale poku to nemáte "v ruce" Vy, je to náročné od rozprostírání barev až po jednotlivé detaily.

Každopádně ale super, příjemně strávený den s příjemným výsledkem :-)

Ráda přijdu na Boba Rosse znovu, rovněž uvažuji o podzimním semestru s pravidelnými lekcemi.

Hezký večer

P.S. obraz se u Vás suší, vyzvednu po Velikonocích.

Malování aktu se sklenkou vína

Ladislav 26.03.2018
Malování aktu se sklenkou vána bylo naprosto perfektní. Velmi profesionální přístup lektora Jiřího Pekárka je nejenom odborný, ale současně vstřícný a lidský. Atmosféra na kurzu byla krásná a příjemná, doporučuji všem kteří se chtějí naučit kresbu a malbu postavy pod vedením profesionála v nádherné atmosféře ateliéru v Balbínově ulici. Děkuji všem za krásný zážitek. Ladislav

Vitráž - Tiffany pro začátečníky

P. 22.03.2018
Dobrý den,

kurz Tiffany vitráže pro začátečníky se mi ve Vaší výtvarné škole moc líbil. Prostředí ateliéru je příjemně pracovní, bylo fajn, že jsme měly s lektorkou prostor pro sebe a zároveň vzdáleně vnímaly dění v dalším kurzu (to podporuje). P. lektorka mého kurzu byla skvělá, obětavě se mi po celou dobu věnovala a vše mi bezvadně vysvětlila. O dalším workshopu u Vás uvažuji, i když mé časové vytížení i finanční náročnost některých kurzů mě povede k důkladnějšímu výběru.

S díky a pozdravem

P.

Portrét - aneb jak nakreslit správně tvář

Soňa 21.03.2018
Dobrý den,

účast na workshopu pro mne byla velmi zajímavá a inspirativní. Pracovalo se mi dobře v uvolněné atmosféře ateliéru.
Zvažuji další kurs, a sice malbu akrylem nebo olejem.
Lektor Martin byl příjemný a dokázal výtečně poradit a napovědět. Docela mě kresba tužkou posunula a více si věřím.
A ještě poznámka k „živému“ modelu paní Ivaně. Velmi příjemná a pozitivní paní s krásnou energií a tváří, výborně se malovala 

Hezký den
S pozdravem
Soňa

První krůček do světa barev

Lenka 21.03.2018
Dobrý den,

workshop První krůček do světa barev jsem dala jako dárek svojí dceři, která byla velice spokojená, moc se jí líbilo a velice chválila lektorku.
Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
Lenka

Kreativní módní tvorba

Blanka 18.03.2018
Dobrý den,
moc se mi u Vás líbilo..krásné kreativní prostředí..mám ráda tyto prostory, ze kterých sálá umělecká činnost..Před nedávnem jsem si založila blog blanke-art a ráda bych se o Vašem kursu zmínila..Mohu? Lektorka Zlatka byla velmi příjemná, inspirativní...Ráda bych se ještě zúčastnila nějakého kursu o módní tvorbě.. Přeji Vám hezký den a spoustu spokojených zákazníků...Blanka

Kaligrafie - psaní českých jmen v japonštině

Alena 18.03.2018

Dobrý den,
na kurzy kaligrafie chodím ráda, již jsem byla potřetí a když mi to vyjde, půjdu ráda i příště.
Paní lektorka je milá, kurzy má pěkně připravené, prostředí je příjemné.

S pozdravem,
Alena

Kaligrafie

Martin 15.03.2018
omlouvam se .. budu stručný.
Vše bylo výborné, především lektorka, byl to zajímavý zážitek,
díky

Kaligrafie

Adámková 15.03.2018
Dobrý den,

ráda vám potvrzuji, že jsem byla velmi spokojená a kurz splnil má očekávání po všech stránkách.

Jen bych byla príště ráda za omezení ruchu od vstupního prostoru. Jelikož nejsou dveře mezi atelierem a vstupem, byli jsme rušeni.

Ale velmi ráda se k vám vrátím.

Děkuji za slevovou nabídku.

