Návštěvní kniha - aneb jak se Vám u nás líbilo!

Vážení studenti, na této stránce vítáme Vaše komentáře k našim výtvarným kurzům, ateliérům a lektorům. Svěřte se se svými zážitky během Vašich kurzů, popište, jak probíhá či probíhala Vaše výuka u nás, pochlubte se svými úspěchy na poli výtvarného umění... Pomozte nám pro naše budoucí studenty vytvořit obrázek toho, jak to u nás funguje. Věříme, že právě slovní doporučení od našich stávajících studentů je velmi cenné pro ty, kteří k nám cestu zatím hledají :-)

Děkujeme za Vaši přízeň a krásné komentáře - je radost Vaše malířské příběhy sdílet dál! Hodně inspirace!

Návštěvní kniha - Malování kreslení

Plenér na Sázavě

Jitka 22.08.2018
Dobrý den.
Stejně jako v loňském roce jsem byla velmi spokojená. Prostředí je v krásném počasí úžasné, lidé kolem jak by smet. Jirka Houska byl bezvadný. Dozvěděla jsem se mnoho nového a těšilo by mě u něho pracovat i v ateliéru v Balbínově. Byl to nádherný víkend. Děkuji Jitka

Plenér

Jana 01.07.2017
PLENÉR Šumava, Benešova hora, červen 2017 – čtyři nádherné slunné dny uprostřed šumavské přírody v příjemném areálu Penzionu rodiny Vlčkovy
.
Facit : spokojenost, nadšení a chuť malovat líp!

Přihlásila jsem se jako „přespolní“ účastnice z důvodu, že kromě krátkého setkání v ateliéru s Lenkou a Aldinem jsem nikoho neznala a tušíc, že tam nikdo starší než já (79) nebude. Nebyl, a co… : charismatický Aldin, půvabné asistentky ateliéru Lenka s Monikou i všichni ostatní byli moc milí, přátelští, společná posezení po „práci“ a školeních úžasně spontánní, až jsem docela litovala, že musím v nejlepším (navíc bez doušku vína!) odjet přenocovat o pár kilometrů dál. –
Vstřebávala jsem podněty a rady trpělivě a opakovaně mi podávané lektorem Aldinem během tzv. malovacích bloků ráno i odpoledne a obsah jeho večerních odborných přednášek byl pro mne důležitým přínosem. Rovněž tak Aldinova individuální hodnocení obrázků všech přede všemi, často trochu shovívavá a tím povzbuzující, byla pro mne užitečná. Pokusím se aspoň něco, o čem jsem se tu poučila, zúročovat při svém občasném „malování pro radost“, vyvarovávat se chyb, trochu se posouvat. A za rok…?
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Návštěvní kniha ateliéru

Zkušební lekce

Eva 10.03.2018
Dobrý den,

omlouvám se za opožděnou zpětnou vazbu, ale snad bude stále k užitku.

1/ Trochu mě překvapilo, jak je ateliér malý. Podle webu bych tipovala obrovskou uměleckou instituci :) Ale prostředí na mě působilo příjemně, neotřele. Bylo to fajn odpoledne.
2/ Lektor působil jako profesionál, komunikativní, jistý, zároveň velmi přátelský, nápomocný. Způsob výuky mi vyhovoval, byla jsem mile překvapená, že jsem během výuky dokázala s jeho pomocí skutečně něco vytvořit. Potěšilo mě taky zjištění, že kreslit a malovat se může naučit opravdu téměř kdokoli, stačí se tomu dost věnovat.
3/ Další připomínky mě teď nenapadají, asi bych u Vás musela strávit více času. Rozhodně se mi líbí pestrost Vaší nabídky, možnost právě těchto zkušebních lekcí i jednorázové akce (workshopy atd.). Jako zlepšení mě napadá jedině zajištění velkorysejších prostor, ale to by se možná zase vytratilo to kouzlo :)

Ještě jednou děkuji za příjemně strávený čas a možnost s zkusit něco nového.

Srdečně zdraví

Eva

Zkušební lekce

Ivana 02.03.2018
Dobrý den, paní Mainerová,

ukázková lekce se mi líbila.

Prostředí je příjemné, člověk si může prohlédnout práce Vašich lektorů i "žáků", které jsou vyvěšeny na stěnách.
Vyhovovaly mi i propojené místnosti, kdy je možné cítit s ostatními sounáležitost, ale zároveň mít koutek trochu bokem ( nemám ráda, když je mi vidět pod ruku). Možná je to i tím, že nás nebylo moc, nemám srovnání s ostatními lekcemi.
Líbí se mi možnost nahlížet do knih i příjemná hudba, která hrála v průběhu lekce.
Cítila jsem se v ateliéru dobře.

Přišla jsem na lekci s určitým zadáním pro sebe, sdělila jsem ho lektorovi, který pochopil, o co mi jde, a vedl mě způsobem, který mi vyhovoval.
Také mně vyhovovaly jeho konzultace, které byly přiměřeně časté ( příliš časté by mi neseděly, naopak by mě znervózněly ).
Přijde mi velmi pozitivní, že každý může pracovat i na jiné technice, jak právě potřebuje, a přesto je zajištěn osobní přístup lektora k člověku, jeho schopnostem, typu "díla"..Takže se u vás asi nestává, že by měl člověk něco rozdělané, a příště by na tom nemohl pokračovat, protože bude muset tvořit něco jiného, co je na programu.

Trochu mi scházelo představení lektora jak na vašich stránkách ( jméno vyučujícího Zkušební lekce ),
tak přímo na místě. Na stránkách by mohly být i stručné profily lektorů.

