Návštěvní kniha - aneb jak se Vám u nás líbilo!

Vážení studenti, na této stránce vítáme Vaše komentáře k našim výtvarným kurzům, ateliérům a lektorům. Svěřte se se svými zážitky během Vašich kurzů, popište, jak probíhá či probíhala Vaše výuka u nás, pochlubte se svými úspěchy na poli výtvarného umění... Pomozte nám pro naše budoucí studenty vytvořit obrázek toho, jak to u nás funguje. Věříme, že právě slovní doporučení od našich stávajících studentů je velmi cenné pro ty, kteří k nám cestu zatím hledají :-)

Děkujeme za Vaši přízeň a krásné komentáře - je radost Vaše malířské příběhy sdílet dál! Hodně inspirace!

Návštěvní kniha - Malování kreslení

Plenér na Sázavě

Jitka 22.08.2018
Dobrý den.
Stejně jako v loňském roce jsem byla velmi spokojená. Prostředí je v krásném počasí úžasné, lidé kolem jak by smet. Jirka Houska byl bezvadný. Dozvěděla jsem se mnoho nového a těšilo by mě u něho pracovat i v ateliéru v Balbínově. Byl to nádherný víkend. Děkuji Jitka

Plenér

Jana 01.07.2017
PLENÉR Šumava, Benešova hora, červen 2017 – čtyři nádherné slunné dny uprostřed šumavské přírody v příjemném areálu Penzionu rodiny Vlčkovy
.
Facit : spokojenost, nadšení a chuť malovat líp!

Přihlásila jsem se jako „přespolní“ účastnice z důvodu, že kromě krátkého setkání v ateliéru s Lenkou a Aldinem jsem nikoho neznala a tušíc, že tam nikdo starší než já (79) nebude. Nebyl, a co… : charismatický Aldin, půvabné asistentky ateliéru Lenka s Monikou i všichni ostatní byli moc milí, přátelští, společná posezení po „práci“ a školeních úžasně spontánní, až jsem docela litovala, že musím v nejlepším (navíc bez doušku vína!) odjet přenocovat o pár kilometrů dál. –
Vstřebávala jsem podněty a rady trpělivě a opakovaně mi podávané lektorem Aldinem během tzv. malovacích bloků ráno i odpoledne a obsah jeho večerních odborných přednášek byl pro mne důležitým přínosem. Rovněž tak Aldinova individuální hodnocení obrázků všech přede všemi, často trochu shovívavá a tím povzbuzující, byla pro mne užitečná. Pokusím se aspoň něco, o čem jsem se tu poučila, zúročovat při svém občasném „malování pro radost“, vyvarovávat se chyb, trochu se posouvat. A za rok…?
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Návštěvní kniha ateliéru

Patinování

ŠČ 11.12.2017
Jsem moc ráda, že jsem se workshopu patinování zúčastnila. Dozvěděla jsem se všechny potřebné informace a vyzkoušela velké množství přístupů k práci. Druhá polovina kurzu byla díky viditelným výsledkům ještě zábavnější. Děkuji lektorce i všem ostatním z týmu Malování kreslení, kteří kurzy připravují.

Malování na hedvábí

Kateřina 11.12.2017
Dobrý den,

kurz se mi moc líbil - příjemná paní lektorka, která vždy poradila či nasměrovala, dobré umístění ateliéru v rámci Prahy. Počet lidí bych rozhodně nenavyšovala, spíš možná i o jednoho méně, protože jeden účastník nedorazil a bylo to tak akorát.

Prostředí bylo příjemné, akorát mi trochu vadilo, že přes nás neustále někdo procházel, což za začátku rušilo výklad a pak mi to nebylo příjemné při tvoření. Když jsem byla na kreslení pravou mozkovou hemisférou, kreslili jsme v jedné místnosti, což mi připadalo lepší.

Pěknou adventní neděli,

Kateřina

Zkušební lekce

Nikola 11.12.2017
Dobrý den,
tímto bych i já,Vám, chtěla poděkovat za to, co pro veřejnost děláte, že máme tu možnost zúčastnit se těchto skvělých workshopů.
Na kurzu se mi líbilo moc, jsem velmi ráda, že jsem měla tu možnost se zúčastnit. Určitě to nebyla má poslední návštěva, i když nebydlím nejblíž Prahy, i tak se vynasnažím zúčastnit se dalších lekcí, protože to stojí za to. Celkově prostředí ateliéru na mě působilo velmi útulně a spolu s výborným lektorem jsem si nedělní lekci užila a mnoho zkušeností si s sebou odnesla. Už teď se těším na další kurzy.
Přeji pěkný den.
H N

Čínská tušová malba

Aleš 07.12.2017

Dobrý den,

s lekcí čínské malby jsem byl velmi spokojen. Lektorovi se výborně dařilo propojit základní teoretický výklad s vedením praktických pokusů o vlastní výtvory. Jako úvod do technické stránky věci a inspirace pro další zkoumání v tomto směru to bylo skutečně skvělé.

