Návštěvní kniha - aneb jak se Vám u nás líbilo!

Vážení studenti, na této stránce vítáme Vaše komentáře k našim výtvarným kurzům, ateliérům a lektorům. Svěřte se se svými zážitky během Vašich kurzů, popište, jak probíhá či probíhala Vaše výuka u nás, pochlubte se svými úspěchy na poli výtvarného umění... Pomozte nám pro naše budoucí studenty vytvořit obrázek toho, jak to u nás funguje. Věříme, že právě slovní doporučení od našich stávajících studentů je velmi cenné pro ty, kteří k nám cestu zatím hledají :-)

Děkujeme za Vaši přízeň a krásné komentáře - je radost Vaše malířské příběhy sdílet dál! Hodně inspirace!

Návštěvní kniha - Malování kreslení

Plenér na Sázavě

Jitka 22.08.2018
Dobrý den.
Stejně jako v loňském roce jsem byla velmi spokojená. Prostředí je v krásném počasí úžasné, lidé kolem jak by smet. Jirka Houska byl bezvadný. Dozvěděla jsem se mnoho nového a těšilo by mě u něho pracovat i v ateliéru v Balbínově. Byl to nádherný víkend. Děkuji Jitka

Plenér

Jana 01.07.2017
PLENÉR Šumava, Benešova hora, červen 2017 – čtyři nádherné slunné dny uprostřed šumavské přírody v příjemném areálu Penzionu rodiny Vlčkovy
.
Facit : spokojenost, nadšení a chuť malovat líp!

Přihlásila jsem se jako „přespolní“ účastnice z důvodu, že kromě krátkého setkání v ateliéru s Lenkou a Aldinem jsem nikoho neznala a tušíc, že tam nikdo starší než já (79) nebude. Nebyl, a co… : charismatický Aldin, půvabné asistentky ateliéru Lenka s Monikou i všichni ostatní byli moc milí, přátelští, společná posezení po „práci“ a školeních úžasně spontánní, až jsem docela litovala, že musím v nejlepším (navíc bez doušku vína!) odjet přenocovat o pár kilometrů dál. –
Vstřebávala jsem podněty a rady trpělivě a opakovaně mi podávané lektorem Aldinem během tzv. malovacích bloků ráno i odpoledne a obsah jeho večerních odborných přednášek byl pro mne důležitým přínosem. Rovněž tak Aldinova individuální hodnocení obrázků všech přede všemi, často trochu shovívavá a tím povzbuzující, byla pro mne užitečná. Pokusím se aspoň něco, o čem jsem se tu poučila, zúročovat při svém občasném „malování pro radost“, vyvarovávat se chyb, trochu se posouvat. A za rok…?
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Návštěvní kniha ateliéru

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Luboš 18.11.2016
Dobrý den, paní Nino,

děkuji Vám, za tento skvělý workshop. Vedl ho lektor Mgr Aldin Papaja, kvalita jeho schopnosti vyučovat a předávat zkušenosti je vysoká a všeobecně chválená. Díky jeho profesionálního přístupu byl kurz plný informací i dobrých rad. Velmi příjemné bylo, že se všem podařilo namalovat něco pěkného.

Takže opět chválím a děkuji.

Zdravím Vás, a přeji Vám hodně úspěchů

Luboš

Zentangle

Martina 18.11.2016
Dobrý den, zentangle bylo super, lektorka byla moc fajn, líbilo se mi, že nás netlačí do nějakého jednotného stylu, ale naopak nám umožnila každému si najít to, co nás bavilo. Totéž zažívám na kurzu Akvarelu a moc mě to baví. Za mě moc příjemné strávená nedele, ráda se opět vrátím na další kurz.

Sochařský portrét

jb 16.11.2016
Děkuji.. Bylo to skvělé i když namáhavé. Po kurzu bych potřebovala tak min 1 den dovolenou:)).
Lektorka byla výborná.

jb

Kreativní módní tvorba

Karin 16.11.2016
Dobrý den,

Také já Vám velmi děkuji za workshop, cením si toho, že mi bylo umožněno se zúčastnit jako jediné přihlášené účastnici.
K Vaším dotazům:

Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Ateliér a prostředí velmi příjemné :-)

Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Děkuji lektorce Zlatce za velice profesionální, milý přístup a také z ato, že se mi naplno věnovala po celou dobu. Opravdu, veliké díky!!!

Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Výhrady opravdu nemám. Naopak, díky lektorce mám ještě větší chuť tvořit, super je, že je Zlatka flexibilní a ráda s účastníkem dělá to, co jeho samotného zajímá.