Hezký den,
Ivana

Jak na míchání barev?

Vajdová 02.03.2018

Dobrý den,

kurzy u Vas mam vo veľkej oblube, kurz Jak na míchaní barev, by som odporučala každému kto začína malovať a chce sa vyhnúť začiatočníckym chybám. Vyučujúci bol velmi príjemný, profesionálny, vytváral po celý čas dobrú atmosféru. Takže za mna po všetkých stránkach výborné. Na začiatok to bolo super ale rada by som v tom pokračovala napríklad malbami drapérií.

Pekny den, Vajdová

или

Huciituroric 01.03.2018
<a href=><img></img></a>

,

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Chris 26.02.2018
Hi Nina,

Thank you for the email. It was a great day! We enjoyed it a lot and thought that the instructor was a great teacher and person.

He helped me out when I didnt understand everything in Czech. Although I understood some parts, I did somehow think the workshop was in English. The teacher did help me out but would still prefer to join a workshop that is fully in English. Also, for my wife and I, we were not so interested in building our own painting. For us, the painting itself is the most fun and we would skip this part.

I have a voucher for a free lesson, I received it for me birthday. Can I use that to finish my oil painting that I did not manage to finish during the workshop?

Thanks! Chris

Umělecký pastel

Jana 21.02.2018
Dobrý den, Vaše kurzy sleduji na Fb a lituji,že to mám do Prahy ze severní Moravy trochu z ruky :) Určitě bych ráda vyzkoušela více kurzů. Pro mě to tedy byl malý svátek. Lektor byl velice milý, prostředí příjemné. Díky okolnostem a tomu,že jsme byly pouze dvě( asi ne obvyklá situace) to bylo opravdu skvělé. Moc ráda jsem si vyzkoušela možnost práce na větším formátu a díky radám a podpoře lektora se mi dílo podařilo. Takže za mně spokojenost a přeji všem pěkný den, hodně spokojených malířů a radosti z práce, která dělá radost druhým.

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Hanka 19.02.2018
Dobrý den,

celkově jsem s workshopem byla moc spokojená. Byl to moc příjemně strávený čas v dobré atmosféře a zároveň jsem se naučila něco nového. Všem bych kurz určitě doporučila! :-) Abych ještě konkrétně odpověděla na vaše otázky:

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Prostředí bylo příjemné, kreativní. Bylo fajn, že jsme si mohli i uvařit čaj nebo kafe. Bylo to i na dobrém místě, dobře dostupném a i když nejsem z Prahy, bez problému jsem to našla.
• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Působil jako odborník, zkušený a zároveň trpělivý a motivující učitel.
• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Všechno bylo fajn. Jen na dokončení obrazu bylo málo času, ale s tím jsem od začátku počítala, protože z vlastní zkušenosti vím, že moje tempo je pomalejší. Když něco tvořím, nestihnu to nikdy dokončit najednou. Naopak mě spíš překvapilo, že jsme toho v omezeném čase opravdu hodně stihli / vyzkoušeli.

Už se těším, až si zkusím i doma něco vytvořit a třeba někdy na viděnou na nějakém dalším kurzu! :-)

Pěkný den,

Hanka

Celodenní kurz kreslení mandaly

Janka 15.02.2018
Dobrý den,

ráda odpovídám na váš mejldotaz. Do vaší školy chodím “modelingovat” , tedy za model, a tak vím, že to je velice krásné, dobré a zvláštní prostředí. A to neříkám jen já, ale všichni, se kterými jsem se setkala. Proto jsem mamince své vnučky nabídla, aby holčičku přihlásila. Jí se tam moc líbilo – aby ne, když ji tam všichni chválili a dokonce si její dílo chtěla jedna umělkyně koupit. Pan Tomáš je skvělý člověk, je to krásný balzám na duši. Já jsem tam byla s vnučkou jen chvíli, ale byl to zážitek......

Přeji vám všem jen to dobré, co se můžu vyskytnout.

Přátelsky zdravím

Janka – babička Jessiky

Malování akvarelem pro děti

Martina 15.02.2018
Dobry den,

Velice dekujeme, dceri se moc líbilo.Byla opravdu spokojena.
Dovedla ji babicka a ta premysli, ze se prihlasi na malovani pro seniory. Jezdime do Prahy k prarodicum nepravidelne, ale budeme Vase stranky sledovat pro dalsi mozne kurzy.


Dekujeme a prijemny den Martina

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Kateřina Č. 14.02.2018
Dobrý den,
Kurz se mi velice líbil, slečna na.recepci byla nesmírně milá. Ateliér působí velmi příjemně a pozitivně myslim,ze je v něm i dostatek prostoru pro skupinu, kterou jsme utvořili. Jediné co bych vylepšila je kuchynka a wc...čili zázemí, na němž je již znat zub času a náročnost na úklid.
Jako nejlepší hodnotím pana Aldina Popayu! Nejenže umi velice dobře přednášet, ale celou dobu kurzu se věnoval spravedlivě vsem.účastníkům, byl milý a trpělivý. Opravdu výborný pedagog a mila osoba.
Ještě jednou děkuji a bude-li to.možné , ráda se zase nějakého kurzu u vas zúčastním.
S pozdravem Kateřina

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Pavel 14.02.2018
Dobrý den,
kurz byl fajn, lektor výborný (p. Popaja). Trpělivě odpovídal na otázky, názorně ukazoval, a spolu s námi trpěl tím, že za tak krátký čas se prostě vše stihnout nedá.