Děkuji Vám za velice povedený kurz

Aleš

Čínská tušová malba

Miloš 07.12.2017
Zdravim Nino,

jen velmi strucne :

- prostredi, ulice, misto, dum, vsechno skvele, super..
- petr byl skvely, rekl vsechno dulezite, na vsechno odpovedel :) dobre to vedl
- kurz klidne mohl byt delsi i za vyssi cenu, ale chapu, ze kazdemu by to nemuselo vyhovovat + me napadlo, ze by jste mohli mit eshop (mozna jsem prehlednul)

Dekuji, jsem rad, ze vubec takovy kurz existuje.

Mejte se hezky,
Miloš

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Z.S. 06.12.2017
Dobrý den,
prostředí ateliéru bylo takové, že jsem si připadala jako ve skutečném ateliéru :-).... , nevím, jak lépe bych napsala pochvalu :-).
Co se týče lektora, jedním slovem : úžasný :-).
Výhradu bych měla pouze k sociálnímu zařízení..... , kde je co zlepšit....
Moc děkuji za krásný kurz a určitě nebude můj poslední.
Hezký zbytek dne
Z

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Jana 06.12.2017
Dobrý den,

workshop byl skvělý, možná nejlepší (i když je to těžké posoudit, všechny byly skvělé), na kterém jsem u vás byla. A lektor? Tak mile lidsky a duševně bohatého člověka (pokud mohu soudit z relativně krátkého setkání) jsem už dlouho nepotkala, opravdu.

Děkuji,

Jana

Hedvábná vitráž

Žaneta 06.12.2017
Dobrý den,

moje dcera Lucia navštívila tento kurz již v minulém roce a protože ji zaujal, chtěla letos opět. Bohužel byla v kurzu sama z dětí mezi dospělými a trošku se to projevilo v úvodu. Lektorka, která byla velice příjemná, ale bohužel hovořila v úvodu příliš dlouho a spíž k dospělým, což se projevilo na dceři tím, že se začala nudit a pořád mi říkala, kdy už bude moci pracovat. Naštěstí se asi po hodině dočkala a vrhla se do svoji práce natolik, že pak už byla spokojená a nadšená, jak ji jde práce od ruky a nakonec i s výsledkem své práce. Viděla kolem sebe i začínající a probíhající práci dospělých, která se ji moc líbila. Ještě chci podotknout., že v úvodu se hovořilo o technikách, což dítě nemůže úplně až tak pochopit. Ptala jsem se jí, jak to bylo minule v kurzu, tak říkala, že děti začali pracovat a v průběhu práce jim paní lektorka na jejich dotazy odpovídala.
Nicméně odcházela z kurzu spokojená i přesto, že pracovala jen dvě hodiny a nestačila si ještě udělat jeden výtvor (šátek, který chtěla).

Myslím si, že výtvory, které děti a dospělí (neviděly jsme úplný závěr) vytvořili byli nádherné a prostředí je u Vás vždy fajn.

S přáním příjemného dne
Žaneta

Malování aktu se sklenkou vína

Ladislav 04.12.2017
Dne 28.11.2017 jsem se zůčastnil kurzu Malování aktu se sklenkou vína. Byl to pro mne opět nádherný zážitek. Model byl muž, trpělivý a vedení kurzu naprosto perfektní. Lektor Jiří Pekárek velmi citlivě korigoval a individuálně vedl nás, nezkušené adepty výtvarného umění. V průběhu kurzu se věnoval každému z nás a se shovívavostí, ale profesionálně nám ukazoval cestu k co nejlepšímu pochopení kresby a malby postavy dle modelu. Jsem velmi spokojen s profesionalitou a přátelským prostředím Ateliéru malování a kreslení. Těším se na další lekci a přeji všem novým zájemcům, aby sem nalezli cestu a měli radost ze svých pokroků, jako mám já po každém malování. Děkuji také všem zaměstnancům za ochotu a vstřícnost. S pozdravem krásného dne Ladislav P

První krůček do světa barev

Sylva 30.11.2017
Dobrý den,

děkuji za organizaci workshopu - prostředí se mi líbilo ( možná bych jen jasněji oddělila dřez pro mytí štětců a nádobí :-)) lektorka paní magistra Řezníčková byla výborná, dokázala ve mně znovu probudit nadšení pro práci s barvami, světlem a stínem...
Skvěle jsem si to užila a překvapilo mě, kolik jsme toho stihly vytvořit. Díky, díky, díky :-)

Přeji vám hodně radosti z práce

Sylva

Kaligrafie

Miluše 27.11.2017
Dobrý den,

jsem ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. Paní Vitásková vytvořila příjemnou atmosféru, byla trpělivá, a dokonce jsem si odnesla vlastní výtvory, které se nebudu stydět někomu ukázat. Za to má můj velký obdiv.

