Návštěvní kniha - aneb jak se Vám u nás líbilo!

Vážení studenti, na této stránce vítáme Vaše komentáře k našim výtvarným kurzům, ateliérům a lektorům. Svěřte se se svými zážitky během Vašich kurzů, popište, jak probíhá či probíhala Vaše výuka u nás, pochlubte se svými úspěchy na poli výtvarného umění... Pomozte nám pro naše budoucí studenty vytvořit obrázek toho, jak to u nás funguje. Věříme, že právě slovní doporučení od našich stávajících studentů je velmi cenné pro ty, kteří k nám cestu zatím hledají :-)

Děkujeme za Vaši přízeň a krásné komentáře - je radost Vaše malířské příběhy sdílet dál! Hodně inspirace!

Návštěvní kniha - Malování kreslení

Plenér na Sázavě

Jitka 22.08.2018
Dobrý den.
Stejně jako v loňském roce jsem byla velmi spokojená. Prostředí je v krásném počasí úžasné, lidé kolem jak by smet. Jirka Houska byl bezvadný. Dozvěděla jsem se mnoho nového a těšilo by mě u něho pracovat i v ateliéru v Balbínově. Byl to nádherný víkend. Děkuji Jitka

Plenér

Jana 01.07.2017
PLENÉR Šumava, Benešova hora, červen 2017 – čtyři nádherné slunné dny uprostřed šumavské přírody v příjemném areálu Penzionu rodiny Vlčkovy
.
Facit : spokojenost, nadšení a chuť malovat líp!

Přihlásila jsem se jako „přespolní“ účastnice z důvodu, že kromě krátkého setkání v ateliéru s Lenkou a Aldinem jsem nikoho neznala a tušíc, že tam nikdo starší než já (79) nebude. Nebyl, a co… : charismatický Aldin, půvabné asistentky ateliéru Lenka s Monikou i všichni ostatní byli moc milí, přátelští, společná posezení po „práci“ a školeních úžasně spontánní, až jsem docela litovala, že musím v nejlepším (navíc bez doušku vína!) odjet přenocovat o pár kilometrů dál. –
Vstřebávala jsem podněty a rady trpělivě a opakovaně mi podávané lektorem Aldinem během tzv. malovacích bloků ráno i odpoledne a obsah jeho večerních odborných přednášek byl pro mne důležitým přínosem. Rovněž tak Aldinova individuální hodnocení obrázků všech přede všemi, často trochu shovívavá a tím povzbuzující, byla pro mne užitečná. Pokusím se aspoň něco, o čem jsem se tu poučila, zúročovat při svém občasném „malování pro radost“, vyvarovávat se chyb, trochu se posouvat. A za rok…?
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Návštěvní kniha ateliéru

Malování aktu se sklenkou vína

Iva 12.04.2017
Dobrý den, paní Mainerová,
Velice děkuji za Váš email a to, že Vás zajímá zpětná vazba.
Večer jsem si moc užila. Lektor hned od začátku nastolil přátelskou a uvolněnou atmosféru.
Zpětná vazba lektora ke kresbám byla konstruktivní a citlivě sdělená. V případě, je-li člověk úplný začátečník, je toto velmi citlivé a stěžejní pro další "malířské" pokusy. Obzvláště jsem ocenila rozdělení celého bloku na 3 části - volně stojící póza, sedící a finální dle žádosti kreslících.
Celý večer měl tak plynulý spád. Osobně nejsem fanda kreslení jedné pozice celé 2h/3h.
Budu moc ráda, přidáte-li si mojí emailovou adresu na Váš mailing list s tím, že až se bude pořádat další večer, bude-li to v mých časových možnostech - určitě přijdu zas. Celkově bych přivítala nabídku kurzu Figurální kresby pro začátečníky.
S pozdravem
Iva Šírová

Malování aktu se sklenkou vína

Libor 07.04.2017
Dobrý den,

malování u Vás se mi celkově líbilo. Lektor byl příjemný, prostředí bylo pěkné a víno chutné. Co však některé z nás zarazilo, byl nečekaný přesun do vedlejšího atelieru (původní ateliér je z hlediska atmosféry celého zázemí přeci jen příjemnější a pohodlnější), kde nebylo zrovna nejlepší osvětlení; to jsme nakonec na místě trochu nasměrovali tak, aby aspoň trochu vyhovovalo při kreslení.

Tímto Vám chci poděkovat za příjemný zážitek, jistě se v brzké době některého z Vašich kurzů opět zúčastním.