Přeji krásný den a mnoho úspěchů

Karin

Sochařský portrét

MK 16.11.2016
Dobrý den, musím složit opravdu velkou poklonu víkendovému sochařskému (portrét) workshopu 11.,12,13, 11.Pochválit lektorku Katku za její individuální přístup ke každému z účastníků.Vládla tam naprostá pohoda,jak domácí prostředí,výborná atmosféra,kolegyně ,účastnice kurzu,jak Jana,Kačenka i lektorka Katka.
Byly jsme nadšené a uchvácené tvorbou.Myslím,že kolegyňky by se mnou určitě souhlasily.Co se týká mě,tak to byl jeden z nejhezčích zážitků na které budu asi dlouho vzpomínat a určitě si něco ještě v domácích podmínkách vytvořím.Prosím pozdravujte lektorku Katku( příjmení mi uniklo)Pár mých fotek z kurzu mohu Katce poslat.( na tuhle adresu?)Je velice příjemná a obětavá učitelka sochání.....
Bylo mi potěšením u vás trávit celý víkend.škoda,že to tak rychle uteklo..... mějte se hezky a hodně dalších spokojených účastníků!

Sochařský portrét

Simona Sh 16.11.2016
Dobrý den,

Dceři se kurz velmi líbil a dost jí to šlo (něco podobného dělala poprvé).
Prostředí ateliéru se jí asi líbilo, nijak o tom nemluvila (práce se sochařskou hlínou a následné tesání byl mnohem větší zážitek).
Lektorka byla skvělá, tu dcera chválila opakovaně. Způsob výuky byl naprosto vyhovující a podnětný.
Celkově byl kurz velmi dobrý. Jediná věc je, že toho bylo na jeden víkend docela hodně, v neděli to nestihly včas a jak to bylo fyzicky náročné (hlavně to tesání), tak byla dcera naprosto vyčerpaná. Kdyby to šlo, bylo by lepší mít na to více času, ale pak by se to nevešlo do jednoho víkendu. Kdyby to byl kurz dvouvíkendový, měly by účastnice i čas na retušování (takto to musí udělat někdy doma).

Doma kurz všichni hodnotíme pozitivně, ta busta, kterou si dcera domů přinesla, je skvělá (tedy bude, ještě potřebuje doretušovat) - celá rodina ji obdivujeme.

S pozdravem

Simona Sh

Re: Sochařský portrét

Miluše kutová 05.01.2017
Dobrý den paní Simonko,asi jste maminka Katky(Keitlin),těší mě,že se dceři kurz líbil.Já jsem téhož názoru.Škoda,že na ní nemám kontakt,mohly bychom si popovídat o závěrečné úpravě hlav...Prosím pozdravujte dceru.M. Kutová.

Realistický portrét s Jirkou Houskou

J.CH. 14.11.2016
Dobrý večer,

dne 16. 10 2016 jsem byla na workshopu Realistický portrét s MgA. Jirkou Houskou.
Prostředí ateliéru se mi líbilo, Jirka byl příjemný, milý lektor. Trpělivě odpovídal na naše zvídavé otázky. Vše měl dobře připravené - ať už výklad či "materiál" (olejové, akrylové barvy, štětce). Workshop začal trochou teorie a názornou kresbou "konstrukce" hlavy a její obličejové části. Poté jsem se rozesadily (byly jsme tři malířky) ke stojanům a začaly tvořit. Jirka mezi námi chodil a každé se maximálně věnoval. Jeho rady a postřehy byly pro mě velmi cenné, vše jsem si poctivě zapisovala. Nedělní odpoledne uběhlo strašně rychle. Mysllím, že se nám portréty povedly. Kdo se zajímá o malbu portrétu, tento workshop bych mu doporučila. Určitě se ještě k Jirkovi Houskovi na workshop Realistického portrétu přihlásím. J.CH.

Teorie a míchání barev

Milada 12.11.2016
Dobrý večer
odpovídám na otázky:)))

. ateliér znám, chodím do dopoledních čtvrtečních kurzů - ateliér mám ráda, cítím se tam hoooodně dobře :)))

. lektora také znám neboť vede naše čtvrteční dopolední kurzy a musím napsat, že (sama jako hudební pedagog )

je pro mě Aldin Popaja - Pedagog s velkým P: jeho profesionální - tvůrčí - laskavý a laskavě kritický- vyžadující - podporující přístup , kterým umí předat mnoho vědomostí ,informací, praktických rad a hlavně odvahu a inspiraci a ještě k tomu s velkou trpělivostí a lehkostí vést studenty po barevné cestě je něco za co chci naopak poděkovat já

