Návštěvní kniha - aneb jak se Vám u nás líbilo!

 

Vážení studenti, na této stránce vítáme Vaše komentáře k našim výtvarným kurzům, ateliérům a lektorům. Svěřte se se svými zážitky během Vašich kurzů, popište, jak probíhá či probíhala Vaše výuka u nás, pochlubte se svými úspěchy na poli výtvarného umění... Pomozte nám pro naše budoucí studenty vytvořit obrázek toho, jak to u nás funguje. Věříme, že právě slovní doporučení od našich stávajících studentů je velmi cenné pro ty, kteří k nám cestu zatím hledají :-)

Děkujeme za Vaši přízeň a krásné komentáře - je radost Vaše malířské příběhy sdílet dál! Hodně inspirace!

 

Diskusní téma: Návštěvní kniha - Malování kreslení

Vášnivá exprese - zpětná vazba

Blanka K. | 25.02.2016

Dobrý den, děkuji za váš zájem o zpětnou vazbu.
Byl to perfektní den. Tvorbu jsem si užila.V prostředí, kde se tvoří stále - tedy u vás, to jde vždycky pěkně :-). Před časem jsem tam udělala dvě sochy, které mám moc ráda, a tak jsem byla opět ráda v tomto tvůrčím prostředí.

Tamara byla skvěle připravená, bylo vidět péči a čas, který kurzu věnovala v přípravě. Ochotně též poslala materiály emailem.
Ostatní ženy v kurzu byly také moc fajn, celkově opravdu příjemný den. Obraz si pověsím na významné místo :-)

V ateliéru je vždycky vše potřebné a líbí se mi vždy, že vedle tvoří zase jiní umělci :-)
Děkuji, že jste a že děláte tak pěknou práci. Děláte svět lepším místem, je to nádherné, že podněcujete lidi k tvorbě. Líbí se mi, že si může každý vybrat, nabídka je tak široká.

Jsem vaše fanynka a jistě zase přijdu.
Přeji vám krásné dny, ať se vám daří a děkuji!

Děkuji za vřelý přístup k seniorům

Eva Hachlová | 17.02.2016

Již od roku 2013 navštěvuji sedmý semestr pro seniory.Asi budu chodit ,co mi zdraví a důchod umožní. Malovala jsem za mlada,jsem moc ráda,že jsem dostala odvahu ,a pokračovat, našla ten správný kolektiv pracovníků a lektorů. Je pravda,že cena za semestr se stále zvyšuje, ale díky profesionálnímu přístupu lektorů, se zvyšují i mé pokroky v malování. Zaplnil se mi tak čas v důchodu, i v samotě domova. Je to pro mě drahý koníček,ale těším se na tento dobrý kolektiv a prostředí,lektora s trpělivostí a milým osobním přístupem. Všichni se stali části mého života.Děkuji novému lektorovi Filipovi,moc.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Diskusní téma: Návštěvní kniha ateliéru

Trial lesson

Liliya. | 24.02.2017

Hi!

I can offer some feedback in English.
The trial lesson on Sunday went fine. The studio made a very positive impression, it was light and wide. The only thing is that it was a bit cold there, and especially standing at one place for almost 2 hours made me feel chilly. Other than that I didn't feel any discomfort.
The teacher (Aldin) was clear and did really great with explaining the class. I was able to grasp the topic and did my best. To me as a person doing this for the first time it was really interesting to listen to the basis and understand how I can use it in future. Although I am not good at drawing, I became eager to learn more about it.
The coordinator girl was really nice too, she offered me the options suitable for my level and time.

Kind regards,
Liliya.

Zentangle s Tomášem

Jana Zuz. | 22.02.2017

Moc děkuji za možnost zúčastnit se workshopu Zentangle, který byl pro mě velmi relaxační, zábavný, prostě SUPER! Lektor je pohodový, ochotný, milý. Užívala jsem si příjemnou atmosféru a neuvěřitelně si psychicky odpočala a zároveň se nabila pozitivní energií. A ještě k tomu jsem se naučila něco nového, zajímavého :-). Prožila jsem krásný den :-). Ještě jednou moc díky :-).

Jana

Pastel

Jana | 22.02.2017

Dobrý den,
workshop pastelu byl moc příjemný. Nikdy jsem pastel neměla v ruce a pod vedením lektorky jsem vytvořila 3 obrazy, na které jsem pyšná. Je skvělé, že si jde někde vyzkoušet techniku, aby člověk mohl zjistit, zda mu sedí dřív než věnuje mnoho peněz do nákupu materiálu a času na objevování objeveného. Workshop jsem si užila, i jako naprostý laik jsem se cítila příjemně. Děkuji. Jana

Čínská tušová malba

Martina K. | 20.02.2017

Dobrý den, na Vaše otázky ráda odpovím. V ateliéru jsem se cítila příjemně a uvolněně. Příjemně mi také překvapilo zázemí- kuchyňka, kde bylo vše čisté, uklizené a připravené k použití. Kurz samotný byl pro mne vyjímečný tím, že se mi zatím asi nikde nestalo, že by se z kurzu stala nakonec moje soukromá hodina. Což je na jednu stranu fajn, ale zároveň je i hezké, když je možné svoji tvorbu sdílet s ostatními. Jinak ale kurz splnil moje očekávání a dovednosti a zkušenosti, které jsem měla možnost si zde"osahat" budu dále využívat ve své individuální tvorbě. Také děkuji lektorovi za jeho zajímavé podněty, kde si hledat další zdroje inspirace v této výtvarné oblasti. Za uspořádání kurzu bych chtěla poděkovat, protože takových příležitostí není mnoho. S pozdravem Martina K

Portrét

Jana | 17.02.2017

Dobrý den,

u Vás v ateliéru jsem díky workshopům opakovaně, líbí se mi tam moc, škoda jen, že bydlím tak daleko :-)

Děkuji,

hezký den,

Jana S

Zkušební lekce

Jitka | 16.02.2017

Dobrý den, Nino,
děkuji mnohokrát za email. Ráda zodpovím Vaší anketu pro případné vylepšení služeb.