S přáním hezkého dne

Libor

Graffiti

Bára 07.04.2017
Dobrý den,
syn byl velmi spokojený. Prostředí ateliéru se mu moc líbilo, možná moc informací, ne všechny dokázal vstřebat, ale nadšený byl:-). Lektor výborný a venku to nemělo chybu, takže za nás spokojenost.
Chtěla bych se zeptat, další kurz v červnu bude zase takto od začátku nebo je možné se přihlásit a zkusit zase něco jiného, kurzy nějak navazují?
Hezký den!
Bára p,

Vášnivá exprese

Tereza 05.04.2017
Dobrý den,

Děkuji za možnost vyjádřit zpětnou vazbu.
Z kurzu jsem byla opravdu nadšená a moc mně bavil. Dokonalé bylo i vybavení a ráda jsem si vyzkoušela různé techniky, což nám slečna lektorka poskytla.
Slečna lektorka byla také moc milá.

Já osobně bych vynechala teoretickou část a následné rozebírání děl, ale to bylo dáno spíš mým momentálním mentálním rozpoložením 

Jinak bych uvítala nějaký navazující workshop stejné techniky, pokud plánujete. Pokud ne, ráda si zopakuji tento.

Pěkný den,

Tereza

Workshop Street Art

Renáta 05.04.2017
Dobrý den,
syn byl nadšený a chtěl by na dlouhodobější kurz street artu.
S pozdravem
Renáta

Olejomalba s Jirkou Houskou

K. 03.04.2017
Dobry vecer,

Kurz byl fajn, uz jen kvuli tomu, ze jsem byla solo. Pan Houska byl bezva, kdyz jsem prolustrovala jeho prace (az po kurzu), tak me spis mrzelo, ze jsme vic neresili oci, protoze ty ve svych obrazech ma dokonale. Kazdopadne to se za jedno odpo neda stihnout, i tak jsem vcelku zvladla cely portret, ktery je docela podobny modelce. A to beru za uspech pro sebe, a to jsem nikdy nemela rada malovani lidi. Klidne zase na neco dorazim, treba to malovani vln, co bylo v nabidce, pokud jeste je.

S pozdravem
K.

Astralni cestovani

Eliska 29.03.2017
Dobry vecer,
Chtela jsem podekovat za krasny vecer a dekuji moc za Vasi praci moc si vazim co delate prosim vydrzte.Moc se tesime s muzem, ze se zase uvidime na nejake krasne akci,priste mate u mne domaci kolacky.
Tak jste jednou dekujíií
Kovarikova eliska

Astrální cestování - přednáška

Veronika 27.03.2017
Dobrý den,

reaguji na email:)

1+3) Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?

moc hezké a zajímavé prostory, s přednáškami bych obrazově sladila i téma, obrazy, které byly na zdi u přednášky Tomáše (Astrální cestování) s k tématu příliš nehodily a působily depresivně. Tři hodiny sedět na židli je taky dost náročné, zvolila bych třeba sedící polštáře:) Servis během přestávky rychlý a milý:)

2) Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?

Přednáška o astrálním cestování byla velice poučná a zajímavá, lektor umí zaujmout a dobře se vyprávění poslouchá,i když se v něm
občas trochu ztratí:) Líbí se mi, že jsou zapojeni do přednášky i ostatní a že se toto téma mezi lidmi rozšiřuje. Se svými zkušenostmi je
pro mne poutník Tomáš výjimečný,obdivuhodný a nechybí ani trocha humoru:)


Přeji krásný den

Veronika

Astrální cestování

Martin 27.03.2017
Dobrý den,
prostředí ateliéru se mi líbilo, k vidění byly poměrně zajímavé obrazy na stěnách, nicméně to nepokládám až tolik za dúležité, mnohem důležitější je pro mne přednášející, a ten byl podle mě velice dobrý. Přestože byla přednáška poměrně dlouhá, tak bylo celou dobu co poslouchat. Jediné co mě napadá jako malá výtka, je že po těch třech hodinách už byly dřevěné židle poměrně nepohodlné, jinak bylo vše super.

Martin

Zkušební lekce

Horáčková 23.03.2017
Dobrý den,

v atelieru se mi moc líbilo(atmosféra i přístup). I za ty krátké dvě hodiny mám pocit, že jsem se něco naučila. Hned v pondělí jsem se zapsala do kurzu:)
Na další lekce se moc těším.

S pozdravem
Horáčková

Zkušební lekce

Pavlína 23.03.2017
Dobrý den,

práce v ateliéru se mi moc líbila. Moc mě to bavilo, výklad a ukázka hodiny byly super. Pan učitel trpělivě vysvětloval a ukazoval techniky kresby. Prostředí na mě působilo přátelsky, dříve jsem podobný ateliér navštěvovala… Možná bych potom po hodině ještě zkusila takový malý průzkum, jak se líbilo, jestli byla spokojenost v očekávání..
Děkuji
S pozdravem
Pavlína

Restaurování

Dan 23.03.2017
Dobrý den,

také děkuji a posílám odpovědi:

Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky? 100%

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru? Velmi milé a takové neformální...