Pro člověka, který je u vás nový, jen jedna drobnost - nebyla dobře vyznačena oblast pro vymývání štětců. Umyl jsem to v kuchyňce, ale nebyl jsem si jistý, je-li to to správné místo na umývání štětců. Tak jako jsou šňůry pro grafiku označeny, že jsou jen pro grafiku, neškodilo by mít v na příslušném místě ceduli: Místo pro umývání štětců a malířských potřeb. :-)

Ale čaj i kávu jsem si tam uvařil výborné!

Ještě jednou díky

Astrální cestování

Horváth 13.02.2018
Dobrý den,

moc jsme si přednášku s přítelkyní užili, děkujeme :) Prostředí příjemné a lektor šikovný. Určitě někdy rádi zavítáme znovu na přednášku v podobném duchu.

Hezký den,
Horváth.

Malování na kamínky

Janáčkovi 12.02.2018
Dobrý den,

mně i mému synovi Tomovi se u Vás v ateliéru moc líbilo. Byli jsme tu podruhé. V prosinci jsme tu byli na předávání cen v rámci vánoční soutěže v malování,
ve které se Tom umístil na 2. místě.
Prostředí i přístup lektorů na nás působil velmi příjemně. Byli jsme tu vlastně kvůli synovi, ale já sama jsem si to také moc užila. Tři hodiny v ateliéru nám utekly
jako voda.

Už se s Tomem těšíme na malování na trička.
Pozdrav z Pardubic posílají Janáčkovi

Malování na hedvábí

Marta 09.02.2018
Dobrý den,

Děkuji za kurz malování na hedvábí, který jsem si moc užila. A myslím, že všichni odjížděli s velmi podařenými výrobky.
Váš ateliér je moc sympatické místo. Průběh a vedení kurzu mi též vyhovovalo, jediné, co bych viděla jako mínus je pouhé zapůjčení tištěného povídání. Během kurzu jsem si nestihla vše prostudovat a opsat a teď bych se k tomu ráda vrátila. To si myslím, že byste měli účastíkům nechávat. Jinak jsem byla spokojená a už se těším na další kurz.

Přeji příjemné dny,
Marta

Astrální cestování

Jan 09.02.2018
Rád Vám zasílám odpověď,

v prostředí jsem se cítil dobře. Výhodu jsem viděl v jednoduchosti. Bílé stěny a nic zbytečného. K tomu obrazy na které se člověk mohl zaměřit plnou pozorností. Cítil jsem se klidně a dobře.

Lektor byl výborný. Mluvil z vlastní zkušenosti a poutavě. Díky němu to byl výborný večer. Velmi to pomohlo mému pochopení v dané oblasti.

Vše bych nechal beze změn. Možná jen možnost si během přednášky dát pití. Voda ve džbánu nebo něco podobného. Ale to je spíše třešnička na dort.

Děkuji

Jan

Malování na hedvábí

Sylva 08.02.2018
Dobrý den,

workshop se mi moc líbil, paní lektorka byla velmi vstřícná, dověděla jsem se hodně nového, malování mě bavilo :-)
Těším se na další kurz.

S pozdravem
Sylva

Ebru - Malování na vodní hladině

Dana 06.02.2018
Dobrý den,
vše se nám líbilo. Děkujeme a těšíme se zase někdy na shledanou

Dana, babička Adiny a Ronji

Zkušební lekce Kresba malba

Jiří 05.02.2018
Dobrý den!

Děkuji za možnost vyzkoušet si kreslení u Vás v atéliéru. Bylo to pro mne příjemné zpestření monotónních pracovních dnů.

Ateliér na mne zapůsobil jako domácké a pracovní prostředí, cítil jsem se v něm nesvázaně a dokázal jsem se uvolnit.
Jako balzám na duši působil lektor pan Aldin Popaja. Svým přístupem dosáhl toho, že se nikdo nemusel stydět za své kreslířské výkony, vždy nás dokázal pochválit a navrhnout cesty ke zlepšení.
Určitě Vám ještě sdělím, co se mi u Vás líbilo, neboť s očekáváním budu navštěvovat kurs kreslení od 12.2.2018. V jeho průběhu se určitě setkám s dalšími příznivými podněty.

S pozdravem Jiří

Zkušební lekce grafické dílny

MD 05.02.2018
Dobrý den, ráda bych pochválila pana lektora, na základě jeho empatického přístupu a zcela jasného výkladu jsem se přihlásila i na celý semestr Grafické dílny. Děkuji Doupovcová.

Zkušební lekce

Anna 03.02.2018
Dobrý den, na kurzu se mi líbilo. Byla jsem příjemně překvapená, z obrázků, které z hodiny vznikly. Doufám, že se budu zlepšovat a splním si sen malování v přírodě. Lektor (bohužel si nepamatuji jméno) byl velmi vstřícný a i díky němu se práce dařila. Těším se na kurz pro seniory, na který jsem se přihlásila. A´t se vše daří Anna

poděkování Adam Civín

Ing. Jiří Civín 02.02.2018
Dobrý den,
chci Vám poděkovat za to, že můj syn Adam Civín mohl navštěvovat váš ateliér. Tento rok dokončuje 4.ročník Gymnázia v Mostě a zároveň se připravuje na další studium na UMPRUM. Držím mu palce, aby mu jeho touhy vyšly. Díky vám, kteří jste ho nejvíce ovlivnili. Věřím, že se jeho další kroky budou k vám vracet a to při jakékoli příležitosti.