Kurz se mi moc líbil, jen úvod byl velice zdlouhavý a pak málo prostoru k dokončení díla. Možná bych celkově vynechala úvodní představování sebe, dalších účastníků kurzu a vyprávění. Zkrátka méně povídat a víc makat!

Lektor byl moc příjemný, každému se individuálně věnoval, co to jen šlo. Kresba mě bavila, jen jsem dostala špatný uhel, takže mi to ze začátku moc od ruky nešlo, ale pak jsem ke konci lekce dostala fukčnější nástroj to šlo skoro samo.

K nápojům - zakoupila jsem si kávu..a posléze se zjistilo, že není mléko :-O - špaténka.

Ateliér je moc pěkný, útulný, příjemná lokalita.

Děkuji

Jitka

Kaligrafie

Katerina | 14.02.2017

Dobry den Mainerova,
omlouvam se za pozdni odpoved, ovsem ze zazitku z kurzu ziji dodnes :)

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru? - mne se moc libilo. maly, utulny.. moc se mi libila vune barev a barvy vsude (na zdi, dverich), to me osobne prislo super a krasne to vykresluje atmosferu atelieru.
• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky? - super. pani lektorka byla moc mila, ochotna - velmi na me zapusobilo, ze skutecne kazdou kresbu, ci pokus o ni, zkontrolovala a poradila dal
• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit? - chvalim cele, viz odpovedi vyse, nenapada me nic k zlepseni

Preji hezky den
Katerina

Zkušební lekce

Alena | 10.02.2017

Dobrý den,
Zkušební lekce se mi líbila. Práce mi sice od ruky moc nešla, ale kreslení se mi líbilo. Dokonce jsem uvažovala, že bych kurz Malování a kreslení i ráda absolvovala, ale bohužel se mi nehodí víkendový čas.

S pozdravem,
Alena

Zkušební lekce

Jelínková | 10.02.2017

Dobrý den,

zkušební lekci jsem si užila.

Prostředí atelieru je zcela vyhovující. Přístup lektora byl profesionální a zároveň přátelský. Vysvětlení bylo srozumitelné.
Oceňuji způsob jakým vyučuje jednotlivé techniky, zejména snahu maximálně rozvíjet kreativní myšlení a dovednosti samotné, naučit kreslit bez použití pomůcek (např. mřížky), tak aby účastník věcem rozuměl a uměl i sám sebe opravovat.


S pozdravem,
Jelínková

Zkušební lekce - kresba malba

Adriana | 10.02.2017

Dobrý den,

se zkušební lekcí jsem byla spokojená, lektor vcelku rozptýlil mé obavy začátečníka a uvažuju na kurz se přihlásit.
Jestli jsem se správně dívala, tak Tomáš Prchal, který vedl tuto zkušební lekci, má kurz pouze v neděli kolem poledne, což se mi bohužel úplně nehodí. Myslím, že jeho přístup by mi vyhovoval.
Chtěla jsem zeptat, jestli byste popřípadě doporučili kurz jiného lektora, který má přístup podobný.
Jsem úplný začátečník.

Předem děkuji.

S pozdravem
Adriana Č

Malované kamínky

Hana | 09.02.2017

Byla jsem u Vás potřetí a vždycky to byl příjmně strávený čas :-). Vždycky se dozvím něco nového ohledně zkoušené techniky, což svědčí i o výborných lektorech.

Určitě ráda využiji vaši nabídku na zvýhodněnou cenu dalšího workshopu. Naladila jsem další kamarádku, tak nás příště možná bude víc.

S přáním všeho dobrého
Hana K

Kaligrafie

Vojtěch | 09.02.2017

Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?

V té části ateliéru, kterou jsem navštívil, bylo vše v pořádku a práce mi šla od ruky pěkně, i když výsledek asi zase nic moc. Ale štětec jsem nedržel v ruce asi 30 let a kaligrafický už vůbec.

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?

Pracovně, což je v pořádku.


• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Paní letorka byla skvělá, trpělivá a evidentně svůj obor ovládá a k tomu je ještě výborná pedagožka.


• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Na to se těžko odpovídá. Byla to v podstatě pro mne nečekaná akce, takže jsem se nezamýšlel nad tím, co by mělo být lepší nebo naopak, co nefunguje.
Ale v každém případě mě to motivovalo k tomu, abych ještě naházel flintu do žita a pokoušel se stále něco nového naučit.
A to je pro Vás – předpokládám – to nejlepší vysvědčení!

Kaligrafie

HS | 09.02.2017

Dobrý den, kurz byl moc fajn a děkujeme za něj.

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
> Prostredi bylo fajn, ale bylo by dobre instalovat lepsi odvetravani.

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
> Profesionalne, prijemne

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
> Zlepsit odvetravani. byl tam hrozne tezky vzduch.

Helena St

Zkušební lekce - kresba malba

JZ | 03.02.2017

Dobrý den.
Nevím, zda hodnocení od trvalého posluchače je adekvátní, přesto konstatuji, že úroveň lidí kolem atelieru je velmi příjemná, což v mém případě znamená věrnost ateliéru již od 11.2.2014. Děkuji a těším se na další. Z

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Katka K. | 01.02.2017

Dobrý den,
workshop olejomalby splnil naprosto moje očekávání. Dokonce jsem si ani nepředstavovala, že se naučím tolik užitečných věcí. Lektor odvedl velmi dobrou práci a popravdě nevím, co bych vytkla. I atmosféra ateliéru byla velmi příjemná a ráda se tam znovu vrátím :)

Astrální cestování - přednáška

MM | 30.01.2017

Dobrý den,

celkový přístup galerie se mi velmi líbil. Prostředí bylo velice zajímavé a jaksi ladilo s tématem přednášky. Samotná přednáška byla velice poutavá a lektor odpovídal na všechny dotazy.
Jediné, co bylo nepříjemné byla celková zima v prostoru přednášky. Jinak byl workshop velmi povznášející a jsem ráda, že jsem se zúčastnila.