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky? Skvěle se přizpůsobila našim konkrétním potřebám a s výsledkem jsem velmi spokojen - naučil jsem se přesně to, co jsem potřeboval.

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit? Jsem 100% spokojený a to jsem měl vysoká očekávání!

Jo ještě mi nedošly ty fotky, které lektorka dělala...

S pozdravem a diky,
Dan

Astrální cestování

Eva 23.03.2017
Dobrý den,
lektor, jeho způsob výkladu, atmosféra i prostředí - vše bylo úžasné.
Moc děkuji za nádherný zážitek.
S pozdravem
Eva

Olejomalba

M. U. 22.03.2017
Dobrý den,

v ateliéru jsem se cítila dobře, prostředí bylo inspirativní a "voňavé". Lektor velice příjemný a ochotný s čímkoliv pomoci. Nemám, co bych vytkla! Proces samotné malby byl možná poměrně krátký, ale chápu, že je složité to řešit, možná zkrátit úvodní část nebo kurz třeba o hodinu prodloužit :) ?

Měla bych prosbu - na kurzu se fotilo, bylo by možné mi zaslat fotky mailem? Pokud ne, nevadí :)

Děkuji a zdravím,
M.

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Sabina 22.03.2017
Dobrý den,

mohu říct, že se mi na kurzu moc líbilo. Bylo tam velmi příjemné prostředí. Lektor byl velmi milý a sympatický.
Jelikož jsem samouk, jako většina lidiček na kurzu zjistila jsem co dělám špatně i naopak dobře. :) Z čehož sem měla velikou radost.
Byl to opravdu rychlý kurz, ale i tak jsem se dostala na pár hodin do jiného, krásnějšího světa, kde se cítím skvěle.

Dokončuji obraz, který jsem u Vás načala. A dokonce, už mám i kupce :)
Dokopalo mě to věnovat se olejo-malbě a akvarel jsem, už zavrhla :D

Posílám fotografii, alespoň nedokončeného obrázu :)

Pěkný den Hošková Sabina

Jak nakreslit zvíře?

Iveta 22.03.2017
Dobrý den,
navštívila jsem několik Vašich kurzů a moc se mi líbily :) ráda bych se proto zeptala, zda neplánujete zařadit do nabídky workshop, jak nakreslit zvíře?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den,
Iveta

Přednáška Astrální cestování

Milada D. 22.03.2017
Dobrý den

bylo to bezva a celé "obrazotvorné" ...:))))

pozdravy
Milada D

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Katka K. 01.02.2017
Dobrý den,
workshop olejomalby splnil naprosto moje očekávání. Dokonce jsem si ani nepředstavovala, že se naučím tolik užitečných věcí. Lektor odvedl velmi dobrou práci a popravdě nevím, co bych vytkla. I atmosféra ateliéru byla velmi příjemná a ráda se tam znovu vrátím :)

Astrální cestování - přednáška

MM 30.01.2017
Dobrý den,

celkový přístup galerie se mi velmi líbil. Prostředí bylo velice zajímavé a jaksi ladilo s tématem přednášky. Samotná přednáška byla velice poutavá a lektor odpovídal na všechny dotazy.
Jediné, co bylo nepříjemné byla celková zima v prostoru přednášky. Jinak byl workshop velmi povznášející a jsem ráda, že jsem se zúčastnila.

Děkuji

Mozaika

Jitka S. 27.01.2017
Dobrý den,
níže zasílám moje odpovědi na dotazy.

* Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?
Do ateliéru chodím opakovaně, takže líbí :-). Mozaika mě nadchla. Je fakt, že zkraje to šlo pomalu, ale když jsem chytla grif na stříhání dlaždiček, tak jsem se moje práce zrychlila :-). Určitě jsem získala hodně inspirace.

* Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Mám to tam ráda, je tam taková inspirativní atmosféra :-)

* Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Majda byla moc fajn, rozhodně za ní vyrazím i do Únětic, tedy až rozmlátím pár hrníčků a talířů :-). Libilo se mi, že kromě materiálu a nářadí vzala s sebou i řadu knih o mozaikách.

* Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Já jsem moc spokojená, pokaždé chodím na něco jiného, abych měla inspiraci, co ještě můžu dělat. Pořád je z čeho vybírat. Díky.