Ing. Jiří Civín, Most

Zentangle

Klára 01.02.2018
Dobrý den, prostředí bylo trochu menší, ale vzhledem k našemu počtu dostačující a pochopitelné. Lektor byl velmi milý, ochotný a dokázal vše dobře vysvětlit. Vše bylo OK. Zlepšila bych uvedení nebo usazení lidí, kteří přijdou dříve jako my. Přijeli jsme asi 15min před zahájením a skoro 10 min jsme stáli uvnitř u vchodu. Krásný den, Klára

Tiffany vitráž

Dana 31.01.2018
Dobrý den, kurz Tiffany byl skvělý. Náhoda tomu chtěla, že jsem lektorku měla jen pro sebe, což bylo úžasné. Protože jsem nikdy předtím s touto technikou nepřišla do styku, překvapila jsem sama sebe, že jsem dokázala, samozřejmě s pomocí lektorky, vytvořit něco pěkného. Byl to krásný zážitek. Připomínku mám jen jednu, kdyby na kávovaru bylo upozornění, že voda sama nevypne

Zkušební lekce

Daruše 29.01.2018
Dobrý den paní Mainerová,

odpovídám na Vaše dotazy:
Prostředí ateliéru na mě působilo dobře.
Lektor Aldin na mne udělal dobrý dojem, k studentům se chová přátelsky, snaží se ty neúspěšné povzbudit, jeho rady jsou profesionální.

S pozdravem
Daruše

Lapač snů

Lucie 29.01.2018
Dobrý den,

velice děkuji za email, také bych ráda poděkovala za krásně strávenou sobotu. :) Z kurzu jsem byla naprosto nadšená, práce nám šla všem skvěle od ruky, slečna/paní lektorka byla moc milá a vysvětlovala všechno velice srozumitelně, takže nás to naučila prakticky okamžitě. Byla velice ochotná a bylo vidět, že jí to baví a dělá to ráda. Pokud by vedla nějaký další kurz, moc ráda bych se přihlásila znovu. :) V ateliéru se mi líbilo, plánuji ho navštívit znovu, nejspíše na kurz kresby, či malby. Celkově bych ohodnotila den strávený na tomto kurzu na jedničku s hvězdičkou. :)

Přeji krásný den,

Lucie

První krůčky do světa barev

Slávka 29.01.2018
Dobry den,

Ja dekuji za moc prijemny zazitek!
Bylo to moc fajn - jak napln kurzu tak i pristup lektora.

Zdravim,
Slavka

Kaligrafie - čínský zodiak

Alena 20.01.2018
Dobrý den,
Kurz kaligrafie se mi moc líbil. I prostředí u vás na mne působí dobře, mám z celého odpoledne velice příjemný pocit.

Děkuji a s pozdravem,
Alena

Mozaika - sklo a sklosmalt

Kateřina 19.01.2018
Dobrý den,

děkuji za Váš email.

Na kurzu bylo všechno skvělé - lektorka, prostředí, téma ...

Určitě k Vám ještě přijdu.

Přeji hodně úspěchů a spokojené klienty.S přáním hezkého dne

Kateřina

Vášnivá exprese - moderní interiérový obraz

DK 17.01.2018
Preji hezky den,
ja by jsem rada podekovala za velmi prijemne stravenou sobotu na workshopu :-)

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru? Prostredi atelieru je velmi prijemne, ale trochu mam problem s prostorem na praci. Potrebovala by jsem vetsi prostor. To se netyka ani tak tohoto workshopu, spis kurzu keramiky, ktereho se take ucastnim. Mozna by bylo take prinosem lepe udrzovat technicke zazemi atelieru napr. spatne fungujici drezove baterie ... ale zasadni problem s tim nemam, tak nejak mi to vlastne do tohoto prostredi patri :-).

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky? Absolutni spokojenost :-)))), mily, nevazany pristup ..., dokazala jsem se v ramci mych moznosti uvolnit, nebat se zacit tvorit ... pro mne to bylo velmi dulezite. Stejny pocit jsem mela i z ostatnich ucastnic workshopu.

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit? Spis jen navrh organizace delsich workshopu napr. dvoudennich. Strasne rychle to uteklo, mam potrebu pokracovat, vice se s technikou seznamit ... Samozrejme muzu na toto zakladni seznameni s vytvarnou technikou navazat praci doma, ale nemam dostatecne vybaveni (barvy, platna, stetce ...) vse poridit v odpovidajicim mnozstvi neni na zacatku zase tak jednoduche, mozna bych take potrebovala poradit ...

Vlastne neco podobneho resim i u kurzu keramiky. Mohla bych si objednat dalsi kurz keramiky "pro pokrocile", ale obavam se, ze v letnich mesicich nebude pro mne realne pravidelne dochazet. Ale pokud by byla moznost priobjednat si "jednorazove lekce", moznost travit v atelieru delsi dobu (dve hodiny utecou jak voda), moznost odnest si material domu a "dilo" doma dokoncit nebo naopak pripravit (takovy maly domaci ukol :-))) ) ... urcite by to pro mne bylo prinosem. Ale je to jen takova spontanni uvaha, nemam to nijak promysleno.

Mozaika - sklo a sklosmalt

K. 17.01.2018
Dobrý den, velmi příjemné prostředí, milá a vstřícná vyučující

Dějiny umění ve 120 minutách

V. 08.01.2018
Dobry den, kurz hodnotim velmi pozitivne, velmi chvalim krasne prostory i lektora, ktery mel siroke znalosti tematu. Budu se tesit i na dalsi kurzy, zdravim, V.

