Návštěvní kniha - aneb jak se Vám u nás líbilo!

Vážení studenti, na této stránce vítáme Vaše komentáře k našim výtvarným kurzům, ateliérům a lektorům. Svěřte se se svými zážitky během Vašich kurzů, popište, jak probíhá či probíhala Vaše výuka u nás, pochlubte se svými úspěchy na poli výtvarného umění... Pomozte nám pro naše budoucí studenty vytvořit obrázek toho, jak to u nás funguje. Věříme, že právě slovní doporučení od našich stávajících studentů je velmi cenné pro ty, kteří k nám cestu zatím hledají :-)

Děkujeme za Vaši přízeň a krásné komentáře - je radost Vaše malířské příběhy sdílet dál! Hodně inspirace!

Návštěvní kniha - Malování kreslení

Intuitivní kresba

Pavla U. 07.08.2012
včera jsem byla na intuitivní kresbě, Danka opět nezklamala :-) bylo to moc fajn ...

Kurz akvarelu pro začátečníky

Petra B. 04.08.2012
včerejší Kurz malba akvarelem byl skvělý...

Kurz malování mandaly

Gabriela 16.07.2012
Často na malování v kurzu vzpomínám, bylo to s Vámi moc fajn. Užívejte krásné léto...

Lekce Tomáše Speváka

Gabriela P. 07.07.2012
Chtěla bych Vám říct, že jsem absolvovala už víc různých kurzů (sice v jiných oborech, to je fakt....), ale u vás je mi opravdu moc dobře.Tomáš je ochoten informace předávat dál, což není tak úplně běžné....kupodivu..Už jsem se setkala s tím, že si lektoři drží některé své informace pod pokličkou a neřeknou a neřeknou.....:-).To tedy opravdu není Tomášův případ a jsem za to moc ráda,jsem úplně nadšená malováním, je pro mě fantastické poznání, že to snad nebude tak moc nedostupné a že třeba něco dokážu.I když si bohužel musím přiznat, že jsem si trochu nadutě myslela, že mám alespoň nějaký talent ...

Kurz malování mandaly pod vedením Danky Šlapákové

Darina Ch. 30.06.2012
Ahoj Danko,

ještě jednou bych moc ráda poděkovala za sobotní kurz kreslení mandaly v ateliéru Bílá labuť. Kurz jsem si moc užila a byl to nádherně strávený den. Moc se mi líbila energie a příjemná atmosféra v naší skupince.
Svou mandalku jsem konečně dokončila, a tak posílám fotku. Je to zatím asi moje nejlepší a doufám, že v kreslení budu už jenom zlepšovat.

Těším se na Tvůj názor na moje dílko!...

anonym

Lekce Tomáše Speváka 24.06.2012
Naprosto chválím prostředí a atmosféru hodin, večerní kurzy, které jsou ideální pro nás pracující, možnost navštěvovat hodiny i individuálně, přístup Tomáše Speváka, který je (mimo jiné) pro tuhle práci jako stvořený:) a celkový nápad tak rozmanitého zaměření kurzů, možnost i společných návštěv výstav apod. Umístění atenliéru super, jen bych se snažila lépe uspořádat prostor, kde malujeme - nenechávat tam věci, které nejsou potřeba k výuce (předlohy), přidat víc skob do zdí na pověšení rozpracovaných obrazů a zvážit nějaký organizovaný rpostor, kde si můžeme nechat své pomůcky přes týden. Ale celkově kurzy hodnotím 5 hvězdičkami;) (1)
Děkuji, jsem spokojen

Lekce Samuela Pauča - brněnský ateliér

anonym 24.06.2012
Nic, chtěla bych poděkovat za lektorovu práci. Byl velmi ochotný, taktní k našim výsledkům, chodil vždy dříve a zůstával i po kurzu. Nebál se v počátku malovat s námi, neměl patent na rozum, "nelámal nás", ale usměrňoval. Diskutoval s námi, co chceme malovat a respektoval naše odlišnosti. Chci pokračovat od září opět. Pokud bude Sam v Brně, opět bych ráda chodila k němu, pokud bude v Praze, věřím, že se Vám podaří získat stejně kvalitního lektora. Děkuji i za milou komunikaci s paní Ninou, která mi vyšla vstříc v počtu lekcí. Vzhledem k mému časovému zaneprázdnění a cestování si toho velmi vážím a chválím Váš ateliér kudy chodím.

Škola Martina Mainera

Lenka B. 20.06.2012
Ahoj Martine,

díky za tvé přednášky, určitě mě ve spousta věcech obohatily, zlákaly, pomohly, ujistily, znejistily, zneklidnily a v mnohém i překvapily. Byly pro mě určitě zajímavý, emotivní a inspirativní, i když mě někdy moc nebavily a nebo jsem měla chuť z nich i v určitých momentech odejít. Chtěla jsem ti na poslední lekci poděkovat (byla pro mě i jedna z nejlepších), ale nebylo bohužel kdy, skončila rychle, ale dovedu pochopit, že když jeden pracuje a druhý se baví, tak má každý o konci úplně jinou představu.
Měj se hezky, zdravě, užijte si léto a přeju hodně energie a inspirace k malbě i v životě.
A třeba se ještě někdy uvidíme.
Lenka B.

Sprejerský workshop

Ivana Č. 14.06.2012
Dobré ráno Nino, Žaneto a Lyubene

ráda bych Vám poděkovala jménem Mondi a našich zákazníků za perfektně zorganizovaný workshop dne 08/06/2012 v Dole Michal. Zákazníci, ačkoliv byli unaveni z předchozího večera se zapojili/vrhli do práce s plnou vervou.


PS: protože je soubor s fotkami obrovský, dodám co nejdříve vypálené CD. Posílám foto: "Žaneta a Lyuben s Mondi na těžební věži Vodní nádrž Jeremenko" a jednu z workshopu...

Přeji krásný den
Ivana

Kurz malování mandaly

Jana 04.06.2012
Ahoj Dani,

jednak moc děkuji za krásné kurzy. Včera jsem byla při malování
šťastná jak už dlouho ne :) Takže jsem nějak nemohla přestat, tak jsem
v malování mandaly pokračovala ještě doma. Nakonec však vypadá dost
jinak než návrhy:) Můžeš mi prosím poradit, zda myslíš, že toto je
"cesta":)? (jen ještě vůbec nevím co s těmi rohy mandaly...) a popř
doporučit nějaké barvičky? Abych si to stihla koupit.

Moc děkuji:)

Měj se krásně a už se těším na příští týden,

Jana

Výtvarná školička pro děti

Markéta T. 22.05.2012
Děkuji a oceňuji Vaší i Martiny flexibilitu a kreativní přístup k dětem. Jsme s kurzem moc spokojení.

Kurz intuitivní kresby I.

Lucie V. 22.05.2012
Děkuji, Už se moc těším , I. kurz byl úžasný :o)
Lucka

Škola Martina Mainera

Marie M. 19.05.2012
Také moc děkuji za zaslaný dopis Martina, že zdravím, je hodně rozsáhlý a není to lehké čtení. Dávám si ho po troškách, aby to člověk vstřebal. O to víc za něj děkuji. Tohle je přesně důvod, proč jsem se přihlásila, jsou naštěstí místa, kde lidi chtějí poznat pravdu, rozkrýt ten šílený Matrix. DÍKY!!!

Srdečně s přáním hezkého dne a slunečného víkendu

Marie M.
<< 1 | 2 | 3

Napište nám

Těšíme se na komunikaci s Vámi! :)