. jak jsem již psala v minulém hodnocení - jsem u vás spokojená, líbí se mi propojení všech aktivit ,které ateliér nabízí - jen mít víc času:)))

Teorie a míchání barev

Jana K. 12.11.2016
Jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?
Super, bylo to nabité

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
V pohodě, ocenila jsem možnost případně si pořídit výtvarné potřeby, samotná místnost byla fajn

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Velice dobře, je znát, že už učil spoustu různých lidí a je pedagogicky na výši

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Možná byhc zařadila pauzu doprostřed kurzu, ale třeba ji většina lidí nechce

Intuitivní automatická kresba

Lenka V 10.11.2016
Dobrý den,
v ateliéru je to fajn, nebyla jsem tam poprvé. Nelíbilo se mi, že nebyly dobře připravené pomůcky, ořezané pastelky, akvarelové voskovky - na ty ani nebylo ořezávátko.
Lektorka byla příjemná, u intuitivní kresby se toho moc vyučovat nedá. Každopádně její výklad byl srozumitelný a zadání kreseb také. Cena mi přišla na 6 hodinový seminář, s hodinou pauzy na oběd docela vysoká. Pochválila bych rychlou a bezproblémovou komunikaci při přihlašování a platbě, včasné zaslání informací. Pochválila bych lektorku. Myslím, že tohle téma by potřebovalo tak dva dny, člověk by s kresbou mohl trávit víc času, víc se nacítit. Takhle to bylo trochu ve spěchu.
Hezký den.
Lenka V

Intuitivní automatická kresba

Dana U 10.11.2016
Dobrý den,

zpětná vazba z kurzu je pozitivní . Prostředí příjemné, lektorka vstřícná a kompetentní. Pro toho, kdo chce s intuitivní kresbou dále pracovat, je kurz určitě inspirativní.

S přáním všeho dobrého,

Dana U

Malování aktu se sklenkou vína

Veronika 02.11.2016
Dobrý den,

V ateliéru se mi moc líbilo, prostředí vyzařovalo kreativitu a přátelskou atmosféru. Teorie byla velmi stručná, což se ale u dvouhodinového workshopu ani nedalo stihnout podrobněji, protože bychom pak nic nenakreslili  Nicméně způsob výuky byl využit maximálně, lektor pravidelně všechny obcházel a individuálně i skupinově vysvětloval co a jak. Celkově to bylo velmi příjemné odreagování a navnadilo mě to k návštěvě dalších – klidně delších – lekcí. Víno bylo skvělé zpestření a moje počáteční nervozita rychle zmizela (myslím, že kdyby k tomu nebylo víno, tak se s kamarádkou na kreslení aktu ani netroufneme přihlásit  ).

V takovémto ateliéru jsem byla kreslit poprvé a nedošlo mi, že budeme kreslit vestoje, takže jsem přišla v botách na podpatku a během hodiny jsem si musela boty sundat. Pokud je vícero takto „nepolíbených“, možná by poznámka o pohodlné obuvi stála za zmínku v mailu   

Děkuji a těším se na další akce

Veronika M

Malování aktu se sklenkou vína

James P. 02.11.2016
Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?

ANO, LIBILO

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
HEZKY, UTULNY, ŠKODA ŽE HLAVNÍ PROSTOR JE PRŮCHOZÍ

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky? VELMI PŘÍJEMNÝ ČLOVĚK, ALE MÁLO ČASU (hodně účastníků)

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
SKVĚLÝ NÁPAD SE VÍNEM, LINKY PROSTĚ PLYNULE OBJEVILY PO TŘETÍ SKLENICI!

Přípravný kurz ke studiu

Richard D. 02.11.2016
Mal som tú možnosť zúčastniť sa lekcií pod vedením lektora Tomáša Prchala vo výtvarnom ateliéri Malováni kreslení.

V triede vládne priateľská uvoľnená atmosféra a účastníci lekcie sú motivovaní vyučujúcim ako aj ostatnými prítomnými žiakmi. Hodiny sú sprevádzané množstvom užitočných informácií, ktoré sú zaujímavou formou sprostredkúvané lektorom medzi účastníkov kurzu a takto prispievajú k väčšej motivácii a zaujímavosti celého procesu kurzu.
Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny a individuálny prístup lektora k jednotlivým účastníkom, a jeho užitočné rady v rámci tvorby, ako aj jeho záujem a oboznámenie sa individuálnymi potrebami jednotlivých účastníkov v rámci výtvarného vyjadrovania.
Hodina je vedená s limitovaným počtom zúčastnených čo prispieva k individuálnemu prístupu a dáva priestor každému z účastníkov ku konzultácii a získaniu potrebných informácii od lektora ktoré prispievajú k celkovému napredovaniu v rámci výtvarnej tvorby.
Tiež by som chcel oceniť prítomnosť živého modelu v rámci figurálnej kresby, ktorú mi výtvarný ateliér Malováni kreslení poskytol, nakoľko som študoval na škole s umeleckým zameraním, ale nemal som tú možnosť, prísť do styku so živým modelom v rámci kresby figúry. A táto skúsenosť určite prispela k obohateniu a zlepšeniu mojich kresliarskych a výtvarných vyjadrovacích zručností.
Som veľmi rád že som sa zúčastnil kurzu v Malováni kreslení a rozhodne v ňom plánujem pokračovať. V budúcnosti sa určite zúčastním aj ďalších kurzov či workshopov, ktoré tento ateliér ponúka.