Enkaustika

Natália 04.01.2018
Workshop enkaustiky byl pro mne moc přínosný, zajímavý a především hravý. Byla to má první zkušenost pracovat s voskem a horkou žehličkou. Líbil se mi přístup lektora Martina, i obrazové přílohy ve knížce, kterou donesl. Během kurzu jsme se ponořili do tvoření a zapomněli na plynutí času a věcí kolem nás. Byla to hezká zkušenost. Děkuji.

Akvarel

Simona 29.12.2017
Dobrý den, paní Mainerová,

jako odpoved na váš e-mail bych vám chtěla poděkovat za sebe i dceru Gábinku za příjemně strávené odpoledne na kurzu akvarelu.
Lektor Petr byl velmi ochotný a trpělivý, i když dcera chvílemi měla pocit, že jí malování nejde, dokázal povzbudit a pochválit. I já jsem měla možnost si akvarel vyzkoušet a nakonec jsme si domů odnesly tři krásné obrázky.

Jediná drobná výtka - místnost byla hodně malá, navíc jsme seděly přímo u dveří, do kterých se dalo vejít jen při neustálém posouvání našich židlí.

Přeji krásné Vánoce a hodně úspěchů a spokojených malých i velkých malířů v roce 2018.

Simona P

Lektorky sochy

Laureen 29.12.2017
Dobrý den,

Chtěla jsem Vám jen poděkovat za kurz sochařství a skrze to i pochválit obě lektorky. Nikdy jsem nepotkala učitele, co by měli takové nasazení pomoci studentům k úspěchu s jejich díly. Obě lektorky zůstávaly po konci kurzu v ateliéru do pozdních hodin, aby studentům pomohly, a chodily si navzájem pomáhat do kurzů té druhé, aby mohly studentům věnovat větší pozornost.

Na základě mé zkušenosti Vaší školu určitě doporučím dále.

S pozdravem,

Laureen

Vánoční psaní - japonská kaligrafie

Iva 20.12.2017
Dobrý den, děkuji, vše bylo báječné.

Hezký den,

Iva

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Mizia 19.12.2017
Dobrý den, moc se mi u Vás líbilo a všechno bylo A+++
S pozdravem, Mizia

Astrální cestování

Helena 18.12.2017
Dobrý den, paní architektko,
byli jsme na povídání s Tomem Poutníkem o astrálním cestování. O Tomovi P. vím už docela dlouho, a tak jsem neváhala, když jsem se dostala k informaci, že to bude u vás. Dostala jsem 2 poslední lístky. Z povídání s ním jsem byla nabitá několik dní. Takže za mě, úžasná akce, děkuji za ní opravdu upřímně. Přijeli jsme na ni až od Tábora.
Co zlepšit? Počet konviček a hrnečků, možná, že s tím měla obsluha trochu problém, i když já ten svůj čajík v hrnku dostala...nicméně tento "problém" byl naprosto podružný.

Přeju krásné Vánoce!
Zdraví Helena

Astrální cestování

Viktorie 18.12.2017
Dobrý den,

Kurz astrálníhocestování byl naprosto úžasný a Vaše prostory jsou take naprosto dokonalé. Měla bych jedinou prosbu a to tu, zda byste me takto mailem kontaktovat a vsech nadchazejicich prednaskach ci kurzech. Nebo je takova moznost na facebooku, nebo mate stranky, kde vse mohu sledovat?

Mnohokrat dekuji a preju krasny den,

Viktorie

Umělecký pastel

Soňa 13.12.2017
Dobrý den, mockrát děkuji za krásně prožitou sobotu ve Vašem ateliéru se skvělým lektorem.

Z mé strany mě mrzí, že jsem byla pod tlakem času - bohužel jsem se zaměřila na konec kurzu, který byl plánován na 16h a já potřebovala chytit autobus zpět.

Ale to nemění nic na Vámi moc pěkně nabízené možnosti proniknout hlouběji do tajů kresby a malby - na každém z nás je, jakým způsobem to prožijeme a já měla sobotu naplněný pohodou a poznáním.

Díky a s přáním krásných svátků

Soňa

Zkušební lekce

Lea 12.12.2017
Vážená paní inženýrko,

velmi se mi líbil přístup pana magistra Popaji, který dokáže živou formou vše pěkně vysvětlit a studenty povzbudit. Ateliér působil útulně, není sice tak velký, ale pro menší skupiny jistě vyhovující.

Lekce byla určena primárně pro začátečníky, já už jsem trochu zkušenější, ale přesto to byl příjemně strávený čas. Příhlásila jsem se nakonec do jiného kursu (malba).

S pozdravem

Lea

Patinování

ŠČ 11.12.2017
Jsem moc ráda, že jsem se workshopu patinování zúčastnila. Dozvěděla jsem se všechny potřebné informace a vyzkoušela velké množství přístupů k práci. Druhá polovina kurzu byla díky viditelným výsledkům ještě zábavnější. Děkuji lektorce i všem ostatním z týmu Malování kreslení, kteří kurzy připravují.

Malování na hedvábí

Kateřina 11.12.2017
Dobrý den,

kurz se mi moc líbil - příjemná paní lektorka, která vždy poradila či nasměrovala, dobré umístění ateliéru v rámci Prahy. Počet lidí bych rozhodně nenavyšovala, spíš možná i o jednoho méně, protože jeden účastník nedorazil a bylo to tak akorát.