Přeju vám hodně úspěšných kurzů.

S pozdravem

Miluše

Kurz intuitivní kresby

Lenka 27.11.2017
Paní Nino, dobré ráno, dobré ráno i všem, kdo čtete.

Moc Vám děkuji za dárkový voucher na váš kurz. Využila jsem ho teď v sobotu a celý kurz intuitivní kresby jsem si moc užila.
Paní lektorka byla jemná, vzdušná, velmi lehce nás podnítila k nezvyklým či odvážným tématům
Alespoň v mém případě se objevovaly zajímavé, dříve netušené souvislosti.
Byl to takový lehce nadoblačný den, celý víkend díky tomu měl krásně zvláštní nádech.

Za tento prožitek Vám moc děkuji, a přeji vám všem, ať se vám daří ještě mnohokrát lépe než teď.

Klidný advent.

Lenka

Vášnivá exprese

Daniela 27.11.2017
Dobrý den,

ještě jednou se hlásím a chci dokončit drobný feedback k sobotnímu kurzu vášnivé exprese.
Na kurz jsem se přihlásila proto, že mé dosavadní tvoření už mě malinko začínalo nudit. A tak jsem chtěla zkusit něco zbrusu nového.
Pro mě je nový i akrylový materiál i nekonvenční tvorba.

Již v průběhu kurzu jsem věděla, že je to to pravé ořechové a odcházela jsem z kurzu s tím, že skoupím všechen akryl světa a že si pořídím obrovská plátna nad kterými budu tančit s barvou.

Tak mi splnil kurz očekávání nad míru a jen doufám, že u mých vizí nyní zůstanu a budu je pomalu plnit.

Děkuji a přeji krásné tvůrčí dny všem.:)

Daniela

Malování květin

Andrea T. 20.11.2017
Dobrý den,

Děkujeme za Vaši akci.
Výsledkem jsme byly nadšené.
Lektor, Petr Raška, nám dal cenné rady jak postupovat a zároveň během celého dne velmi zajímavě vyprávěl o umění a malířích.

Díky za Vaši slevu, rády ji využijeme v příštím roce.

Mějte se hezky
Jitka a Andrea

Mozaika - kámen a oblázky

Kristina 16.11.2017
Dobry den pani Mainerova,

kurz mozaiky bol skvely! :) prostredie atelieru je prijemne, vhodne osvetlene a priestranne, lektorka bola velmi zlata a napomocna a za 4hodiny som aj ja stihla svoju mozaiku v pohode. Rada pridem aj nabuduce.

S pozdravom a zelanim vsetkeho dobreho,
Kristina

Mozaika - kámen a oblázky

Martina K 16.11.2017
Dobrý den,

Děkuji za zajímavý workshop, vše proběhlo v nejlepším pořádku, paní lektorka byla znalá a přátelská.

Martina K

Workshop Malování květin

K. Z. 16.11.2017
Dobrý den. Moc děkuji za workshop Malování květin. Na Vaše otázky Nela odpověděla jednou větou: "VŠECHNO BYLO BOŽÍ". Ještě jednou díky. Hezký den. K. Z

Olejomalba aneb jak namalovat vodní hladinu

Šárka S. 26.10.2017
Dobrý den,
ano, kurz se mi líbil. Vhledem k tomu, že mě lektor chválil a povzbuzoval k další aktivitě v tomto směru, nemám ke kurzu žádných výhrad. Lektor mi vyhovoval, poradil a nechával volnost. Líbilo se mi i to, že jsme nebyly (3 ženy) omezovány ničím, a to ani ve spotřebě materiálu, což se mi v jiném kurzu stalo a hodně vadilo. Mohly jsme mít své předlohy, za to uděluji také plus. Klidný, čistý a světlý ateliér mi naprosto vyhovoval. Líbilo se mi i propojení s prodejnou výtvarných potřeb a skvělý přístup všech zde pracujících osob. Byli vstřícní a příjemní.
Jednu jedinou připomínku bych si dovolila a to, že není v ateliéru vyřešeno mytí štětců a hodně umazané ruce ,,začínajících umělců,, není pořádně kde mýt, a chyběly přípravky, které by barvu pomohly odstranit. Uvítala bych tedy oddělení kuchyňky od umývárny nářadí.
Skvělé je i to, že obrázek jsem mohla v ateliéru ponechat až do jeho zaschnutí a teprve potom vyzvednout, což je další příjemná věc, protože jsem si již sestavila seznam nákupu a rovnou při jeho vyzvednutí nakoupím.