Malování aktu se sklenkou vína

Eva R. 31.10.2016
Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?
Líbilo, líbila se mi i obvyklá příjemná relativně tichá tvůrčí atmosféra, ve kterou jsem před příchodem doufala. Vůně, zvuky, vše jak má být :).
• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Příjemně, trošku jsem zpočátku bojovala s místem a výhledem, ale vstřícností ostatních účastníků a přirozenou příjemnou autoritou lektora se to vyřešilo ke spokojenosti všech. A dodávám, že si za to můžu sama, nemam chodit pozdě.


• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Dobře, ocenila jsem profesionální laskavý přístup, díky kterému se "nevnucoval" těm, kteří nechtěli a mlčky si kreslili, a naopak účinně pomohl těm, kteří o to požádali. Ve výsledku mě potěšilo, že při závěrečné rozpravě se nikdo nemusel cítit jako ve škole "nedostatečně", "musíš kreslit víc, vole", ale všichni byli bohatší o zkušenost, věcnou ale pozitivní kritiku. Vím, že je to v komerčním ateliéru povinnost, neodradit klienty, ale občas to i profíkům ujede a studenty trošku zkrouhnou, tak to se tady opravdu nestalo. Díky za to.


• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Mohlo by být více času, ale to je tak vždycky, já bych ocenila možnost volně přijít, volně odejít, klidně již od sedmi, jak by to komu vyšlo, modelky si beztak přesednou. Víno bylo skvělé.

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Kateřina 28.10.2016
Dobrý den,
kurz olejomalby s Aldinem Popajou hodnotím určitě kladně. Prostředí ateliéru bylo příjemně komorní, lektor podle mého názoru schopný velmi dobře vystihnout ve všech fázích "procesu" to podstatné, byl motivující a laskavý.
Díky za péči, užila jsem si to!
Srdečně zdraví
Kateřina B

Kurz kresby a malby s Miladou

Kristýna a Hanka 27.10.2016
Dobrý den,
dcerka Hanka V. si kurz chválí (st 16:15). Prostředí se jí líbí moc a paní Gabrielová je prý moc hodná a věnuje se jim a dobře poradí. Bohužel je dnes zrovna Hani nemocná, ale příště určitě přijde. Omlouvala jsem ji elektronicky. Jinak si na nic nestěžovala. Říkala, že i když je jich hodně, že čas si na ní paní lektorka udělá. Zatím říká, že by ráda pokračovala i v letním semestru.

Mějte se hezky a zdravím
Kristina V

Kaligrafie

Martina 26.10.2016
Dobrý den,moc bych chtěla poděkovat za další perfektně připravený workshop Kaligrafie. Tentokrát jsem měla možnost nahlédnout i do jiné části ateliéru. Místnost, ve které jsme trávili sobotní odpoledne, byla pěkná. Na zdech jsme měli možnost shlédnout obrázky vytvořených kaligrafií, což si myslím, že je veliké pozitivum pro ateliér jako takový. Pro mne je to velice motivující, když mám možnost vidět, co je lidská bytost schopna vytvořit. Při prvním pohledu si člověk řekne: „ nádhera, jak někdo dokáže něco takového vytvořit. V další fázi se pak člověk zarazí a může nabýt dojmu: „ to j&aacu te; nikdy nemohu dokázat!“ Ale omyl, chce to jen chuť, čas a odhodlání a vše se nechá zvládnout. A hlavně, když je člověk veden profesionálem, jako je Petra Vitásková, které patří velké poděkování. Opět bylo vše precizně přichystáno. Lektorka výuku zpříjemnila tentokrát nejen výborným tradičním čajem, ale i hudbou. Jen škoda, že ten čas vždy tak rychle uběhne.
Nicméně budu se těšit opět na další workshop ve Vašem ateliéru.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Martina P