Prostředí bylo příjemné, akorát mi trochu vadilo, že přes nás neustále někdo procházel, což za začátku rušilo výklad a pak mi to nebylo příjemné při tvoření. Když jsem byla na kreslení pravou mozkovou hemisférou, kreslili jsme v jedné místnosti, což mi připadalo lepší.

Pěknou adventní neděli,

Kateřina

Zkušební lekce

Nikola 11.12.2017
Dobrý den,
tímto bych i já,Vám, chtěla poděkovat za to, co pro veřejnost děláte, že máme tu možnost zúčastnit se těchto skvělých workshopů.
Na kurzu se mi líbilo moc, jsem velmi ráda, že jsem měla tu možnost se zúčastnit. Určitě to nebyla má poslední návštěva, i když nebydlím nejblíž Prahy, i tak se vynasnažím zúčastnit se dalších lekcí, protože to stojí za to. Celkově prostředí ateliéru na mě působilo velmi útulně a spolu s výborným lektorem jsem si nedělní lekci užila a mnoho zkušeností si s sebou odnesla. Už teď se těším na další kurzy.
Přeji pěkný den.
H N

Čínská tušová malba

Aleš 07.12.2017

Dobrý den,

s lekcí čínské malby jsem byl velmi spokojen. Lektorovi se výborně dařilo propojit základní teoretický výklad s vedením praktických pokusů o vlastní výtvory. Jako úvod do technické stránky věci a inspirace pro další zkoumání v tomto směru to bylo skutečně skvělé.

Děkuji Vám za velice povedený kurz

Aleš

Čínská tušová malba

Miloš 07.12.2017
Zdravim Nino,

jen velmi strucne :

- prostredi, ulice, misto, dum, vsechno skvele, super..
- petr byl skvely, rekl vsechno dulezite, na vsechno odpovedel :) dobre to vedl
- kurz klidne mohl byt delsi i za vyssi cenu, ale chapu, ze kazdemu by to nemuselo vyhovovat + me napadlo, ze by jste mohli mit eshop (mozna jsem prehlednul)

Dekuji, jsem rad, ze vubec takovy kurz existuje.

Mejte se hezky,
Miloš

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Z.S. 06.12.2017
Dobrý den,
prostředí ateliéru bylo takové, že jsem si připadala jako ve skutečném ateliéru :-).... , nevím, jak lépe bych napsala pochvalu :-).
Co se týče lektora, jedním slovem : úžasný :-).
Výhradu bych měla pouze k sociálnímu zařízení..... , kde je co zlepšit....
Moc děkuji za krásný kurz a určitě nebude můj poslední.
Hezký zbytek dne
Z

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Jana 06.12.2017
Dobrý den,

workshop byl skvělý, možná nejlepší (i když je to těžké posoudit, všechny byly skvělé), na kterém jsem u vás byla. A lektor? Tak mile lidsky a duševně bohatého člověka (pokud mohu soudit z relativně krátkého setkání) jsem už dlouho nepotkala, opravdu.

Děkuji,

Jana

Hedvábná vitráž

Žaneta 06.12.2017
Dobrý den,

moje dcera Lucia navštívila tento kurz již v minulém roce a protože ji zaujal, chtěla letos opět. Bohužel byla v kurzu sama z dětí mezi dospělými a trošku se to projevilo v úvodu. Lektorka, která byla velice příjemná, ale bohužel hovořila v úvodu příliš dlouho a spíž k dospělým, což se projevilo na dceři tím, že se začala nudit a pořád mi říkala, kdy už bude moci pracovat. Naštěstí se asi po hodině dočkala a vrhla se do svoji práce natolik, že pak už byla spokojená a nadšená, jak ji jde práce od ruky a nakonec i s výsledkem své práce. Viděla kolem sebe i začínající a probíhající práci dospělých, která se ji moc líbila. Ještě chci podotknout., že v úvodu se hovořilo o technikách, což dítě nemůže úplně až tak pochopit. Ptala jsem se jí, jak to bylo minule v kurzu, tak říkala, že děti začali pracovat a v průběhu práce jim paní lektorka na jejich dotazy odpovídala.
Nicméně odcházela z kurzu spokojená i přesto, že pracovala jen dvě hodiny a nestačila si ještě udělat jeden výtvor (šátek, který chtěla).

Myslím si, že výtvory, které děti a dospělí (neviděly jsme úplný závěr) vytvořili byli nádherné a prostředí je u Vás vždy fajn.

S přáním příjemného dne
Žaneta

Malování aktu se sklenkou vína

Ladislav 04.12.2017
Dne 28.11.2017 jsem se zůčastnil kurzu Malování aktu se sklenkou vína. Byl to pro mne opět nádherný zážitek. Model byl muž, trpělivý a vedení kurzu naprosto perfektní. Lektor Jiří Pekárek velmi citlivě korigoval a individuálně vedl nás, nezkušené adepty výtvarného umění. V průběhu kurzu se věnoval každému z nás a se shovívavostí, ale profesionálně nám ukazoval cestu k co nejlepšímu pochopení kresby a malby postavy dle modelu. Jsem velmi spokojen s profesionalitou a přátelským prostředím Ateliéru malování a kreslení. Těším se na další lekci a přeji všem novým zájemcům, aby sem nalezli cestu a měli radost ze svých pokroků, jako mám já po každém malování. Děkuji také všem zaměstnancům za ochotu a vstřícnost. S pozdravem krásného dne Ladislav P