Přeji Vám hodně úspěchů a ještě jednou děkuji
s pozdravem
Šárka S

Tiffany

Sylva N. 26.10.2017
Vše se mi moc líbilo. Zázemí fajn.
Já byla hlavně nadšená z lektorky. Vše vysvětlila, ukázala a pomohla. Nechávala prostor k vlastní úvaze a to se mi moc líbilo. Poradila se vším. Moc sem si ten den užila.
Ke zlepšení mě nenapadá nic.
Děkuji za zážitek.
S pozdravem Sylva N.

Portrét

Jana V. 26.10.2017
Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Prostředí velmi příjemné, inspirativní…hodnotím pozitivně. :-)

Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Lektor na mě působil sympaticky, profesionálně, ochotně…

Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Chybělo mi rozpustné kafe nebo slabší kafe od Dolce Gusto (cortado…), ale to je fakt drobnost :-)

Krajinomalba

P. B. 04.09.2017
dobrý den bylo to báječné. šlo to od ruky úplně samo, moc se mi to líbilo resp. mě to chytlo a pokračuji pilně doma. atmosfera pracovní lektor prijemný jen mi přijde že jedno sezení je málo, potřebuju víc. s veškerou úctou P. Beroušek

Plenér s Adamem Kašparem

Jana 29.08.2017
Dobrý den,
plenér byl skvělý, opravdu, Adam Kašpar byl velmi obětavý, musím říct, že se opravdu zamýšlel i nad těžce začátečnickými pracemi, opravdu to bylo moc milé. Uvítala jsem možnost i dokoupit potřebné věci, protože jako začátečník nekoupím vždy to správné sama. Prostředí Amudarji mělo svoje kouzlo nepochybně:-). Opravdu jsem uvítala i možnost objednání stravy a nemuset to řešit "po vlastní ose", jen bych doporučovala napříště to jednoznačně uvést v propozicích, aby tam člověk navíc nevezl spoustu jídla na společné snídaně a pod., aby se to pak nemuselo vyhazovat.

Celkově to bylo opravdu super, děkuji, Jana Stříteská

Vodou ředitelná olejomalba pro děti

Jana 29.08.2017
Dobrý den,
workshopu se zúčastnila moje sedmiletá dcera. V ateliéru se jí moc líbilo a z dílničky byla nadšená. Na plátno předtím nikdy nemalovala.
Ráno jsem s ní chvíli v ateliéru byla. Paní učitelce dcera zpočátku moc nerozuměla (mluvila o toxicitě barev, o zátiší a reprodukci slavného díla při výběru předlohy). I ostatní děti mě z toho přišly trochu vykulené. Nicméně, když jsem si pak pro dceru přišla, tak byla velice spokojená a pyšná na svůj výtvor :-)

Děkujeme za hezký zážitek.
S pozdravem
Jana Pytelková

První krůček do světa barev

Andrea 25.07.2017
Dobrý den,

posílám zpětnou vazbu k workshopu První krůček do světa barev pro začátečníky konaný 15.07.

Celkově hodnotím velmi pozitivně.
Šlo poznat, že lektor má s učením dostatek zkušeností, lekce měla jasnou strukturu a informace byly k věci, lektor ochotně odpovídal na otázky a dal nám prostor zaměřit se na to, co nás zajímá, byly jsme jen dvě, což pro mne osobně bylo lepší, vše jsme si vyzkoušely nebo nám lektor ukázal.
Za mne jsem si v rámci pár hodin našla nové možnosti kresby, resp. použití dílčích pomůcek (i pro vytvoření vlastního rukopisu), což je pro mě více smysluplné a uchopitelné než po půlročním kurzu s vícero účastníky. V tomto směru se mně osobně workshopy více zamlouvají (výsledky jsou dříve a hmatatelnější).
Jako negativní (a zatím jsem se s tím bohužel setkala i jinde vyjma jednoho ateliéru) vnímám prostředí ateliéru jako takové. Myslím si, že za peníze, které zákazníci platí, by měli dostat výrazně čistější prostředí (záchody, kuchyňka, židle na sezení atd.).
Doufám, že Vám zpětná vazba bude k věci, snažila jsem se být objektivní.