Kurz Kresby a malby s Filipem

Ivana P. 25.10.2016
Dobrý večer Nino,

dlouho jsem uvažovala o navštěvování semestrálního kurzu. Byla jsem vždy jen na sobotním workshopu a myslela jsem si, že to stačí. Nestačí. Filip Švehla i přes dost velký věkový rozdíl je hrozně fajn a zatím mě donutil předělat každé mé dílko a musím říct, že k mé spokojenosti. A díky jemu se dívám na věci, ale i na lidi, prostě na vše kolem sebe jinak, vidím, co jsem dřív neviděla.
Jsem moc spokojená a je to úžasný relax.
Děkuji a přeji pěkný večer, Ivana P

Zkušební lekce - kresba malba

Lukáš 24.10.2016
Dobrý den,

v ateliéru jsem se cítil velice přijemě. Lektor na mě působil také tak. I způsob výuky se mi líbil.
Výhrady? Žádné :)

Nejraději bych se přihlásil na kurz kresby a malby s tímto lektorem.

Děkuji

s pozdravem

Lukáš P

Vášnivá exprese

Iva D. 24.10.2016
Přeji Vám hezký den,

na Vašem kurzu se mi moc líbilo, byl to krásně strávený den. Jestli bude pokračování, ráda přijdu. Kontakt na Vás jsem dala svým přátelům.

S pozdravem

Iva D

Vášnivá exprese

Tereza M 21.10.2016
Dobrý den,
v ateliéru se mi líbilo a byla jsem moc ráda,že jsem se workshopu zúčastnila. Celkově velmi kladně hodnotím rozdělení kurzu na teoretickou a praktickou část. Lektorka Tamara byla velmi otevřená a dala nám volnost při tvorbě, a přitom vytvořila velmi dobrou atmosféru pro naše nápady a otázky. Na kurzu jsme nadhodily,že bychom se rády zúčastnily kurzu Vášnivá exprese 2, kde bychom se seznámily ještě s dalšími technikami. Tak kdyby to vyšlo,určitě ráda bych se zúčastnila.
S pozdravem
Terka M

Kurz kresby a malby pro děti

Morávková 19.10.2016

Dobrý den
Moje dcera Kačka Vás navštěvuje moc ráda. A i když je to jediná věc kterou může ze zájmových kroužků dělat, maluje ráda. V ateliéru se jí líbí a lektory má ráda. Takže naprostá spokojenost z naší strany. :-) Jsem ráda,že jste mé dceři dala prostor dělat co ji baví právě u Vás.

Přeji krásný pohodový den s pozdravem

Morávková

Vášnivá exprese

Alena Z. 19.10.2016
Dobrý den,

děkuji za e-mail. Prostředí ateliéru bylo pracovní a stylem podněcovalo k tvorbě, osobně jsem se tam cítila moc dobře. Lektorka vedla kurz milým a přátelským přístupem, má znalosti a citlivý přístup. Vedla kurz tak, abychom se něco naučili, vyzkoušeli techniky a zároveň mysleli svobodně. Byl to krásný a tvořivý zážitek s výsledkem, který předčil mé očekávání.
Moc děkuji za uspořádání kurzu, bylo to moc prima.

S pozdravem,
Alena Z

Umělecký pastel s Janou

Katka 17.10.2016
Dobrý večer Nino,
Posílám zpětnou vazbu na proběhlý workshop Umělecký pastel – i když nazývat workshopem něco co spíše připomíná dobrou kávu, teplou deku, máminu bábovku nebo vůni prádla u babičky….by byla sprostota

Techniky malby a obrazové vrstvy

Monika K. 17.10.2016
Dobrý den,

reaguji na váš dotaz o mé spokojenosti na workshopu.
Přednáška se mi líbila, prostředí také a lektor podal velmi profesionální výkon. Byly znát jeho praktické osobní zkušenosti a hlavně o tom dokázal podat ucelený přehledný výklad. Vše měl skvěle připravené. Není běžné se s takto připraveným lektorem setkat.

Děkuji za hezký zážitek
S pozdfravem
Monika K

Celodenní kurz kreslení mandaly

Veronika T 14.10.2016
Dobrý den,

děkuji také, a to za příjemně strávený čas ve Vašem ateliéru.
Líbilo se mi prostředí atelíéru i když prostor, ve kterém probíhal kurz, byl stísněný.
Lektorka Žaneta se mi líbila, byla přirozená, nevnucovala nic ze sebe, nechala nás tvořit a předala nám, co měla-bylo to zajímavé a příjemné!

Ráda bych se k Vám vrátila, uvidíme, kdy si budu moci další kurz dovolit.