Jitka S

Zkušební lekce

V. 27.01.2017
Dcera je u vás velice spokojená a dnes jsem jí přihlásil na další semestr.
Chtěla by se u vás naučit opravdu dobře malovat a použít tuto znalost při dalším studiu.
Dékuji moc
s pozdravem
V.

Keramická mozaika

Jana a Kateřina T 26.01.2017
Dobrý den,

kurz jsme navštívily s mámou, dostaly jsme ho jako vánoční dárek, ateliér jsme vybraly na doporučení od známé.

Prostředí nám vyhovovalo, lektorka byla skvělá, profesionální a poskytla nám krásný úvod do techniky mozaiky, které se chceme dále věnovat. Líbilo se nám hlavně doporučení na nástroje, které budeme potřebovat.

S pozdravem

Jana a Kateřina T

Ebru pro děti

Alena a Majda 26.01.2017
Dobrý den,
dcera Majda Štifterová byla u vás velmi spokojená, moc se jí kurz líbil, paní lektorka jí byla moc sympatická a už se celá nadšená těší na nějaký další kurz :o)
Moc děkujeme!

Přeji pěkný den,
Alena Š

První krůček do světa barev

Marketa G. 18.01.2017
Dobrý den,

kurz byl zajímavý a opravdu naplnil svůj název "První krůčky".

Musím se však přiznat, že mi přišel krátký - ze šesti hodin, po které se měl konat, jsme měli hodinu pauzu na oběd. Ve zbývajících 5 hodinách jsme měli pochopit 3 různé techniky malby a zvládnout v nich vytvořit obrázek - přišlo mi to dost nakvap. Pocitově jsem ani neměla čas si zátiší pořádně prohlédnout, rozmyslet si, jak na něj, získat z něj nějaký dojem, ale už se bral štětec či křída do ruky a honem malovat, ať to za tu hodinu stihneme. To mi přišlo škoda a obrazy, které jsem si odnesla domů, jsou vlastně všechny 3 znatelně nedokončené, což mě mrzí.

Na adresu lektorky mohu říci, že její výklad u jejího vlastního stojanu, kdy nám ukazovala jednotlivé techniky, způsob míchání barev, jejich působení, rozdíly v jednotlivých technikách, byl zajímavý a opravdu mi pomohl ten základní princip dané techniky pochopit, takže to hodnotím kladně. Na druhou stranu, jako člověka, který je zvyklý být ve svém "flow" nerušen a pracovat jen ve své vlastní energii, mne poněkud rušila snaha lektorky komentovat mé zatím jen hrubě načrtnuté či zjevně nehotové výtvory a nabízet mi varianty, jak je dokončit. I to bych nicméně pochopila, jde o kurz, máme se něco naučit a lektorka při svých zkušenostech určitě vidí, co by kde šlo zlepšit, ovšem co mě opravdu hrubě vadilo bylo to, když sama bez dohody se mnou vzala malířské náčiní a začala mi do obrazu kreslit, jak si představuje, že by měl vypadat. V tu chvíli jsem měla chuť papír strhnout ze stojanu, zmuchlat a začít na novém listě po svém. Já vím, že se mi snažila pomoci, ale má-li jít o můj obraz, ať je můj i s mými chybami. Pokud na něm lektor vidí nedostatek, může mi jej a jeho odstranění předvést na svém vlastním plátně.

Prostředí ateliéru nemohu dost objektivně posoudit, protože jiné ateliéry neznám. Asi ale vypadal tak, jak ateliér vypadat má.

Přeji, ať se Vaší práci i tvorbě daří,

Markéta G

Akvarel

Věra P. 15.01.2017
Dobrý den všem Vám v Balbínce,

těší mne Váš zájem o zpětnou vazbu.

Chodím k Vám do ateliéru v Balbínově ulici moc ráda, již jsou to 4 roky, co průběžně navštěvuji kurzy pro seniory a kreslení a malování mi přináší radost a velké potěšení. Myslím, že jsem již získala pod odborným a vstřícným vedením Vašich lektorů správné návyky a i odvahu, pustit se do věcí složitějších a dělat je tak, abych byla se svým výkonem spokojená.