Děkuji

Mozaika

Jitka S. | 27.01.2017

Dobrý den,
níže zasílám moje odpovědi na dotazy.

* Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?
Do ateliéru chodím opakovaně, takže líbí :-). Mozaika mě nadchla. Je fakt, že zkraje to šlo pomalu, ale když jsem chytla grif na stříhání dlaždiček, tak jsem se moje práce zrychlila :-). Určitě jsem získala hodně inspirace.

* Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Mám to tam ráda, je tam taková inspirativní atmosféra :-)

* Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Majda byla moc fajn, rozhodně za ní vyrazím i do Únětic, tedy až rozmlátím pár hrníčků a talířů :-). Libilo se mi, že kromě materiálu a nářadí vzala s sebou i řadu knih o mozaikách.

* Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Já jsem moc spokojená, pokaždé chodím na něco jiného, abych měla inspiraci, co ještě můžu dělat. Pořád je z čeho vybírat. Díky.

Jitka S

Zkušební lekce

V. | 27.01.2017

Dcera je u vás velice spokojená a dnes jsem jí přihlásil na další semestr.
Chtěla by se u vás naučit opravdu dobře malovat a použít tuto znalost při dalším studiu.
Dékuji moc
s pozdravem
V.

Keramická mozaika

Jana a Kateřina T | 26.01.2017

Dobrý den,

kurz jsme navštívily s mámou, dostaly jsme ho jako vánoční dárek, ateliér jsme vybraly na doporučení od známé.

Prostředí nám vyhovovalo, lektorka byla skvělá, profesionální a poskytla nám krásný úvod do techniky mozaiky, které se chceme dále věnovat. Líbilo se nám hlavně doporučení na nástroje, které budeme potřebovat.

S pozdravem

Jana a Kateřina T

Ebru pro děti

Alena a Majda | 26.01.2017

Dobrý den,
dcera Majda Štifterová byla u vás velmi spokojená, moc se jí kurz líbil, paní lektorka jí byla moc sympatická a už se celá nadšená těší na nějaký další kurz :o)
Moc děkujeme!

Přeji pěkný den,
Alena Š

První krůček do světa barev

Marketa G. | 18.01.2017

Dobrý den,

kurz byl zajímavý a opravdu naplnil svůj název "První krůčky".

Musím se však přiznat, že mi přišel krátký - ze šesti hodin, po které se měl konat, jsme měli hodinu pauzu na oběd. Ve zbývajících 5 hodinách jsme měli pochopit 3 různé techniky malby a zvládnout v nich vytvořit obrázek - přišlo mi to dost nakvap. Pocitově jsem ani neměla čas si zátiší pořádně prohlédnout, rozmyslet si, jak na něj, získat z něj nějaký dojem, ale už se bral štětec či křída do ruky a honem malovat, ať to za tu hodinu stihneme. To mi přišlo škoda a obrazy, které jsem si odnesla domů, jsou vlastně všechny 3 znatelně nedokončené, což mě mrzí.

Na adresu lektorky mohu říci, že její výklad u jejího vlastního stojanu, kdy nám ukazovala jednotlivé techniky, způsob míchání barev, jejich působení, rozdíly v jednotlivých technikách, byl zajímavý a opravdu mi pomohl ten základní princip dané techniky pochopit, takže to hodnotím kladně. Na druhou stranu, jako člověka, který je zvyklý být ve svém "flow" nerušen a pracovat jen ve své vlastní energii, mne poněkud rušila snaha lektorky komentovat mé zatím jen hrubě načrtnuté či zjevně nehotové výtvory a nabízet mi varianty, jak je dokončit. I to bych nicméně pochopila, jde o kurz, máme se něco naučit a lektorka při svých zkušenostech určitě vidí, co by kde šlo zlepšit, ovšem co mě opravdu hrubě vadilo bylo to, když sama bez dohody se mnou vzala malířské náčiní a začala mi do obrazu kreslit, jak si představuje, že by měl vypadat. V tu chvíli jsem měla chuť papír strhnout ze stojanu, zmuchlat a začít na novém listě po svém. Já vím, že se mi snažila pomoci, ale má-li jít o můj obraz, ať je můj i s mými chybami. Pokud na něm lektor vidí nedostatek, může mi jej a jeho odstranění předvést na svém vlastním plátně.

Prostředí ateliéru nemohu dost objektivně posoudit, protože jiné ateliéry neznám. Asi ale vypadal tak, jak ateliér vypadat má.

Přeji, ať se Vaší práci i tvorbě daří,

Markéta G

Akvarel

Věra P. | 15.01.2017

Dobrý den všem Vám v Balbínce,

těší mne Váš zájem o zpětnou vazbu.

Chodím k Vám do ateliéru v Balbínově ulici moc ráda, již jsou to 4 roky, co průběžně navštěvuji kurzy pro seniory a kreslení a malování mi přináší radost a velké potěšení. Myslím, že jsem již získala pod odborným a vstřícným vedením Vašich lektorů správné návyky a i odvahu, pustit se do věcí složitějších a dělat je tak, abych byla se svým výkonem spokojená.