S přáním pěkných podzimních dnů

Veronika T

Zpětná vazba - První krůček do světa barev

Jana P. 14.10.2016
Dobrý den, sice pozdě, ale přece odpovídám na Vaše otázky :)

Byla jsem velmi spokojená, paní lektorka velmi příjemná, šikovná a hezky srozumitelně nám vše vysvětlovala.
Program byl pěkný a pro mne velmi zajímavý.
Prostředí je milé a příjemné :)

Děkuji Vám a doufám, že se k vám ještě vypravím. Přeji hezký zbytek dne, s pozdravem Jana P

Celodenní kurz kreslení mandaly

Jana 14.10.2016
Dobrý den,

navštívila jsem u vás už několikátý kurz, ateliér se mi moc líbí, kurz i lektorka byly moc fajn. Bohužel, dojíždím z Hradce Králové, takže je pro mne problematické dojíždět třeba na kurzy dvouhodinové semestrální (každý týden) a proto využívám tyto celodenní. Vidím už ale, že to je vždy taková "ochutnávka", protože samozřejmě čas je omezený - to ale není problém kurzů, to je smůla pro mě, že mám ateliér "z ruky"! Tak budu ráda dále jezdit na celodenní workshopy, mějte se hezky, Jana S

Zpětná vazba - figurální kresba

Dagmar 13.10.2016
Dobrý den, Nino!

Ano ráda sdělím své poznatky, i když srovnání s jinými ateliéry nemám.
Jsem už starší osoba a tak mé poznatky berte s rezervou.
Špatné rozhodně nejsou. Teprve se seznamuji s možnostmi, které nabízíte.
Prostředí je velmi kamarádské, nechybí mi vlastně nic.

Jen bych si do budoucna přála, pokud je to vůbec možné, možnost malovat figuranty i staršího věku.
Možná to ale přijde až se lépe seznámíme s namalováním postavy, alespoň mladé :-)

U sebe sama vidím pokroky a je to určitě i dobrým vedením a poukazováním na mé chyby lektory,
jak u portrétu (Argišt Alaverdyan), tak figury (Ildar Youssoupov)

zdraví a přeje další úspěchy
Dagmar R

Zpětná vazba - přípravný kurz ke studiu

Sonja 13.10.2016
Dobrý den,
s kurzy jsem ve všech bodech naprosto spokojená a nic bych nezměnila.
Děkuji za optání a pozvání na vernisáž.
Přeji příjemný večer,
Sonja L

Portrét aneb jak nakreslit správně tvář?

Hana K. 12.10.2016
Dobrý den,

workshop "Portrét" se mi velice líbil, a to jak ateliér, tak přístup a osobnost lektora. Byla tam příjemná atmosféra a tvůrčí prostředí. Určitě budu váš program nadále sledovat.
Hana K

Zpětná vazba - keramická dílna

K. 12.10.2016
Dobrý den :)
Tak za sebe mohu říct,že úterní hodina se pro mně stala tím nejlepším z celého týdne.Ať už připravena nebo ne,je to vždy skvělý zážitek.Lektorky jsou naprosto okouzlující milovnice keramiky a dokážou strhnout pro věc i ty největší antitalenty ;) Zatím se rozkoukávám,takže hodnotit program můžu jen tak,že se rozhodně nenudím.Prostředí ateliéru je dostačující pro velmi malé skupinky.Myslím,že by bylo dobré zkusit si testovací kachle na různé druhy glazur.Děkuji za vaši práci a péči o nás,těším se na každou hodinu ;)

První krůček do světa barev

Silvie 29.09.2016
Dobrý den, kurz proběhl skvěle, moc jsem si odpočinula a odnesla i krásné obrázky. Určitě se ve vašem studiu nějakého dalšího zúčastním.
krásný den,
Silvie

Kaligrafie

Martina 29.09.2016
Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat za příjemně strávené odpoledne ve Vašem ateliéru. Jelikož jsem studovala na výtvarné škole, mám tedy i možnost i určitého porovnání ateliérů. Váš ateliér je dobře uspořádán. Člověk má možnost se i podívat, co vše se tam vytváří. Ateliér není příliš velký, což je mnohem lepší, neboť ze své vlastní zkušenosti vím, že čím je méně lidí na kurzu, výuce tím více se lektor může věnovat lidem, kteří se chtějí něco nového naučit. Velice na mne i zapůsobilo to, že když jsem přišla na kurz kaligrafie, byl tam již kurz malby.
Kurz Kaligrafie jako takový byl precizně připraven. Velké poděkování patří tímto i lektorce Petře Vitáskové. Je opravdu odborníkem na svém místě. Jelikož se učím japonštinu, tak velice oceňuji praktické informace ohledně tahů štětcem. Kurz bych doporučila všem, kteří mají zájem o umění a chtějí se příjemně odreagovat.Možná jen škoda, že ten čas tak rychle utekl.