Naposled jsem se zúčastnila workshopu akvarelu s panem MgA Petrem Grubrem 8. 1. 2017. Sešli jsme se v "komorní" sestavě (4 účastníci) a kurz se konal v příjemném prostředí v menším ateliéru. Stoly s pomůckami byly připravené a tak práce mohla začít bez potíží.
Lektor v úvodu seznámil účastníky s technikou akvarelu a s připraveným programem - trocha teorie.
První práce bylo cvičení s barvami - technika rozpíjení za vlhka, pak překrývání/vrstvení barev na suchém podkladu.
(Osobně jsem takový úvod absolvovala již nejméně počtvrté, ale workshop akvarelu pro pokročilé v nabídce/nabídkách nenalézám - tak tedy opět od začátku . . .).
Pokračovali jsme kopírováním vybraného obrázku (krajinka s plány).
Závěrem jsme malovali zátiší, tedy vlastní práce.
Pan lektor se všem účastníkům velice věnoval, obcházel je a dohlížel na jejich práci, radil a korigoval. S jeho metodou výuky jsem moc spokojená a byla bych ochotná se k němu přihlásit do dalšího kurzu - pro pokročilé. Vyhovuje mi jeho příjemné, neafektované a vstřícné vystupování.
Přinesla jsem si domů 2 dílka, kterými se mohu pochlubit svým blízkým, nebo se jimi prezentovat na nějaké výstavě.


Děkuji a zdravím srdečně
Věra P.

První krůček do světa barev

Dagmar L. 12.01.2017
Pozdravení sněhové, paní Mainerová,

byl to dárek pro dceru a jsme obě spokojené, jak s prostředím tak s lektorkou paní Řezníčkovou i s poskytnutým materiálem. Velmi nám vyhovovalo, že jsme byly ten den pouze čtyři účastnice.

Těšíme se na další kurzy, určitě nejsou poslední.

Srdečně zdravím

Dagmar L

Intuitivní automatická kresba

Markéta Z. 12.01.2017
Dobry den,

s kurzem i lektorem jsem byla nadmiru spokojena, dekuji za zprostredkovani :)

Krasny den,
Marketa Z

Dějiny umění v 90ti minutách

Monika K. 09.01.2017
Dobrý den,

jsem ráda, že se mohu vyjádřit k tomuto workshopu. Před hodně lety jsem dělala státnice z dějin umění a jednou za čas mám potřebu si znalosti oživit, a tak někdy takovéto přednášky navštívím. Ale tato přednáška byla výjimečná, musím vyzdvihnout vašeho lektora J. Housku Přednáška byla jasná, srozumitelná, moc hezky vdedená a v superlativech bych mohla pokračovat. Je těžké si připravit přednášku na dvě hodiny v takovém rozsahu a umět zaujmout.

Chtěla bych vaším prostřednictvím poděkovat lektorovi za pěkný zážitek. A pokud budete přednášku opakovat, zúčastnila bych se ještě jednou se svým manželem.

Se srdečným pozdravem
Monika K

Vášnivá exprese

Linda Š 09.01.2017
Moc diky Tamare za predane znalosti, zkusenosti a hlavne tu milou energii, kterou tato slečna ma. Byl to super workshop (Vasniva exprese - malovani spachtli) a moje vytvory - uplne prvni v zivote - se libi nejen mne, ale také memu okoli (objektivne :))... Po workshopu jsem si nakoupila pomucky a hodlam v malovani pokracovat. DIKY a na dalším workshopu se tesim. Linda Š

Dějiny umění v 90ti minutách

Ladislava D. 09.01.2017
Dobrý den,
v ateliéru se mi líbilo, přednášky Jirky Housky nemají chybu.
Zdraví Ladislava D

Malované kamínky

Romana H 23.12.2016
Dobrý den paní Mainerová,

na workshopu 20.11.2016 byl můj 7-letý syn a odcházel nadšený. Líbilo se mu vše a všichni:). Ateliér na nás působil moc hezky, v každém pokoji se něco dělo, ale přitom vládla pohoda a klid...:) Po skončení jsem mluvila s lektorkou a ta byla moc milá a sdílná.

Určitě k vám zase syna dovezu na nějaký další zajímavý workshop pro děti.

Děkuji a přeji krásné Vánoce!

Malování na hedvábí

Gabriela D 14.12.2016
Dobrý den,
i já děkuji za skvělý zážitek.
Cítila jsem se u Vás velmi dobře, úžasně jsem si odpočinula a konečně si splnila jeden z mých snů - malovat na hedvábí :-)
Paní lektorka byla famózní, skvěle nás vedla a moc se mi libila její zpracovaná skripta. Jestli mi můžete dát info - chtěla bych k ní jít na malování pravou mozkovou hemisférou.
Pochválila bych vybavení a celkovou podporu a servis zúčastněných. Jedno malé doporučení - nebo možná spíš přání:-) - kdyby bylo možné dostat kopii těch skvělých skript paní lektorky, to by bylo skvělé :-)
Přeji celému týmu krásné Vánoce a úspěšný celý rok 2017.
--
S přáním pěkného dne
Gabriela D

Kurz kresby a malby pro seniory

Věra 14.12.2016
Dobrý den, paní Nino a celý týme v ateliéru v Balbínově ul.
děkuji Vám za vánoční přání a za nabídku pokračovat v malování dále.