První krůček do světa barev

Sylva 30.11.2017
Dobrý den,

děkuji za organizaci workshopu - prostředí se mi líbilo ( možná bych jen jasněji oddělila dřez pro mytí štětců a nádobí :-)) lektorka paní magistra Řezníčková byla výborná, dokázala ve mně znovu probudit nadšení pro práci s barvami, světlem a stínem...
Skvěle jsem si to užila a překvapilo mě, kolik jsme toho stihly vytvořit. Díky, díky, díky :-)

Přeji vám hodně radosti z práce

Sylva
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Semestrální výtvarné kurzy pro dospělé

  "Máte chuť tvořit? Hledáte způsob relaxace? A zároveň byste se chtěli o sobě něco dozvědět? Toužíte po sebepoznání a sebevyjádření?… Arteterapeutická setkání by mohla být pro Vás to pravé…!“   Arteterapeutická a artefiletická dílna je určena všem lidem bez rozdílu - těm, kteří již sami...
  Semestrální Kurz kresby a malby (19lekcí, 120min) je určen pro širokou veřejnost, věk studentů nemá horní hranici, spodní hranice se určuje podle osobní konzultace mezi lektorem, Vámi a Vašim dítětem. Kurz je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty, náplň kurzu...
  Kurz kresby a malby pro seniory je určen pro všechny zájemce z okruhu "penzistů". Máte doma maminku, tatínka, babičku, dědečka či tetu, které baví malování a kreslení? Pořiďte jim Kurz malování a kreslení v našem ateliéru.   Semestrální Kurz kresby a malby pro seniory (19lekcí, 120min)...
"Pusťte se do malování pod vedením akademického malíře Jirky Housky!"   Ateliér Jirky Housky I. - Základy kresby a malby - tento kurz je určen jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří už mají s malbou i kresbou zkušenosti. Je vhodný jak pro lidi připravující se například na přijímací...
"Pusťte se do malování pod vedením akademického malíře Jirky Housky!"   Ateliér Jirky Housky II. - olejomalba je kurz určený pro všechny, kteří mají chuť pustit se do malování. Úvodní lekce bude koncipovaná jako přednáška, ve které si vysvětlíme všechny základní informace, které je nutné...
  "Plánujete absolvovat přijímací řízení na fakulty designu či architektury? Nechcete nic nechat náhodě? Připravili jsme pro Vás intenzivní kurz přípravy na talentové zkoušky uměleckých škol technického typu."   Přípravný kurz Architektura / Design je určen studentům, kteří mají v plánu...
  V rámci semestrálního Kurzu keramiky (19 lekcí / 120 min) si vyzkoušíte veškeré základní techniky přístupu ke keramické hlíně (modelování z hadů, plátů, sochařským způsobem, točení na kruhu, zaformovávání do forem, lití do forem) a dekorování keramiky (engobování, glazování různými způsoby,...
"Práce s hlínou je pomalá, není třeba nikam spěchat..." Sochařská dílna pod vedením akademické sochařky Vám umožní se věnovat jak klasickým tématům - modelování lidské hlavy, reliéf, figura... tak i své vlastní volné tvorbě. Kurz je určen jak pro všechny zájemce, kteří chtějí krocení hlíny...
  "Pojďme na francouzský Montmartre,dotkněme se výjimečné doby,  kdy vznikalo moderní malířství..."   V rámci výuky ve francouzském ateliéru malby projdeme společně cestu, kterou prošlo francouzské i světové malířství v 19. a 20. století pod vedením...
  "Každý z nás je jedičný, každý z nás už nyní je umělcem, projevte svoji kreativitu nejen malováním. Pojďte si na vlastní kůži vyzkoušet benefity, které život přináší, pokud se stanete "umělcem-malířem".   Malování a kreslení, skicování či výtvarné přemýšlení na každého z nás...
  Kurz módní kresby a ilustrace je zaměřen na vytvoření a zdokonalení vlastního stylu a rukopisu kresby v oblasti módy, tedy zachycení oděvu na postavě. Módní kresba, jakožto velmi důležitá součást módní tvorby, je věnovaná ilustraci od základů a základních pravidel až po vlastní cestu a...
  Semestrální Kurz kresby a malby pro pokročilé  (19lekcí, 120min) je určen pro širokou veřejnost, věk studentů nemá horní hranici, spodní hranice se určuje podle osobní konzultace mezi lektorem... Kurz je určen pokročilé studenty, kteří absolvovali základní Kurz kresby a...
  "Kreslíte či zkoušíte doma malovat portréty podle fotografií, hledáte v knihách či na internetu návody, jak zachytit tvář, aby si výsledek "byl podobný"? Pojmy jako perspektiva, podhled, nadhled, proporce, kompozice, stínování možná již znáte, ale jak s nimi pracovat při...
1 | 2 | 3 | 4 >>

Novinky

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontaktujte nás! :)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Výtvarný ateliér Malování kreslení, z.s.
Balbínova 28, Praha 2