Děkuji a přeji hezký den,
Andrea

Promítání filmu Claude Monet in Giverny

Blanka 25.07.2017
Film o Monetovi byl překrásný, doufám, že v budoucnosti se budou promítat další filmy o významných malířích.
Navštěvovala jsem kurzy pro seniory, naposledy byl naším učitelem Filip Švehla. Byl velmi milý, ochotný se vším poradit a pomoci.
Nechával mi volnost při výběru námětů na malování. Škoda, že se nám nebude již věnovat. Chápu však, že si splní po ukončení studia touhu po cestování, což k malíři patří.
Doufám, že i nová paní učitelka bude stejně milá.
Prostředí ateliéru mi naprosto vyhovuje, doma se mi malovat nedaří. Již se těším na září, kdy začne další kurz.
Ráda využiji nabízené slevy. Srdečně zdravím. Blanka B

Promítání filmu Claude Monet in Giverny

Milada 25.07.2017
Dobrý den

práce od ruky mi šla bezva:)))), - jen jsem se posadila do připraveného"sálku", pak začalo promítání zajímavého dokumentu a jako vždy jsem pocítila klid a pohodu jakou na vašich akcích zažívám.
Líbí se mi, že pořád připravujete, organisujete a konáte nové a doboru energií naplněné chvíle.

Hezké léto
Milada D

Ochutnávka grafických technik

Prešovský 25.07.2017
Dobrý den

Kurz se mi velice zamlouval.
Přístup, metodologie i lektor vše bylo velmi přínosné a splnilo má očekávání.
Budu se k vám rád vracet.

S pozdravem,
V.Prešovský

Malířský tábor pro děti

Renata 25.07.2017
Dobry den,

i my dekujeme za krasny tabor! :-) Poprve jsem od Mihaila po absolvovani tabora neslysela vetu: " Mami slib mi, ze pristi rok uz na tabor nemusim!" :-)

Reakce od deti jsou veskrze pozitivni. Ale vice by se jim libilo, kdyby bylo mene taborovych her a vice casu na malovani.

Zdravim a doufam, ze pristi rok se znovu uvidime. :-)

Renata J

Malování hennou

Jana 29.06.2017
Dobrý den,
kurz se mi velmi líbil,Tamara je velmi empatický člověk,který nás zasvětil do tajů henny velmi důkladně a pro mne poutavě....celý kurz utekl rychle a bohužel nezbylo tolik času na samotnou tvorbu.Tady bych viděla šanci na další kurz,který by se mohl zaměřit už na samotnou tvorbu maleb na tělo,pod vedením Tamary.
Jinak prostředí ateliéru je vhodné a příjemné,zázemí a usměvavý personál byl vskutku super,za mě...absolutně žádná výtka,naopak.
Přeji fajn den, Jana H

Malování hennou s Tamarou

Jana 29.06.2017
Vážení,

S kurzem i lektorkou jsem byla moc spokojená. Sama jsem kdysi navštěvovala kurzy malby, takže prostředí ateliéru je pro mě balzámem na duši, super.
Lektorka byla velmi profesionální, z kurzu jsem byla nadšená. Asi bych přivítala delší čas na kreslení, ke konci už mi to připadlo trošku uspěchané, ale je to široké téma tak raději než vypustit bych spíš navrhla protáhnout kurz třeba o hodinu. Líbilo se mi , že v rámci tématu se hodně zaměřila na praktické rady a doporučení a zároveň na zdravotní část, tak abychom opravdu nikomu nezpůsobili žádné zdravotní potíže kreslením henou na kůži. Doporučení mě žádná nenapadají, děkuji za příjemný kurz,
S pozdravem, Jana

Malování na hedvábí pro děti a mládež

Anna 29.06.2017
Dobrý den,

Ještě jednou děkujeme za kurz malování na hedvábí. Dcera si to velmi užila. Jen sem byla zaskočená postojem paní, která vedla kurz, která mě ihned bez okolků skoro přikázala, že musím s dcerou na kurzu zůstat, abych jí pomáhala, že nebude mít čas se jí věnovat. Tak to mě opravdu zaskočilo: nejenom, že sem s tím nepočítala – nikde o tom nebyla zmínka (a já sem měla práci na překladu a potřebovala sem čas využít pro klidnou práci) – ale nebylo jistě na místě, aby se mnou paní hovořila jako kdybych byla její žák. Navíc v kurzu nebylo tolik lidí, aby se paní nemohla každému věnovat. Nakonec se nabídla velmi, opravdu velmi, příjemná slečna z recepce, že dcerce pomůže. Já sem rychle utíkala domů a na poslední hodinu kurzu sem tam tedy seděla s dcerou. Slečna z recepce byla opravdu velice milá a příjemná.