Naposled jsem se zúčastnila workshopu akvarelu s panem MgA Petrem Grubrem 8. 1. 2017. Sešli jsme se v "komorní" sestavě (4 účastníci) a kurz se konal v příjemném prostředí v menším ateliéru. Stoly s pomůckami byly připravené a tak práce mohla začít bez potíží.
Lektor v úvodu seznámil účastníky s technikou akvarelu a s připraveným programem - trocha teorie.
První práce bylo cvičení s barvami - technika rozpíjení za vlhka, pak překrývání/vrstvení barev na suchém podkladu.
(Osobně jsem takový úvod absolvovala již nejméně počtvrté, ale workshop akvarelu pro pokročilé v nabídce/nabídkách nenalézám - tak tedy opět od začátku . . .).
Pokračovali jsme kopírováním vybraného obrázku (krajinka s plány).
Závěrem jsme malovali zátiší, tedy vlastní práce.
Pan lektor se všem účastníkům velice věnoval, obcházel je a dohlížel na jejich práci, radil a korigoval. S jeho metodou výuky jsem moc spokojená a byla bych ochotná se k němu přihlásit do dalšího kurzu - pro pokročilé. Vyhovuje mi jeho příjemné, neafektované a vstřícné vystupování.
Přinesla jsem si domů 2 dílka, kterými se mohu pochlubit svým blízkým, nebo se jimi prezentovat na nějaké výstavě.


Děkuji a zdravím srdečně
Věra P.

První krůček do světa barev

Dagmar L. | 12.01.2017

Pozdravení sněhové, paní Mainerová,

byl to dárek pro dceru a jsme obě spokojené, jak s prostředím tak s lektorkou paní Řezníčkovou i s poskytnutým materiálem. Velmi nám vyhovovalo, že jsme byly ten den pouze čtyři účastnice.

Těšíme se na další kurzy, určitě nejsou poslední.

Srdečně zdravím

Dagmar L

Intuitivní automatická kresba

Markéta Z. | 12.01.2017

Dobry den,

s kurzem i lektorem jsem byla nadmiru spokojena, dekuji za zprostredkovani :)

Krasny den,
Marketa Z

Dějiny umění v 90ti minutách

Monika K. | 09.01.2017

Dobrý den,

jsem ráda, že se mohu vyjádřit k tomuto workshopu. Před hodně lety jsem dělala státnice z dějin umění a jednou za čas mám potřebu si znalosti oživit, a tak někdy takovéto přednášky navštívím. Ale tato přednáška byla výjimečná, musím vyzdvihnout vašeho lektora J. Housku Přednáška byla jasná, srozumitelná, moc hezky vdedená a v superlativech bych mohla pokračovat. Je těžké si připravit přednášku na dvě hodiny v takovém rozsahu a umět zaujmout.

Chtěla bych vaším prostřednictvím poděkovat lektorovi za pěkný zážitek. A pokud budete přednášku opakovat, zúčastnila bych se ještě jednou se svým manželem.

Se srdečným pozdravem
Monika K

Vášnivá exprese

Linda Š | 09.01.2017

Moc diky Tamare za predane znalosti, zkusenosti a hlavne tu milou energii, kterou tato slečna ma. Byl to super workshop (Vasniva exprese - malovani spachtli) a moje vytvory - uplne prvni v zivote - se libi nejen mne, ale také memu okoli (objektivne :))... Po workshopu jsem si nakoupila pomucky a hodlam v malovani pokracovat. DIKY a na dalším workshopu se tesim. Linda Š

Dějiny umění v 90ti minutách

Ladislava D. | 09.01.2017

Dobrý den,
v ateliéru se mi líbilo, přednášky Jirky Housky nemají chybu.
Zdraví Ladislava D

Malované kamínky

Romana H | 23.12.2016

Dobrý den paní Mainerová,

na workshopu 20.11.2016 byl můj 7-letý syn a odcházel nadšený. Líbilo se mu vše a všichni:). Ateliér na nás působil moc hezky, v každém pokoji se něco dělo, ale přitom vládla pohoda a klid...:) Po skončení jsem mluvila s lektorkou a ta byla moc milá a sdílná.

Určitě k vám zase syna dovezu na nějaký další zajímavý workshop pro děti.

Děkuji a přeji krásné Vánoce!

Malování na hedvábí

Gabriela D | 14.12.2016

Dobrý den,
i já děkuji za skvělý zážitek.
Cítila jsem se u Vás velmi dobře, úžasně jsem si odpočinula a konečně si splnila jeden z mých snů - malovat na hedvábí :-)
Paní lektorka byla famózní, skvěle nás vedla a moc se mi libila její zpracovaná skripta. Jestli mi můžete dát info - chtěla bych k ní jít na malování pravou mozkovou hemisférou.
Pochválila bych vybavení a celkovou podporu a servis zúčastněných. Jedno malé doporučení - nebo možná spíš přání:-) - kdyby bylo možné dostat kopii těch skvělých skript paní lektorky, to by bylo skvělé :-)
Přeji celému týmu krásné Vánoce a úspěšný celý rok 2017.
--
S přáním pěkného dne
Gabriela D

Kurz kresby a malby pro seniory

Věra | 14.12.2016

Dobrý den, paní Nino a celý týme v ateliéru v Balbínově ul.
děkuji Vám za vánoční přání a za nabídku pokračovat v malování dále.

V malování hodlám pokračovat i v dalším semestru. Zítra, až přijedu na svůj kurz (senioři 10,30 středa) se na recepci přihlásím.

Chci Vám dále velice poděkovat za uspořádání výstavy v Pragovce Jak se rodí hvězdy. Bylo to krásné setkání profesionálů i účastníků kurzů a mohli jsme se porovnat s ostatními. Moc se mně to líbilo, setkali jsme se i s některými dřívějšími "spolužáky", pochlubili jsme se vzájemně svými dílky. Fajn!!!