Ještě jednou velké poděkování a určitě jsem u Vás nebyla naposledy :)

S pozdravem a přáním pěkného dne

Martina P

Vášnivá exprese

Anna K 29.08.2016
Dobrý den,

prostředí ateliéru se mi velmi líbilo, stejně tak i samotný kurz. Zejména jsem ocenila propojení teoretické a praktické části.

Děkuji a přeji pěkný den. Anna K

Portrét aneb jak nakreslit správně tvář?

Martina P. 10.08.2016
Dobrý den,

workshop se mi moc líbil, lektor byl naprosto výborný. Každému nechal individuálně prostor , netlačil nás do řešení, která by nám neseděla, k tomu byla legrace :)

Určitě ráda dorazím zase za jeho workshop.
Martina

Zkušební lekce - kresba malba

Pavlína 08.08.2016
Jak na Vás působilo prostředí ateliéru? Ateliér příjemné místo, sice menších rozměrů, ale aspoň působí útulně. Není to žádné sterilní prostředí, a tak z toho místa jde cítít, že se tam opravud něco děje, žetam lidé tvoří apod :-)

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky? Ze začátku jsem si musela zvyknout na jeho češtinu, ale nakonec se to podalo :-) Protože, jsem úplný začátečník a nikdo mě nikdy neučil kreslit, bylo pro mě obtížnější chytit ty základní věci na začátku. Je mi jasné, že to bylo i tím, že hodina byla již z nějaké pozdější fáze kurzu, ale nakonec si to sedlo.

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit? Celá zkušební lekce byla opravdu velmi dobrý nápad. Možnost si
to vyzkoušet, než se človek do toho pustí je opravdu paráda a hodně pomůže při rozhodování. Patřím do té skupiny lidí bez talentu, kteří tyhle věci dělají jen proto, že je baví a kurz ktreslení zvažuju již druhý rok. Nenapadá mě, co bych viděla k zlepšení. Snad jen vytrvat :-)
Děkuji
P.

Malování kávou

Ivana Č. 27.07.2016
Zdravím Vás Nino,

chtěla jsem jenom ještě pochválit kurz, který jsem absolvovala tuto sobotu. Byl báječný a hodně jsem si to užila. Lektor Petr byl velice otevřený a citlivě nás vedl k zajímavým výkonům…:-)

Ivana

Setkání se Zahirou

Eva B. 26.07.2016
Děkujeme!!!

"Milá Nino a milý Martine, děkujeme Vám s dcerou za krásný víkend, moc milé přijetí, skvělé jídlo a celkovou péči. Na ty 4 Kozlíky asi nikdy nezapomenu a to přivezení k vlaku namísto klouzání v dešti, to už byla XXL péče. Díky. Bylo skvělé se zase potkat s dlouholetými přáteli a rozšířit jejich řady i o vás dva. Bylo to krásné souznění nás všech společně se Zahirou. Cítila jsem rozdíl mezi tím, když jsme tam tancovali sami a když tam s námi vířila také Zahira, bezvěká, úžasná, usměvavá a stále krásná. Ještě jednou děkuju za vše a jsem ráda, že jsem vás poznala..."

www.amudarja.cz

Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Mária 19.07.2016
Dobrý den,

som rada, že som sa zúčastnila workshopu, ktorý sa konal vo Vašom ateliéri.

V ateliéri sa mi veľmi páčilo, cítila som sa uvolnená a pracovalo sa mi tam dobre.

Prostredie ateliéra je útulné a vládne tam tvorivá atmosféra.

Pani Radka - lektorka je milá, láskavá osoba, pri ktorej opadá tréma, a spôsob jej výuky bol pre mňa
príjemný i zrozumiteľný.

Páči sa mi, že súčasťou ateliéru je tiež obchodík s výtvarnými potrebamii, možno by bolo dobré ponúkať aj hotové balíčky na zakúpenie, napr. Kurz kreslenia: papier na kreslenie viacero druhov a ceruzky, uhlík.., aby sme si mohli skúšať taktiež doma.

S pozdravom Mária

Akvarel

Martina P. 08.07.2016
Dobrý den, workshop akvarelu byl úžasný jako vždy, určitě rada navstivim další. Lektor Petr Gruber mi hodne sedí, ‎moc se mi líbí, že se u každého snaží najít, co ho baví a rozvíjí u každého to, co mu jde. Hodiny akvarelu jsou pro mě vždy úžasný relax :)

Malování hennou

Monika 29.06.2016
Dobrý den,

zúčastnila jsem se Workshopu malování hennou s úžasně nadanou slečnou Tamarou.