Ateliér je skvělý, opravdu působí profesionálně. Paní lektorka na mě na začátku nezapůsobila vůbec dobře, i když po mém pozdějším příchodu příjemná byla.

Dcera si kurz ale užila a už se těší na malování v září – dokonce si pamatuje asi jinou slečnu lektorku u které byla, neb mi říkala, že by ráda k Báře. 

Jinak mě ke kurzu nenapadá jiný komentář. Co se ateliéru týče, je skvělý a my chodíme i všechny potřeby na malování nakupovat k vám.

Takže děkujeme a těšíme se na příště.

Anna

Portrét - aneb jak nakreslit správně tvář

Horová 26.06.2017
Z kurzu jsem odjížděla nadšená, měla jsem ze sebe velkou radost. Měli jsme skvělého lektora, jeho rady mi hodně pomohly.
Doma jsem už nakreslila pastelem vnučku podle fotky ( no není to ještě úplně to pravé, ale lepším se)
a sestře k narozeninám obrázek jejich štěněte a ten se mi hodně povedl.
Teď už vymýšlím na jaký další kurz bych vyrazila. Chtěla bych se naučit pracovat s barvami. Chtěla bych ty portréty barevné.
Takže pastel nebo akryl a jak s nimi správně pracovat. Míchání barev...
Doporučte mi nějaký vhodný.
Zdravím a přeji krásné léto
Horová

Zkušební lekce - kresba malba

Janelle 26.06.2017
Dobré ráno,

Můj instruktor, Jan, byl skvělý. Velmi trpělivý a snadno pochopitelný. Nejsem umělec a to jsem chtěla zkusit. Byl to skvělý zážitek.

Děkuji,
Janelle

Patinování

Bára 15.06.2017
Dobry den:)
s kurzem jsme byli nadmiru spokojeni!
podle me idealni koncept :)
mozna typ, misto kosiku, ze by lide meli moznost donest neco sveho maleho co by si zkusili zpatinovat :)

krasny den
Bara

Zentangle

Mirka 15.06.2017
Dobrý den,
Všechno bylo bezva, děkuji.
Mirka Šišková
Jen možná návrh, na závěr jsem chtěla koupit neteři ten černý fix kterým jsme kreslily zentangle, ale ten neprodáváte. Ale máte je, tedy by bylo jednoduché udělat cenu jednotlivého kusu, aby si člověk po kurzu mohl pomůcku odnést domů.

Malování na kamínky pro děti

A.V. 12.06.2017
Dobrý den,

Dceři se kurz velmi líbil. Říkala, že měla hodnou paní učitelku. Namalovala krásné kamínky. Jen byla už na konci unavená – tři hodiny na ní bylo dost dlouho – je jí jen 6,5 let. Ale velmi se jí kurz líbil.

Na mě osobně působí ateliér velmi dobře, velmi profesionálně, paní lektorka byla velmi příjemná.

Možná by bylo dobré, pokud by děti na konci dostali nějaký seznam věcí, které byly na kurzu použity pro případ, že by děti chtěli i doma tvořit – např. jaké barvy jsou vhodné pro malování na kamínky (dcera půjde také na malovaná na hedvábí – tam asi budou zase jiné barvy). Možná i jen nějaký stručný výpis toho, jaké jsou techniky pro konkrétní kurz – možná i pro vás by to mohlo zvýšit prodej daných barev a jiných pomůcek pro případ, že by rodiče měli zájem s dětmi tvořit i doma. A možná i nějaká zpětná vazba od lektora o tom, jak to dětem šlo, jak je to bavilo či nebavilo apod.

Jinak mě zatím nic jiného nenapadá

Olejomalba technikou Boba Rosse

Veronika 08.06.2017
Dobrý den, paní Mainerová,
byla jsem velmi ráda, že jsem se mohla kurzu zúčastnit.
Prostředí bylo velmi příjemné "jako doma"
Paní lektorka byla profesionální a snažila se nám všem radit, jak jen to šlo :-)
Chválit mohu všechno a naopak vytknout nic. Byla jsem ráda, že jsem si mohlarovnou i nakoupit štetce domů pro své tvoření.
Ihned po absolvování kurzu jsem přemýšlela, že bych ráda jela znovu na jiný kurz, jen musím počkat, až opět budu mít hlídání :-)

Veronika

První krůček do světa barev

Veronika 10.05.2017
Dobrý den,


Uvolněná a navnaděná s plným očekáváním něčeho nového...
Splněno na sto procent,malování jsem si moc užila, velice milá paní lektorka.