Další velké poděkování Vám patří za v sobotu proběhlý workshop Malování na hedvábí. Velké poděkování lektorce Radce, byla skvělá, skvělá, skvělá . . .. Jsem svou účastí nadšená a stručná jen proto, že nenalézám vhodné superlativy, kterými vyjádřit své veškeré dojmy. Jsem nadšená, nadšená . . . a to moc!

Děkuji Vám i za možnost navštěvovat přednášky o dějinách umění - také to si nesmírně užívám a děkuji i paní Mirce Kacetlové za poutavé vyprávění doplněné obrazovou dokumentací. Je to tam rovněž super!

Tak:

Přijměte všichni ode mne přání krásných vánoc, prožitých ve zdraví a v pohodě v kruhu svých blízkých. Do nového roku pevné zdraví, štěstí, mnoho úspěchů, lásky, splněných přání. . .


Srdečně zdravím,
Věra P

Kresba malba pro pokročilé

Milan | 05.12.2016

Opět jsem si zaplatil další půlrok, a to je příležitost pro poděkování. Dostal jsem se ke kursu kresby a malby částečně náhodou, ale stal se nedílnou součástí mého života a jsem za to velmi rád. Dlouhé roky jsem hledal, kde bych se mohl učit doopravdy - lektor mě opravdu vedl, nebál se mi otevřeně říct kritiku a zároveň mi pomohl problém překonat. To jsem přesně v tomto kursu našel. A ještě
víc: krásnou tvůrčí atmosféru, podporu celého ateliéru v pozadí... Prostě ideální kombinace pohody beze slevení z kvality výuky. Moc děkuju a těším se na další půlrok!
Milan

První krůček do světa barev

BB | 29.11.2016

Dobrý den paní Mainerová,

zúčastnila jsem se vašeho kurzu pro začátečníky, byla jsem moc spokojená, jen jedna malá připomínka příště bych chtěla pozastavit čas moc rychle mi to u vás uteklo a mě se tak moc u vás líbilo. Nic neměňte byla by to škoda.

Přeji hezký večer B

Zkušební lekce - kresba malba

Lucie | 25.11.2016

Dobrý den,

posílám své odpovědi:

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Velice příjemné místo, kde bych chtěla svou výuku uskutečnit.

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Lektor byl milý, bylo vidět, že má s výukou zkušenosti. Já bych asi v rámci takové lekce potřebovala více času na to si věci vyzkoušet a detailněji je probrat.

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Na zkušební lekci bych uvítala více informací o semestrálním kurzu, třeba i ukázky z jednotlivých hodin, abych věděla, co se v rámci výuky dělá a viděla i výsledky, kterých dosáhli jiní studenti, aby mě to motivovalo kurz navštívit.

S pozdravem
Lucie A.

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Luboš | 18.11.2016

Dobrý den, paní Nino,

děkuji Vám, za tento skvělý workshop. Vedl ho lektor Mgr Aldin Papaja, kvalita jeho schopnosti vyučovat a předávat zkušenosti je vysoká a všeobecně chválená. Díky jeho profesionálního přístupu byl kurz plný informací i dobrých rad. Velmi příjemné bylo, že se všem podařilo namalovat něco pěkného.

Takže opět chválím a děkuji.

Zdravím Vás, a přeji Vám hodně úspěchů

Luboš

Zentangle

Martina | 18.11.2016

Dobrý den, zentangle bylo super, lektorka byla moc fajn, líbilo se mi, že nás netlačí do nějakého jednotného stylu, ale naopak nám umožnila každému si najít to, co nás bavilo. Totéž zažívám na kurzu Akvarelu a moc mě to baví. Za mě moc příjemné strávená nedele, ráda se opět vrátím na další kurz.

Sochařský portrét

jb | 16.11.2016

Děkuji.. Bylo to skvělé i když namáhavé. Po kurzu bych potřebovala tak min 1 den dovolenou:)).
Lektorka byla výborná.

jb

Kreativní módní tvorba

Karin | 16.11.2016

Dobrý den,

Také já Vám velmi děkuji za workshop, cením si toho, že mi bylo umožněno se zúčastnit jako jediné přihlášené účastnici.
K Vaším dotazům:

Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Ateliér a prostředí velmi příjemné :-)

Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Děkuji lektorce Zlatce za velice profesionální, milý přístup a také z ato, že se mi naplno věnovala po celou dobu. Opravdu, veliké díky!!!

Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Výhrady opravdu nemám. Naopak, díky lektorce mám ještě větší chuť tvořit, super je, že je Zlatka flexibilní a ráda s účastníkem dělá to, co jeho samotného zajímá.

Přeji krásný den a mnoho úspěchů

Karin

Sochařský portrét

MK | 16.11.2016

Dobrý den, musím složit opravdu velkou poklonu víkendovému sochařskému (portrét) workshopu 11.,12,13, 11.Pochválit lektorku Katku za její individuální přístup ke každému z účastníků.Vládla tam naprostá pohoda,jak domácí prostředí,výborná atmosféra,kolegyně ,účastnice kurzu,jak Jana,Kačenka i lektorka Katka.
Byly jsme nadšené a uchvácené tvorbou.Myslím,že kolegyňky by se mnou určitě souhlasily.Co se týká mě,tak to byl jeden z nejhezčích zážitků na které budu asi dlouho vzpomínat a určitě si něco ještě v domácích podmínkách vytvořím.Prosím pozdravujte lektorku Katku( příjmení mi uniklo)Pár mých fotek z kurzu mohu Katce poslat.( na tuhle adresu?)Je velice příjemná a obětavá učitelka sochání.....
Bylo mi potěšením u vás trávit celý víkend.škoda,že to tak rychle uteklo..... mějte se hezky a hodně dalších spokojených účastníků!