Ateliér jako prostor takový má úžasný umělecký a kreativní nádech, prostory zkrátka na vás dýchají umem stovek a stovek umělců.

Slečna recepční (Monika myslím? byla milá a ohleduplná).

Opravdu se mi kurz líbil! Slečna Tamara skvělá. Úžasná vypravěčka a umělkyně. Nadchlo mě to pro další kreslení s hennou a zlepšit se!


Děkuji jinak za krásnou (u Vás však chladivou) sobotu
Straková Monika

Sochařský portrét

Marie 27.06.2016
Dobrý den,

čas strávený ve vaší sochařské dílně byl pro mne velmi cennou a krásnou zkušeností. Vedení Katky Venclíkové bylo naprosto skvělé, mnohému jsem se přiučila a inspirovalo mne to v mé další tvůrčí činnosti. Jsem moc ráda, že jsem se pro tento wokshop u vás rozhodla a určitě budu navazovat v dalších kurzech. Velmi příjemné bylo, že ač krátký čas, který byl pro vytvoření konečné sochy dán( 2 dny je sakra málo), jste dokázali bez problémů podpořit dalším dnem výuky. To jen podtrhlo celkově přátelskou atmosféru vašeho ateliéru.

Děkuji a přeji krásné dny!

Uvolnění kreativity

Vendula 17.06.2016
Dobrý den,

ateliér byl pro práci optimální. Cítila jsem se tam dobře a jediné překážky práce pocházely z mé hlavy.
Prostředí je zapracované - pomůcky mají své místo a jsou sadno dohledatelné. Cítila jsem tam tvůrčí duch, tak mi to pomáhalo se na svou tvorbu naladit.
Vojtěcha znám už z jiných prostředí. Věnoval se nám perfektně. Všechno dobře a srozumitelně vysvětlil, dobře popsal vždy tu kterou používanou techniku. Nejprve mi připadalo, že bychom měli znát celý postup práce. Ale brzo jsem si uvědomila, že mi vyhovuje, když nevím, proč co dělám, a jen se udržuji uvolněná, bez očekávání, předpokladů a předjímání toho, co se bude dít.

Děkuji, bylo to prima a příště přijdu zase.
Vendula

Uvolnění kreativity

Soňa 10.06.2016
Dobrý den,
dne 5.6. jsem se zúčastnila workshopu "Uvolnění kreativity" pod vedením lektora Vojtěcha Lusta.
Byl to pro mě byl zábavný a přínosný den, sešla se příjemná skupina lidí. Práce s otiskem našeho nitra do obrazu nás tak pohltila, že
jsme si ani jsme si nevzpomněli na oběd! Vše probíhalo ve velmi uvolněné atmosféře, kde měli všichni prostor na vyjádření svých emocí, které se při tvorbě obrazu vynořovaly a možnost se o nich něco dovědět. Mám v plánu se zúčastnit i podzimního pokračování !
S díky Soňa

Malování se sklenkou vína

Zdena P 06.06.2016
Já i moje dcera chválíme tuto akci.

Ateliér znám, protože jsem několik semestrů navštěvovala vaše kurzy pro seniory.
Od té doby vidím, že jste program hodně rozšířili, a je velmi atraktivní.

Lektor, který suploval na naší akci, byl velmi aktivní, a dobře poradil každému, kdo jeho pomoc potřeboval.
Ráda bych též pochválila modelku, byla velmi krásná a navíc vydržela dlouhou dobu sedět bez pohnutí...

Dětský den a výtvarná soutěž

Anna M. 03.06.2016
Děkujeme za krásné dětské odpoledne i za našeho Vaška Jiříka, který byl nadšený. Výstava je krásná. Takové zážitky, jako je ocenění a nabídka kurzů mohou posílit tíhnutí k umění a rozhodnout směřování dítěte na celý život. Za Jirku a jeho rodinu učitelka Anna

Zkušební lekce pro děti

Michala O. 02.06.2016
Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?

Děti byly nadšené. Obě k vám děsně potřebují chodit malovat :-) Ještě se rozhodnu podle toho, zda syna přijmou do ZUŠ. Pokud ne, určitě očekávejte dvě děti.


• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Příjemné, barevné místo.

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Velmi milá mladá slečna.

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Ne :)
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek

Kontaktujte nás! :)

Výtvarný ateliér Malování kreslení, z.s.
Balbínova 28, Praha 2

+420 777 422 022
info@malovanikresleni.cz