S přáním hezkého dne

Adámková
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Semestrální výtvarné kurzy pro dospělé

  Chcete propojit malování s historií, filosofií, psychologií, mytologií, magií či šamanismem?    "Malířství je kuriózní disciplína, na kterou se dá pohlédnout z mnoha úhlů. Malířství nese víceúrovňové informace samo v sobě. Proto se pokouším v hodinách předávat svoje...
  Cvičení jógy má mnoho benefitů, které každý praktikující postupně krůček za krůčkem poznává. Relaxace, protažení, chvíle zklidnění a společné meditace nás vede k hlubšímu uvědomění si sama sebe, prohloubení vnímání jemných energií a každodennímu zlepšování nálady... Cvičení jógy má pozitivní...
  Kurz origami (10 lekcí, 120min) je kurz určený pro širokou veřejnost, prioritně pro dospělé. Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. V rámci Kurzu origami si v průběhu jednotlivých setkávání projdeme konkrétní témata od historie umění origami, přes tradiční či tematické modely,...
  "Pojďme se na chvíli zastavit a navázat na tradiční dovednost, kterou měly ještě naše babičky...  Pojďme malovat bavlnkou a jehlou.."   Pravidelná setkávání s tématem "Uměleckého vyšívání" vznikla inspirací od členek našeho ateliéru. Vyšívání jako "záminka" se v klidu potkat,...
  Intenzivní přípravný kurz Dějiny umění je určen jako příprava na přijímací talentové zkoušky na střední i vysoké školy. Kurz zahrnuje témata z průřezu Dějin umění, která se u přijímacích zkoušek objevují nejčastěji. Seznámíme se s vývojem umění v celé jeho historii ve všech klasických...
<< 1 | 2 | 3 | 4

Novinky

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontaktujte nás! :)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Výtvarný ateliér Malování kreslení, z.s.
Balbínova 28, Praha 2