+420 777 422 022
info@malovanikresleni.cz

ZKUŠEBNÍ LEKCE ZDARMA

POŠLI INFO KAMARÁDŮM

SPOKOJENÍ KLIENTI

MEDAILE MŠMT

JSME NA FACEBOOKU

JSME NA INSTAGRAMU

E-SHOP

CENTRUM AMUDARJA

NOVÁ GALERIE

NABÍDKA PRÁCE

POMÁHÁME 

Workshopy - jednodenní výtvarné kurzy

"Máte doma šikovného malíře a rádi byste rozvíjeli jeho talent? Uvažujete o pravidelných návštěvách ateliéru, ale rádi byste se k nám nejdříve...
"Láká Vás zkusit si malování, uvažujete navštěvovat ateliér pravidelně, ale rádi byste se k nám nejdříve přišli nezávazně podívat?  Přijďte se...
„Máte doma krásný starý obraz a rádi byste o něj dobře pečovali?  Našli jste na půdě skvost či Vás prostě zajímá, jak bychom se měli starat o...
  Kreslíte či zkoušíte doma malovat portréty podle fotografií, hledáte v knihách či na internetu návody, jak zachytit tvář, aby si...
  "Také obdivujete obrazy expresionistů? Jak umí brilantně pracovat s barvou, s její hmotou. Jak dovedou volně tvořit a malovat? Pojďte se s...
  Výtvarný cyklus Ochutnávka grafických technik je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, kteří již kreslí a malují. Během kurzu se...
  "Plánujete absolvovat přijímací řízení na SŠ? Nechcete nic nechat náhodě? Připravili jsme pro Vás Intenzivní přípravný kurz na...
  Pyrografie - pyrografika (z řeckého pur - oheň a graphos - psát) je výtvarná umělecká technika malování "ohněm" na dřevo...
  "Malujete a občas si nevíte rady, jak namíchat správnou barvu, aby seděla s předlohou? Jaké barvy smíchat, aby portrét vypadal jako živý?...
  Za pouhý jeden den si každý z účastníků, i ten, kdo nikdy nemaloval, namaluje svůj vlastní první obraz  olejovými barvami na...
    Gary Jenkins® kurzy olejomalby - kurz malování pro každého speciální technikou amerického malíře Garyho Jenkinse. Za pouhý jeden...
  Rádi byste prosvítili svůj byt něčím originálním? Máte v hlavě obraz, ale neumíte malovat? Pojďte si ho k nám vyskládat z...
Unikátní umělecký večer - spojení kreslení a malování se sklenkou vína...   Lekce Malování aktu se sklenkou vína je nevšedním zážitkem...
"Malíř musí už na počátku poznat, že to pravé se skrývá v jemnosti a subtilnosti.“       (Su Tung- pcho)   V rámci kurzu...
  Hedvábí je jemný a krásný přírodní materiál, máte chuť naučit se s ním pracovat?    V rámci kurzu malování na...
  "Také obdivujete v katedrálách magické odlesky barevných vitráží, jste unešeni filmem Amélie z Montmartru a jejího snového světa korálků,...
  "Také milujete po ránu či po obědě dát si voňavý šálek kávy? Pojďte si při pití kávy i malovat!"   Ano, kávou se opravdu dá malovat!...
  "Věnujete se malování, ale chybí Vám teoretické základy?  Plánujete začít malovat a rádi byste byli dobře připraveni po technologické...
Máte v hlavě představu, myšlenku, skoro již "vidíte svůj obraz" a rádi byste si ho namalovali? Inspirací Vás svrbí prsty a jste krůček od toho pustit...
"Pojďme proniknout do tajů vytváření japonského komiksu..."   Co je to Manga? Manga je pojmenováním pro japonský komiks. Podle posledních údajů...
  "Znáte zentangle? Celosvětový fenomén, díky němuž začali kreslit a malovat i ti,  kteří malovali jen jako děti? Pusťte se do hraní a...
  Japonská kaligrafie šodó je výtvarným a zároveň meditativním způsobem psaní japonského textu, tvořeného čínskými znaky (kandži)...
"Láká Vás zkusit si kreslení? Hledáte netradiční dárek pro svého partnera? Přijďte se k nám společně podívat na předvalentýnskou lekci!"   Říct...
Zdají se Vám zlé sny? Přijďte si vyrobit svůj lapač snů a noční můry už Vás nebudou trápit :)   Lapač snů je indiánský amulet. Je to kruh...
  V rámci kurzu Olejomalby pro začátečníky se každý účastník seznámí s podklady a podložkami pro olejomalbu, naučí se napínat plátno na rám,...
Kurz olejomalby vodou ředitelnými barvami... Kroutíte nevěřícně hlavou? Ano, tyto olejové barvy Cobra se skutečně ředí vodou a chovají se úplně...
  Inverzní kresbou nazýváme kreslení světlým médiem na černý, či tmavěji kolorovaný papír. Kreslením na černý podklad lze docílit působivých...
Kurz Umělecký pastel je vhodný i pro úplné začátečníky   V rámci kurzu se účastníci seznámí prakticky se suchými uměleckými pastely, a...
  Enkaustika patří mezi jednu z nejstarších malířských technik používanou již v Egyptě nebo v antickém Řecku k malování pohřebních portrétů....
Na rozdíl od západního přístupu, tibetská malba klade důraz na proces samotný (cestu), která je zároveň i cílem.  Nabývá tak nezbytný duchovní...
Tento kurz se vyučuje formou navazujích cvičení inspirovaných dle metody Kreslení pravou mozkovou hemisférou autorky Betty Edwards,...
   "Také jste fascinováni tím, jak malíři dovedou namalovat vlny na rozbouřeném moři,  lekníny na řece či západ slunce odrážející se...
  “Výtvarný projev každého z nás je jedinečný. Jde o to, objevit v sobě tvořivost a chuť začít! Workshopy vedu jako radostná setkávání plná...
Kreslíte či zkoušíte doma malovat portréty či figury podle fotografií, hledáte v knihách či na internetu návody, jak zachytit tvář, aby si...
  "Ponořte se do světa klasického sochařství, naučte se modelovat realistické sochy v měřítku 1:1"   Tento kurz Sochařský portrét...
1 | 2 | 3 >>