V malování hodlám pokračovat i v dalším semestru. Zítra, až přijedu na svůj kurz (senioři 10,30 středa) se na recepci přihlásím.

Chci Vám dále velice poděkovat za uspořádání výstavy v Pragovce Jak se rodí hvězdy. Bylo to krásné setkání profesionálů i účastníků kurzů a mohli jsme se porovnat s ostatními. Moc se mně to líbilo, setkali jsme se i s některými dřívějšími "spolužáky", pochlubili jsme se vzájemně svými dílky. Fajn!!!

Další velké poděkování Vám patří za v sobotu proběhlý workshop Malování na hedvábí. Velké poděkování lektorce Radce, byla skvělá, skvělá, skvělá . . .. Jsem svou účastí nadšená a stručná jen proto, že nenalézám vhodné superlativy, kterými vyjádřit své veškeré dojmy. Jsem nadšená, nadšená . . . a to moc!

Děkuji Vám i za možnost navštěvovat přednášky o dějinách umění - také to si nesmírně užívám a děkuji i paní Mirce Kacetlové za poutavé vyprávění doplněné obrazovou dokumentací. Je to tam rovněž super!

Tak:

Přijměte všichni ode mne přání krásných vánoc, prožitých ve zdraví a v pohodě v kruhu svých blízkých. Do nového roku pevné zdraví, štěstí, mnoho úspěchů, lásky, splněných přání. . .


Srdečně zdravím,
Věra P

Kresba malba pro pokročilé

Milan 05.12.2016
Opět jsem si zaplatil další půlrok, a to je příležitost pro poděkování. Dostal jsem se ke kursu kresby a malby částečně náhodou, ale stal se nedílnou součástí mého života a jsem za to velmi rád. Dlouhé roky jsem hledal, kde bych se mohl učit doopravdy - lektor mě opravdu vedl, nebál se mi otevřeně říct kritiku a zároveň mi pomohl problém překonat. To jsem přesně v tomto kursu našel. A ještě
víc: krásnou tvůrčí atmosféru, podporu celého ateliéru v pozadí... Prostě ideální kombinace pohody beze slevení z kvality výuky. Moc děkuju a těším se na další půlrok!
Milan

První krůček do světa barev

BB 29.11.2016
Dobrý den paní Mainerová,

zúčastnila jsem se vašeho kurzu pro začátečníky, byla jsem moc spokojená, jen jedna malá připomínka příště bych chtěla pozastavit čas moc rychle mi to u vás uteklo a mě se tak moc u vás líbilo. Nic neměňte byla by to škoda.

Přeji hezký večer B

Zkušební lekce - kresba malba

Lucie 25.11.2016
Dobrý den,

posílám své odpovědi:

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Velice příjemné místo, kde bych chtěla svou výuku uskutečnit.

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Lektor byl milý, bylo vidět, že má s výukou zkušenosti. Já bych asi v rámci takové lekce potřebovala více času na to si věci vyzkoušet a detailněji je probrat.

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Na zkušební lekci bych uvítala více informací o semestrálním kurzu, třeba i ukázky z jednotlivých hodin, abych věděla, co se v rámci výuky dělá a viděla i výsledky, kterých dosáhli jiní studenti, aby mě to motivovalo kurz navštívit.

S pozdravem
Lucie A.

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Luboš 18.11.2016
Dobrý den, paní Nino,

děkuji Vám, za tento skvělý workshop. Vedl ho lektor Mgr Aldin Papaja, kvalita jeho schopnosti vyučovat a předávat zkušenosti je vysoká a všeobecně chválená. Díky jeho profesionálního přístupu byl kurz plný informací i dobrých rad. Velmi příjemné bylo, že se všem podařilo namalovat něco pěkného.

Takže opět chválím a děkuji.

Zdravím Vás, a přeji Vám hodně úspěchů

Luboš

Zentangle

Martina 18.11.2016
Dobrý den, zentangle bylo super, lektorka byla moc fajn, líbilo se mi, že nás netlačí do nějakého jednotného stylu, ale naopak nám umožnila každému si najít to, co nás bavilo. Totéž zažívám na kurzu Akvarelu a moc mě to baví. Za mě moc příjemné strávená nedele, ráda se opět vrátím na další kurz.

Sochařský portrét

jb 16.11.2016
Děkuji.. Bylo to skvělé i když namáhavé. Po kurzu bych potřebovala tak min 1 den dovolenou:)).
Lektorka byla výborná.

jb

Kreativní módní tvorba

Karin 16.11.2016
Dobrý den,

Také já Vám velmi děkuji za workshop, cením si toho, že mi bylo umožněno se zúčastnit jako jediné přihlášené účastnici.
K Vaším dotazům:

Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Ateliér a prostředí velmi příjemné :-)

Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Děkuji lektorce Zlatce za velice profesionální, milý přístup a také z ato, že se mi naplno věnovala po celou dobu. Opravdu, veliké díky!!!

Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Výhrady opravdu nemám. Naopak, díky lektorce mám ještě větší chuť tvořit, super je, že je Zlatka flexibilní a ráda s účastníkem dělá to, co jeho samotného zajímá.

Přeji krásný den a mnoho úspěchů

Karin

Sochařský portrét

MK 16.11.2016
Dobrý den, musím složit opravdu velkou poklonu víkendovému sochařskému (portrét) workshopu 11.,12,13, 11.Pochválit lektorku Katku za její individuální přístup ke každému z účastníků.Vládla tam naprostá pohoda,jak domácí prostředí,výborná atmosféra,kolegyně ,účastnice kurzu,jak Jana,Kačenka i lektorka Katka.
Byly jsme nadšené a uchvácené tvorbou.Myslím,že kolegyňky by se mnou určitě souhlasily.Co se týká mě,tak to byl jeden z nejhezčích zážitků na které budu asi dlouho vzpomínat a určitě si něco ještě v domácích podmínkách vytvořím.Prosím pozdravujte lektorku Katku( příjmení mi uniklo)Pár mých fotek z kurzu mohu Katce poslat.( na tuhle adresu?)Je velice příjemná a obětavá učitelka sochání.....
Bylo mi potěšením u vás trávit celý víkend.škoda,že to tak rychle uteklo..... mějte se hezky a hodně dalších spokojených účastníků!

Sochařský portrét

Simona Sh 16.11.2016
Dobrý den,

Dceři se kurz velmi líbil a dost jí to šlo (něco podobného dělala poprvé).
Prostředí ateliéru se jí asi líbilo, nijak o tom nemluvila (práce se sochařskou hlínou a následné tesání byl mnohem větší zážitek).
Lektorka byla skvělá, tu dcera chválila opakovaně. Způsob výuky byl naprosto vyhovující a podnětný.
Celkově byl kurz velmi dobrý. Jediná věc je, že toho bylo na jeden víkend docela hodně, v neděli to nestihly včas a jak to bylo fyzicky náročné (hlavně to tesání), tak byla dcera naprosto vyčerpaná. Kdyby to šlo, bylo by lepší mít na to více času, ale pak by se to nevešlo do jednoho víkendu. Kdyby to byl kurz dvouvíkendový, měly by účastnice i čas na retušování (takto to musí udělat někdy doma).

Doma kurz všichni hodnotíme pozitivně, ta busta, kterou si dcera domů přinesla, je skvělá (tedy bude, ještě potřebuje doretušovat) - celá rodina ji obdivujeme.

S pozdravem

Simona Sh

Re: Sochařský portrét

Miluše kutová 05.01.2017
Dobrý den paní Simonko,asi jste maminka Katky(Keitlin),těší mě,že se dceři kurz líbil.Já jsem téhož názoru.Škoda,že na ní nemám kontakt,mohly bychom si popovídat o závěrečné úpravě hlav...Prosím pozdravujte dceru.M. Kutová.

Realistický portrét s Jirkou Houskou

J.CH. 14.11.2016
Dobrý večer,

dne 16. 10 2016 jsem byla na workshopu Realistický portrét s MgA. Jirkou Houskou.
Prostředí ateliéru se mi líbilo, Jirka byl příjemný, milý lektor. Trpělivě odpovídal na naše zvídavé otázky. Vše měl dobře připravené - ať už výklad či "materiál" (olejové, akrylové barvy, štětce). Workshop začal trochou teorie a názornou kresbou "konstrukce" hlavy a její obličejové části. Poté jsem se rozesadily (byly jsme tři malířky) ke stojanům a začaly tvořit. Jirka mezi námi chodil a každé se maximálně věnoval. Jeho rady a postřehy byly pro mě velmi cenné, vše jsem si poctivě zapisovala. Nedělní odpoledne uběhlo strašně rychle. Mysllím, že se nám portréty povedly. Kdo se zajímá o malbu portrétu, tento workshop bych mu doporučila. Určitě se ještě k Jirkovi Houskovi na workshop Realistického portrétu přihlásím. J.CH.