Sochařský portrét

Simona Sh | 16.11.2016

Dobrý den,

Dceři se kurz velmi líbil a dost jí to šlo (něco podobného dělala poprvé).
Prostředí ateliéru se jí asi líbilo, nijak o tom nemluvila (práce se sochařskou hlínou a následné tesání byl mnohem větší zážitek).
Lektorka byla skvělá, tu dcera chválila opakovaně. Způsob výuky byl naprosto vyhovující a podnětný.
Celkově byl kurz velmi dobrý. Jediná věc je, že toho bylo na jeden víkend docela hodně, v neděli to nestihly včas a jak to bylo fyzicky náročné (hlavně to tesání), tak byla dcera naprosto vyčerpaná. Kdyby to šlo, bylo by lepší mít na to více času, ale pak by se to nevešlo do jednoho víkendu. Kdyby to byl kurz dvouvíkendový, měly by účastnice i čas na retušování (takto to musí udělat někdy doma).

Doma kurz všichni hodnotíme pozitivně, ta busta, kterou si dcera domů přinesla, je skvělá (tedy bude, ještě potřebuje doretušovat) - celá rodina ji obdivujeme.

S pozdravem

Simona Sh

Re: Sochařský portrét

Miluše kutová | 05.01.2017

Dobrý den paní Simonko,asi jste maminka Katky(Keitlin),těší mě,že se dceři kurz líbil.Já jsem téhož názoru.Škoda,že na ní nemám kontakt,mohly bychom si popovídat o závěrečné úpravě hlav...Prosím pozdravujte dceru.M. Kutová.

Realistický portrét s Jirkou Houskou

J.CH. | 14.11.2016

Dobrý večer,

dne 16. 10 2016 jsem byla na workshopu Realistický portrét s MgA. Jirkou Houskou.
Prostředí ateliéru se mi líbilo, Jirka byl příjemný, milý lektor. Trpělivě odpovídal na naše zvídavé otázky. Vše měl dobře připravené - ať už výklad či "materiál" (olejové, akrylové barvy, štětce). Workshop začal trochou teorie a názornou kresbou "konstrukce" hlavy a její obličejové části. Poté jsem se rozesadily (byly jsme tři malířky) ke stojanům a začaly tvořit. Jirka mezi námi chodil a každé se maximálně věnoval. Jeho rady a postřehy byly pro mě velmi cenné, vše jsem si poctivě zapisovala. Nedělní odpoledne uběhlo strašně rychle. Mysllím, že se nám portréty povedly. Kdo se zajímá o malbu portrétu, tento workshop bych mu doporučila. Určitě se ještě k Jirkovi Houskovi na workshop Realistického portrétu přihlásím. J.CH.

Teorie a míchání barev

Milada | 12.11.2016

Dobrý večer
odpovídám na otázky:)))

. ateliér znám, chodím do dopoledních čtvrtečních kurzů - ateliér mám ráda, cítím se tam hoooodně dobře :)))

. lektora také znám neboť vede naše čtvrteční dopolední kurzy a musím napsat, že (sama jako hudební pedagog )

je pro mě Aldin Popaja - Pedagog s velkým P: jeho profesionální - tvůrčí - laskavý a laskavě kritický- vyžadující - podporující přístup , kterým umí předat mnoho vědomostí ,informací, praktických rad a hlavně odvahu a inspiraci a ještě k tomu s velkou trpělivostí a lehkostí vést studenty po barevné cestě je něco za co chci naopak poděkovat já

. jak jsem již psala v minulém hodnocení - jsem u vás spokojená, líbí se mi propojení všech aktivit ,které ateliér nabízí - jen mít víc času:)))

Teorie a míchání barev

Jana K. | 12.11.2016

Jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?
Super, bylo to nabité

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
V pohodě, ocenila jsem možnost případně si pořídit výtvarné potřeby, samotná místnost byla fajn

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Velice dobře, je znát, že už učil spoustu různých lidí a je pedagogicky na výši

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Možná byhc zařadila pauzu doprostřed kurzu, ale třeba ji většina lidí nechce

Intuitivní automatická kresba

Lenka V | 10.11.2016

Dobrý den,
v ateliéru je to fajn, nebyla jsem tam poprvé. Nelíbilo se mi, že nebyly dobře připravené pomůcky, ořezané pastelky, akvarelové voskovky - na ty ani nebylo ořezávátko.
Lektorka byla příjemná, u intuitivní kresby se toho moc vyučovat nedá. Každopádně její výklad byl srozumitelný a zadání kreseb také. Cena mi přišla na 6 hodinový seminář, s hodinou pauzy na oběd docela vysoká. Pochválila bych rychlou a bezproblémovou komunikaci při přihlašování a platbě, včasné zaslání informací. Pochválila bych lektorku. Myslím, že tohle téma by potřebovalo tak dva dny, člověk by s kresbou mohl trávit víc času, víc se nacítit. Takhle to bylo trochu ve spěchu.
Hezký den.
Lenka V

Intuitivní automatická kresba

Dana U | 10.11.2016

Dobrý den,

zpětná vazba z kurzu je pozitivní . Prostředí příjemné, lektorka vstřícná a kompetentní. Pro toho, kdo chce s intuitivní kresbou dále pracovat, je kurz určitě inspirativní.