Moc děkuji
hezký den :-)
Veronika

První krůček do světa barev

Hedvika 10.05.2017
Dobrý den,

já také děkuji!

Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?
Myslím, že to šlo dobře; byla jsem sice nervózní z toho po tolika letech něco tvořit (naposledy jsem měla uhel/štětec/... v ruce do oné soboty asi před možná 15 lety), ale příjemná atmosféra, fajn společnost a příjemná paní lektorka mi pomohly k tomu, že jsem se po chvíli cítila skutečně příjemně.

Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Moc se mi u vás líbilo, už teď přemýšlím, na jaký kurz se zapíšu dál...

Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Slečna byla moc fajn; líbilo se mi, že člověku řekla, co a jak, ale nebyla ten typ lektora, co by člověku přemaloval celý obraz k nepoznání. :-) Vysvětlila základní kroky, vše shrnula, byla trpělivá - pro začátečníky ideální.

Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Pochval mě napadá spousta, ten prostor je prostě okouzlující. Kritika mě nenapadá, od kurzu jsem dostala přesně to, co jsem potřebovala :-)

Hezký den,

Hedvika Cacarová

Astrální cestování

Daniel 04.05.2017

Dobrý den,

mockrát děkuji za zajímavou přednášku v atraktivním prostředí, kam rád zavítám znovu.

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Velice příjemně, až na to, že dole bylo po dvou hodinách dosti chladno. Alespoň částečně pomohl svařák.

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Lektor byl svérázný, ale zkušený a jeho přednáška poutavá. Prosím o kontakt na něj nebo odkaz na jeho webové stránky, kde se mohu dotázat/dohledávat další školení/literaturu v rámci praxe.

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Držím palce v dalším projektech.

S pozdravem,

Daniel Sywala, M.A.

Manga

K. 03.05.2017
Dobrý den. Naopak já bych chtěla poděkovat vám, že jste kurz nezrušili, jelikož jsem byla jediný přihlášený člověk.
Kurz se mi líbil moc. Tím, že to byla v podstatě soukromá lekce jsme se mohly s lektorkou soustředit hlavně na to, co mi jde nejmíň a jet si vlastním tempem. Myslím, že mi to hodně pomohlo vylepšit si znalosti anatomie a techniku kreslení a co se přístupu lektorky týče, nemohu si stěžovat. Přeji krásný zbytek dne.
K. Vašíčková

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Ivana 03.05.2017
Dobry den,

s kurzom som bola velmi spokojna, v atelieri som sa cítila veľmi dobre, a to som ťažký introvert :-D Vyučujúci bol velmi priatelsky a nápomocný mám pocit že som sa naozaj niečo naučila, som síce začiatočník takže asi poučiť ma nie je také ťažké, ale vyučujúci vo mne vyvolal aj chuť pokračovať v malovaní a motivoval nas. Jediné čo ma trochu rušilo bolo že nas fotili, osobne to nemam rada ale chápem že si robite zaznamy.

ďakujem za prostredie kt. tam dokážete vytvoriť, pre mna je to super miesto kde sa človek može trochu zastaviť a oddychnuť si,

Všetko dobré praje,

Ivana

Zkušební lekce - kresba malba

Zuzka 02.05.2017
Dobrý den,
Diky za nabidku slevy ;) Kurz jsem jiz doporucovala na instagramu, ale rada se klidne rozepisu, bylo to moc fajn :)

....

Kurz naprosto předčil mé očekávání. Myslela jsem, že jen dostaneme materiál a nějaký letmý "návod" a zátiší, co máme kreslit a spíš než o zážitek půjde o reklamu na další lekce ale bylo to úplně naopak. Lektor se nám věnoval a hlavně vše vysvětloval úplně od začátku, jak si rozvrhnout kresbu na papír, jak správně změřit a poměřit...vlastně i to, jak se má držet uhel i jak stát u stojanu...
Spoustu věcí jsem slyšela prvně v životě a vlastně mi to úplně změnilo představu o tom, jak se umělecká díla tvoří, že nejde jen o to malovat co vidím, ale taky u toho hodně přemýšlet a počítat :)
Učitel byl navíc moc sympatický a trpělivý, prostředí ateliéru správně umělecky nedbalé...jako vážně super strávené nedělní odpoledne a doufám, že ne poslední ;)


Díky,

Zuzka

Astrální cestování

Vladimíra 02.05.2017
Dobrý den,
Prostory jsou pěkné. Kurz se mi líbil. Jediné co jsem řešila byla zima, která holt ve sklepních prostorách bývá :-) . Možná bych prostor vybavila dekama nebo bych na to v mailu upozornila. Ale nějak výrazně mě to od přednášky nerušilo…
S pozdravem