Teorie a míchání barev

Milada 12.11.2016
Dobrý večer
odpovídám na otázky:)))

. ateliér znám, chodím do dopoledních čtvrtečních kurzů - ateliér mám ráda, cítím se tam hoooodně dobře :)))

. lektora také znám neboť vede naše čtvrteční dopolední kurzy a musím napsat, že (sama jako hudební pedagog )

je pro mě Aldin Popaja - Pedagog s velkým P: jeho profesionální - tvůrčí - laskavý a laskavě kritický- vyžadující - podporující přístup , kterým umí předat mnoho vědomostí ,informací, praktických rad a hlavně odvahu a inspiraci a ještě k tomu s velkou trpělivostí a lehkostí vést studenty po barevné cestě je něco za co chci naopak poděkovat já

. jak jsem již psala v minulém hodnocení - jsem u vás spokojená, líbí se mi propojení všech aktivit ,které ateliér nabízí - jen mít víc času:)))

Teorie a míchání barev

Jana K. 12.11.2016
Jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?
Super, bylo to nabité

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
V pohodě, ocenila jsem možnost případně si pořídit výtvarné potřeby, samotná místnost byla fajn

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Velice dobře, je znát, že už učil spoustu různých lidí a je pedagogicky na výši

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Možná byhc zařadila pauzu doprostřed kurzu, ale třeba ji většina lidí nechce

Intuitivní automatická kresba

Lenka V 10.11.2016
Dobrý den,
v ateliéru je to fajn, nebyla jsem tam poprvé. Nelíbilo se mi, že nebyly dobře připravené pomůcky, ořezané pastelky, akvarelové voskovky - na ty ani nebylo ořezávátko.
Lektorka byla příjemná, u intuitivní kresby se toho moc vyučovat nedá. Každopádně její výklad byl srozumitelný a zadání kreseb také. Cena mi přišla na 6 hodinový seminář, s hodinou pauzy na oběd docela vysoká. Pochválila bych rychlou a bezproblémovou komunikaci při přihlašování a platbě, včasné zaslání informací. Pochválila bych lektorku. Myslím, že tohle téma by potřebovalo tak dva dny, člověk by s kresbou mohl trávit víc času, víc se nacítit. Takhle to bylo trochu ve spěchu.
Hezký den.
Lenka V

Intuitivní automatická kresba

Dana U 10.11.2016
Dobrý den,

zpětná vazba z kurzu je pozitivní . Prostředí příjemné, lektorka vstřícná a kompetentní. Pro toho, kdo chce s intuitivní kresbou dále pracovat, je kurz určitě inspirativní.

S přáním všeho dobrého,

Dana U

Malování aktu se sklenkou vína

Veronika 02.11.2016
Dobrý den,

V ateliéru se mi moc líbilo, prostředí vyzařovalo kreativitu a přátelskou atmosféru. Teorie byla velmi stručná, což se ale u dvouhodinového workshopu ani nedalo stihnout podrobněji, protože bychom pak nic nenakreslili  Nicméně způsob výuky byl využit maximálně, lektor pravidelně všechny obcházel a individuálně i skupinově vysvětloval co a jak. Celkově to bylo velmi příjemné odreagování a navnadilo mě to k návštěvě dalších – klidně delších – lekcí. Víno bylo skvělé zpestření a moje počáteční nervozita rychle zmizela (myslím, že kdyby k tomu nebylo víno, tak se s kamarádkou na kreslení aktu ani netroufneme přihlásit  ).

V takovémto ateliéru jsem byla kreslit poprvé a nedošlo mi, že budeme kreslit vestoje, takže jsem přišla v botách na podpatku a během hodiny jsem si musela boty sundat. Pokud je vícero takto „nepolíbených“, možná by poznámka o pohodlné obuvi stála za zmínku v mailu   

Děkuji a těším se na další akce

Veronika M

Malování aktu se sklenkou vína

James P. 02.11.2016
Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?

ANO, LIBILO

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
HEZKY, UTULNY, ŠKODA ŽE HLAVNÍ PROSTOR JE PRŮCHOZÍ

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky? VELMI PŘÍJEMNÝ ČLOVĚK, ALE MÁLO ČASU (hodně účastníků)

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
SKVĚLÝ NÁPAD SE VÍNEM, LINKY PROSTĚ PLYNULE OBJEVILY PO TŘETÍ SKLENICI!
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontaktujte nás! :)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Výtvarný ateliér Malování kreslení, z.s.
Balbínova 28, Praha 2

+420 777 422 022
info@malovanikresleni.cz

ZKUŠEBNÍ LEKCE ZDARMA

POŠLI INFO KAMARÁDŮM

SPOKOJENÍ KLIENTI

MEDAILE MŠMT

JSME NA FACEBOOKU

JSME NA INSTAGRAMU

E-SHOP

CENTRUM AMUDARJA

NOVÁ GALERIE

NABÍDKA PRÁCE

POMÁHÁME