S přáním všeho dobrého,

Dana U

Malování aktu se sklenkou vína

Veronika | 02.11.2016

Dobrý den,

V ateliéru se mi moc líbilo, prostředí vyzařovalo kreativitu a přátelskou atmosféru. Teorie byla velmi stručná, což se ale u dvouhodinového workshopu ani nedalo stihnout podrobněji, protože bychom pak nic nenakreslili  Nicméně způsob výuky byl využit maximálně, lektor pravidelně všechny obcházel a individuálně i skupinově vysvětloval co a jak. Celkově to bylo velmi příjemné odreagování a navnadilo mě to k návštěvě dalších – klidně delších – lekcí. Víno bylo skvělé zpestření a moje počáteční nervozita rychle zmizela (myslím, že kdyby k tomu nebylo víno, tak se s kamarádkou na kreslení aktu ani netroufneme přihlásit  ).

V takovémto ateliéru jsem byla kreslit poprvé a nedošlo mi, že budeme kreslit vestoje, takže jsem přišla v botách na podpatku a během hodiny jsem si musela boty sundat. Pokud je vícero takto „nepolíbených“, možná by poznámka o pohodlné obuvi stála za zmínku v mailu   

Děkuji a těším se na další akce

Veronika M

Malování aktu se sklenkou vína

James P. | 02.11.2016

Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?

ANO, LIBILO

• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
HEZKY, UTULNY, ŠKODA ŽE HLAVNÍ PROSTOR JE PRŮCHOZÍ

• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky? VELMI PŘÍJEMNÝ ČLOVĚK, ALE MÁLO ČASU (hodně účastníků)

• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
SKVĚLÝ NÁPAD SE VÍNEM, LINKY PROSTĚ PLYNULE OBJEVILY PO TŘETÍ SKLENICI!

Přípravný kurz ke studiu

Richard D. | 02.11.2016

Mal som tú možnosť zúčastniť sa lekcií pod vedením lektora Tomáša Prchala vo výtvarnom ateliéri Malováni kreslení.

V triede vládne priateľská uvoľnená atmosféra a účastníci lekcie sú motivovaní vyučujúcim ako aj ostatnými prítomnými žiakmi. Hodiny sú sprevádzané množstvom užitočných informácií, ktoré sú zaujímavou formou sprostredkúvané lektorom medzi účastníkov kurzu a takto prispievajú k väčšej motivácii a zaujímavosti celého procesu kurzu.
Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny a individuálny prístup lektora k jednotlivým účastníkom, a jeho užitočné rady v rámci tvorby, ako aj jeho záujem a oboznámenie sa individuálnymi potrebami jednotlivých účastníkov v rámci výtvarného vyjadrovania.
Hodina je vedená s limitovaným počtom zúčastnených čo prispieva k individuálnemu prístupu a dáva priestor každému z účastníkov ku konzultácii a získaniu potrebných informácii od lektora ktoré prispievajú k celkovému napredovaniu v rámci výtvarnej tvorby.
Tiež by som chcel oceniť prítomnosť živého modelu v rámci figurálnej kresby, ktorú mi výtvarný ateliér Malováni kreslení poskytol, nakoľko som študoval na škole s umeleckým zameraním, ale nemal som tú možnosť, prísť do styku so živým modelom v rámci kresby figúry. A táto skúsenosť určite prispela k obohateniu a zlepšeniu mojich kresliarskych a výtvarných vyjadrovacích zručností.
Som veľmi rád že som sa zúčastnil kurzu v Malováni kreslení a rozhodne v ňom plánujem pokračovať. V budúcnosti sa určite zúčastním aj ďalších kurzov či workshopov, ktoré tento ateliér ponúka.

Malování aktu se sklenkou vína

Eva R. | 31.10.2016

Rádi bychom se Vás zeptali, jak se Vám u nás v ateliéru líbilo a jak Vám šla práce od ruky?
Líbilo, líbila se mi i obvyklá příjemná relativně tichá tvůrčí atmosféra, ve kterou jsem před příchodem doufala. Vůně, zvuky, vše jak má být :).
• Jak na Vás působilo prostředí ateliéru?
Příjemně, trošku jsem zpočátku bojovala s místem a výhledem, ale vstřícností ostatních účastníků a přirozenou příjemnou autoritou lektora se to vyřešilo ke spokojenosti všech. A dodávám, že si za to můžu sama, nemam chodit pozdě.


• Jak na Vás působil lektor a způsob jeho výuky?
Dobře, ocenila jsem profesionální laskavý přístup, díky kterému se "nevnucoval" těm, kteří nechtěli a mlčky si kreslili, a naopak účinně pomohl těm, kteří o to požádali. Ve výsledku mě potěšilo, že při závěrečné rozpravě se nikdo nemusel cítit jako ve škole "nedostatečně", "musíš kreslit víc, vole", ale všichni byli bohatší o zkušenost, věcnou ale pozitivní kritiku. Vím, že je to v komerčním ateliéru povinnost, neodradit klienty, ale občas to i profíkům ujede a studenty trošku zkrouhnou, tak to se tady opravdu nestalo. Díky za to.


• Napadá Vás něco, co byste rádi pochválili či naopak, co bychom ještě mohli zlepšit?
Mohlo by být více času, ale to je tak vždycky, já bych ocenila možnost volně přijít, volně odejít, klidně již od sedmi, jak by to komu vyšlo, modelky si beztak přesednou. Víno bylo skvělé.

Olejomalba pro začátečníky a mírně pokročilé

Kateřina | 28.10.2016

Dobrý den,
kurz olejomalby s Aldinem Popajou hodnotím určitě kladně. Prostředí ateliéru bylo příjemně komorní, lektor podle mého názoru schopný velmi dobře vystihnout ve všech fázích "procesu" to podstatné, byl motivující a laskavý.
Díky za péči, užila jsem si to!
Srdečně zdraví
Kateřina B

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Semestrální výtvarné kurzy pro dospělé

ZÁPIS: Kurz kresby a malby (6800 Kč) - nejoblíbenější kurz - Otevíráme nový semestr!