----------------------------------------
Vladimíra

Astrální cestování

Berousková 02.05.2017
Dobrý den, prostředí ateliéru bylo na můj vkus příliš "chladné" a světlo zářivek působilo poněkud tvrdě - uvítala bych např 2-3 lampy místo zářivek a v místnosti ve které probíhala přednáška jsem seděla v bundě.
Lektor byl báječný a přednáška se mi moc líbíla. Děkuji s přáním krásného dne Berousková

Astrální cestování - přednáška

Luboš 02.05.2017
Dobry den, tak hlavně bych chtěl poděkovat za tak dobrý nápad na slevu, který mě moc těší.
Přednáška byla skvělá a nemám co bych vytknul.
Tomáš Poutník byl obratný vypravěč, co odpovědě rád na vše a každému, prostě skvělý a jeho vyprávění bylo velmi přínosné.
Ateliér se mi líbil i vernisáž, bouželjsem byl natolik zabraný do přednášky, že jsem neměl čas se porozhlédnout.
Děkuji moc a přeji příjemné dny)

Astrální cestování

Martin 02.05.2017
Dobrý den,

nenašel jsem tu žádný odkaz na internetovou anketu, takže svoje vyjádření pošlu do mailu.

Přednáška byla velice zajímavá. Proto jsem rád, že se protáhla až do pozdních večerních hodin, protože o to více jsme se toho dozvěděli. Přestávka byla myslím velmi dobře načasovaná.

Prostředí ateliéru se mi velice líbilo. Nejsem vůbec zvyklý chodit do ateliérů a na výstavy, takže byl pro mě zážitek něco takového vidět po dlouhé době.

Co bych zlepšil, je způsob zodpovídání otázek. Když jsem se lektora na něco zeptal, neodpovídal mi přímo na otázku, ale odpovídal dost vyhýbavě, nebo tak všelijak zatemňoval. Vím, že problematika je složitá a široká, takže hrozí, že lektora nějaká otázka zaskočí a nebude proto na ni kompetentní odpovědět. Líbilo by se mi, kdyby ale takové situace zvládal lektor nějak lépe.

Děkuji,
Martin Dvořák

Astrální cestování

Anna 02.05.2017
Dobrý den,
Přednáška o lucidnim snění a astrálním cestování na me hodne zapůsobila a mela jsem z ni celkove opravdu dobry pocit. Přednášející byl naprosto skvely a prostedi příjemné. Dekuji za hezky a zajimavy zazitek.

S pozdravem,

Anna

Figurální kresba

Martina 02.05.2017
Dobrý den,

moc mě těší Váš zájem, s radostí se podělím o naši zpětnou vazbu. :)

Váš ateliér je velmi příjemné místo. Působí útulně, až domácky, čemuž napomáhá také možnost uvařit si čaj či kávu dle osobní libosti. Ačkoli jsme u Vás byli poprvé, cítili jsme se vítaní a přijati do kolektivu. Lektor byl neobyčejný. Energický, optimistický a našel úspěch i tam, kde kde bychom se nejradši propadli hanbou. Jeho rady a postřehy byly vždy konstruktivní a předávány opravdu obohacujícím způsobem.
Nemám opravdu nic, co bych mohla vytknout. Byl to skvělý exkurs do světa figurální kresby. Tento styl tvorby nám není úplně nejbližší, pokud bychom se v něm však někdy chtěli zdokonalit, už jsme k tomu našli ideální místo. :)

S přáním krásného dne,
Martina a Erlin

Portrét technikou Suchý štětec

Věra 02.05.2017
Dobrý den,

ateliér jsem již navštívila několikrát a vždy jsem měla to štěstí, že jsem se setkala s velmi milými lektory, kteří mě postupně odkrývali tajemství malování a kreslení.

Vyzkoušela jsem již několik různých technik, a tato - malba "suchým štětcem" mě opravdu nadchla.
Lehkou, rychlou technikou jsem během workshopu vytvořila (a hlavně stačila dokončit :-)) obrázek, se kterým jsem opravdu spokojená. Lektorka Jana byla velmi vstřícná a každému z nás "studentů" se maximálně věnovala.

Těší mě, že pořádáte takovéto kurzy a workshopy, vždy si u vás krásně odpočinu a zrelaxuji.
Přeji vám mnoho spokojených studentů!

S přáním pěkného dne
Věra Sekavová
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontaktujte nás! :)

Výtvarný ateliér Malování kreslení, z.s.
Balbínova 28, Praha 2

+420 777 422 022
info@malovanikresleni.cz