+420 777 422 022
info@malovanikresleni.cz

ZKUŠEBNÍ LEKCE ZDARMA

POŠLI INFO KAMARÁDŮM

SPOKOJENÍ KLIENTI

MEDAILE MŠMT

JSME NA FACEBOOKU

JSME NA INSTAGRAMU

E-SHOP

CENTRUM AMUDARJA

NOVÁ GALERIE

NABÍDKA PRÁCE

POMÁHÁME 

Workshopy - jednodenní výtvarné kurzy

"Máte doma šikovného malíře a rádi byste rozvíjeli jeho talent? Uvažujete o pravidelných návštěvách ateliéru, ale rádi byste se k nám nejdříve...
"Láká Vás zkusit si malování, uvažujete navštěvovat ateliér pravidelně, ale rádi byste se k nám nejdříve přišli nezávazně podívat?  Přijďte se...
„Máte doma krásný starý obraz a rádi byste o něj dobře pečovali?  Našli jste na půdě skvost či Vás prostě zajímá, jak bychom se měli starat o...
  Kreslíte či zkoušíte doma malovat portréty podle fotografií, hledáte v knihách či na internetu návody, jak zachytit tvář, aby si...
  "Také obdivujete obrazy expresionistů? Jak umí brilantně pracovat s barvou, s její hmotou. Jak dovedou volně tvořit a malovat? Pojďte se s...
  Výtvarný cyklus Ochutnávka grafických technik je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, kteří již kreslí a malují. Během kurzu se...
  "Plánujete absolvovat přijímací řízení na SŠ? Nechcete nic nechat náhodě? Připravili jsme pro Vás Intenzivní přípravný kurz na...
  Pyrografie - pyrografika (z řeckého pur - oheň a graphos - psát) je výtvarná umělecká technika malování "ohněm" na dřevo...
  "Malujete a občas si nevíte rady, jak namíchat správnou barvu, aby seděla s předlohou? Jaké barvy smíchat, aby portrét vypadal jako živý?...
  Za pouhý jeden den si každý z účastníků, i ten, kdo nikdy nemaloval, namaluje svůj vlastní první obraz  olejovými barvami na...
    Gary Jenkins® kurzy olejomalby - kurz malování pro každého speciální technikou amerického malíře Garyho Jenkinse. Za pouhý jeden...
  Rádi byste prosvítili svůj byt něčím originálním? Máte v hlavě obraz, ale neumíte malovat? Pojďte si ho k nám vyskládat z...
Unikátní umělecký večer - spojení kreslení a malování se sklenkou vína...   Lekce Malování aktu se sklenkou vína je nevšedním zážitkem...
"Malíř musí už na počátku poznat, že to pravé se skrývá v jemnosti a subtilnosti.“       (Su Tung- pcho)   V rámci kurzu...
  Hedvábí je jemný a krásný přírodní materiál, máte chuť naučit se s ním pracovat?    V rámci kurzu malování na...
  "Také obdivujete v katedrálách magické odlesky barevných vitráží, jste unešeni filmem Amélie z Montmartru a jejího snového světa korálků,...
  "Také milujete po ránu či po obědě dát si voňavý šálek kávy? Pojďte si při pití kávy i malovat!"   Ano, kávou se opravdu dá malovat!...
  "Věnujete se malování, ale chybí Vám teoretické základy?  Plánujete začít malovat a rádi byste byli dobře připraveni po technologické...
Máte v hlavě představu, myšlenku, skoro již "vidíte svůj obraz" a rádi byste si ho namalovali? Inspirací Vás svrbí prsty a jste krůček od toho pustit...
"Pojďme proniknout do tajů vytváření japonského komiksu..."   Co je to Manga? Manga je pojmenováním pro japonský komiks. Podle posledních údajů...
  "Znáte zentangle? Celosvětový fenomén, díky němuž začali kreslit a malovat i ti,  kteří malovali jen jako děti? Pusťte se do hraní a...
  Japonská kaligrafie šodó je výtvarným a zároveň meditativním způsobem psaní japonského textu, tvořeného čínskými znaky (kandži)...
"Láká Vás zkusit si kreslení? Hledáte netradiční dárek pro svého partnera? Přijďte se k nám společně podívat na předvalentýnskou lekci!"   Říct...
Zdají se Vám zlé sny? Přijďte si vyrobit svůj lapač snů a noční můry už Vás nebudou trápit :)   Lapač snů je indiánský amulet. Je to kruh...
  V rámci kurzu Olejomalby pro začátečníky se každý účastník seznámí s podklady a podložkami pro olejomalbu, naučí se napínat plátno na rám,...
Kurz olejomalby vodou ředitelnými barvami... Kroutíte nevěřícně hlavou? Ano, tyto olejové barvy Cobra se skutečně ředí vodou a chovají se úplně...
  Inverzní kresbou nazýváme kreslení světlým médiem na černý, či tmavěji kolorovaný papír. Kreslením na černý podklad lze docílit působivých...
Kurz Umělecký pastel je vhodný i pro úplné začátečníky   V rámci kurzu se účastníci seznámí prakticky se suchými uměleckými pastely, a...
  Enkaustika patří mezi jednu z nejstarších malířských technik používanou již v Egyptě nebo v antickém Řecku k malování pohřebních portrétů....
Na rozdíl od západního přístupu, tibetská malba klade důraz na proces samotný (cestu), která je zároveň i cílem.  Nabývá tak nezbytný duchovní...
Tento kurz se vyučuje formou navazujích cvičení inspirovaných dle metody Kreslení pravou mozkovou hemisférou autorky Betty Edwards,...
   "Také jste fascinováni tím, jak malíři dovedou namalovat vlny na rozbouřeném moři,  lekníny na řece či západ slunce odrážející se...
  “Výtvarný projev každého z nás je jedinečný. Jde o to, objevit v sobě tvořivost a chuť začít! Workshopy vedu jako radostná setkávání plná...
Kreslíte či zkoušíte doma malovat portréty či figury podle fotografií, hledáte v knihách či na internetu návody, jak zachytit tvář, aby si...
  "Ponořte se do světa klasického sochařství, naučte se modelovat realistické sochy v měřítku 1:1"   Tento kurz Sochařský portrét...
1 | 2 | 3 >>