  Semestrální Kurz kresby a malby (19lekcí, 120min) je určen pro širokou veřejnost, věk studentů nemá horní hranici, spodní hranice se určuje podle osobní konzultace mezi lektorem, Vámi a Vašim dítětem. Kurz je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty, náplň kurzu...

Fenomén origami - objevte úžasný svět umění skládání papíru! od 20. 2. 2017, 6800 Kč

  Kurz origami (10 lekcí, 120min) je kurz určený pro širokou veřejnost, prioritně pro dospělé. Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. V rámci Kurzu origami si v průběhu jednotlivých setkávání projdeme konkrétní témata od historie umění origami, přes tradiční či tematické modely,...

Kurz dějin umění II. - (11 přednášek) - od 22. 2. 2017, 6000 Kč - zahajujeme nový semestr!

  Kurz (cyklus 11 přednášek) je určen všem, kteří by se chtěli seznámit s vývojem umění v celé jeho historii, od pravěku po současnost. Rádi přivítáme jak zájemce, kteří se chtějí pouze něco nového dozvědět, tak ty, kteří sami tvoří a kteří tak budou mít lepší možnost chápat svojí práci v...

Kurz komiksu a základy ilustrování, 6800 Kč - od 23. 2. 2017 - zahajujeme nový semestr!

  Pojďme se společně seznámit s komiksem jako médiem,  nakoukněme pod pokličku pravidel tvorby komiksu a pojďm tato pravidla porušovat!      Kurz Komiksu -  rámci kurzu se postupně naučíme chápát komiks jako médium komunikace a příběhů a proto jsou témata lekcí...

Beaux-Arts - ateliér francouzské kresby a malby, 6800 Kč - od 24. 2. 2017 - zahajujeme nový semestr!

  "Pojďme na francouzský Montmartre, dotkněme se výjimečné doby, kdy vznikalo moderní malířství..."   V rámci výuky ve francouzském ateliéru kresby a malby projdeme společně cestu, kterou prošlo francouzské i světové malířství v 19. a 20. století pod...

Počítačová grafika (10 přednášek) - Úprava digitálních fotografií, 6000 Kč - od 6. 3. 2017

  Kurz (cyklus 10 přednášek) je určen všem, kteří by se chtěli seznámit s úpravou digitálních fotografií v programu Adobe Photoshop. Rádi přivítáme jak zájemce, kteří se chtějí dozvědět něco nového, tak i ty, kteří již mají s úpravou fotografií zkušenosti a rádi by prohoubili své znalosti....

Umělecké vyšívání - od 7. 3. 2016, 6800 Kč - zahajujeme nový semestr!

  "Pojďme se na chvíli zastavit a navázat na tradiční dovednost,  kterou měly ještě naše babičky...  Pojďme malovat bavlnkou a jehlou.."   Pravidelná setkávání s tématem "Uměleckého vyšívání" vznikla inspirací od členek našeho ateliéru. Vyšívání jako "záminka" se v klidu potkat,...

Grafická dílna - od 7. 3. 2017, 6800 Kč zahajujeme nový semestr!

  V rámci kurzu grafická dílna proniknete do historie grafiky, seznámíte se s nástroji na tvorbu grafiky a jejich možnostmi a uplatněním v různých technikách. Projdete si různými grafickými technikami jako jsou tisk z hloubky, tisk z výšky, s tvorbou monotypů a jinými...

Kurz módního návrhářství II., 8500 Kč - od 8. 3. 2017

  Co nás čeká v pokračovacím semestru?   Kurz vedený profesionální módní návrhářkou Tatianou Vladimir Vás provede vlastním projektem od počátečního konceptu, skicování návrhu, jeho vývojem až k samotné realizaci   Máte v hlavě jasnou vizi, jak by měl vypadat Váš vrchní oděv -...

Kurz módního návrhářství I. - od 12. 3. 2017, 8500 Kč

  Co nás čeká v prvním semestru? Kurz vedený profesionální módní návrhářkou Tatianou Vladimir Vás provede vlastním projektem od počátečního konceptu, skicování návrhu, jeho vývojem až k samotné realizaci a prezentaci realizovaných modelů na přehlídce.   Máte v hlavě jasnou vizi,...

Velký kurz klasické (hyperrealistické) olejomalby, 6800 Kč - od 24. 3. 2017 - zahajujeme nový semestr!

  Každý pátek od 18hod do 21hod bude v našem výtvarném ateliéru bude probíhat Kurz klasické olejomalby pro začátečníky a pokročilé. V rámci kurzu se každý účastník seznámí s podklady a podložkami pro olejomalbu, naučí se napínat plátno na rám a seznámí se se základními principy klasické...

Letní kurz Klasické (realistické) olejomalby - prázdninový semestr - od 3. 7. 2017, 6500 Kč

  Každé pondělí od 18hod do 21hod bude v ateliéru  po 8 týdnů bude probíhat Kurz klasické olejomalby pro začátečníky a pokročilé. V rámci kurzu se každý účastník seznámí s podklady a podložkami pro olejomalbu, naučí se napínat plátno na rám, našepsuje ho a seznámí se se základními...

Letní kurz Kresby, malby a figurální kresby - prázdninový semestr - od 11. 7. 2017, 6500 Kč - rezervujte si své místo včas!

Pro ty z Vás, kteří by i přes prázdniny rádi navštěvovali náš ateliér, jsme připravili speciální Letní Kurz kresby, malby a figurální kresby. Výuka bude probíhat od vždy jeden den v týdnu od 18:00 - 21:00.   Letní semestrální Kurz kresby a malby (8 lekcí, 180 min) je určen pro...
1 | 2 | 3 | 4 >>

Zaujal Vás náš ateliér? Kontaktujte nás!


malování, kreslení, malba, kresba, automatická kresba, výtvarný ateliér